Kehribar tarafından yazılan gönderiler

Pet tipleri (mitsi, prizmatik v.b) yumurtadan çıkış oranlarına göre oyuncunun isteği doğrultusunda "Pet Belirleme Küresi " ile değiştirilir. Pet tipleri 8 farklı şekilde olmakla beraber en üst seviye Pet Tipi 8 Prizmatikdir.

Yumurta açmak ile %3.0 üzeri saldırı değeri olan bir pet çıkarabilir ve Pet Belirleme Küresi ile petinin tipini 1 levelde Prizmatik getirip kasmaya başlayabilirsin. Üst düzey Petler genelde bu şekilde elde edilir.

Farklı bir yol olarak; "Pet Efsunla" nesnesi ile level sınırını tamamlamış kötü oranlı bir peti çok daha güzel bir duruma getirebilirsin ki bu yol çok büyük bir şans faktörü içermektedir.

Son olarak petinin gelişimi toplam 39 seviyeden ibarettir. Her 4 level de bir petin oranları gelişim gösterir. 156/4=39 (157 level sınırdır ama son gelişim 156 da olacağı için böyle hesaplanır.)

Prizmatik bir pet her 4 levelde 0.5-0.8 arası artış gösterir. Bu doğrultuda kasmak istediğin petin hesaplamasını yapabilir ve değerli vaktini bu yönde harcama konusunda fikir sahibi olabilirsin.

İyi oyunlar ve forumlar...

Rohan2 Official sunucudan kopmamak adına bu tarz güncellemeleri yakın zamanda getiren bir firma oldu.

9. Beceriler ile beraber "Cehennem Kulesi" de gelecektir.

Ama bu güncellemeler direkt getirilemez, Sebeb sonuç ilişkisine dayalı incelemeler de yapılacaktır.

İlerde göreceğine eminim...

Ork Reisi 20 dk Karanlık Lider ise 2 saat aralıklarla yenilenir. Ork Labirenti nden ötürü Ork Reisini bulman zorlaşır, Yaratıkları Öldür 1 görevinden ötürü ise Karanlık Lider bulman zorlaşır. Sunucunun yoğunluğunu da göz önünde bulundurursak; denk getirip kesmeli ve saat tutup nöbete geçmelisin.

Ticaret akışı için güzel öneri lakin karakterin üzerinde taşıdığı maksimum yang miktarı arttırılırsa daha basit bir çözüm olabilir.

Sonuç olarak 1 won bile etmeyen itemler ile ticaret sürdürme çabası olan ve buna ciddi emek veren oyuncularda bizim bir parçamız. Onlarıda düşünmek gerekir.

Uzun zamandır devam eden bir sorun.

Daha öncede bu sorunun düzeltilmesi ve daha ileri saatlere alınması için öneri sunmuştum.

Online sayısının daha fazla olduğu saatlerde olursa birçok oyuncu daha güzel gelişim gösterecektir. Bilindiği üzre büyük bir kesim çalışıyor ve hiçbir evente uygun bir mesai saati olmuyor.

Yakın zamanda 1 hafta durmaksızın efsun attım (1 level hesap). Hiçbir donma sorunu yaşamadım, zindanları bile gezdim.

Asıl hesabımda efsun atmaya çalıştığım vakit ise bahsettiğiniz problemleri yaşadım.

Ana hesapta bulunan yoğun kayıt Defterinden ötürü efsun botu bu tarz sorunlar çıkarabiliyor. 1 level hesaplara ait kayıt defteri boş olduğu için hiçbir sorun çıkarmıyor. (Şahsi görüş ve fikrim)

Efsun atmayı 1 level temiz bir hesapta denemelisiniz. Deneme sonrası konuya dönüş yapar, fark olup olmaması hakkında bizleri de bilgilendirirseniz sevinirim.

İyi oyunlar...

Simyanız Efsanevi Mat bile olsa yeterlidir. Mavi ejder basit bir boss, sadece metin kombinasyonu yeterli olacaktır ki bu kombinasyonlar kişiden kişiye değişir. Sadece Dağ Metinlerini yok etmen yetecektir (Ejderin Savunması bu metine bağlıdır).

Efsun olarak ise "Şeytan"

İyi oyunlar...

Erebor oyuncusuyum, Edoras sunucusunda şeytan kulesi 2. Kat başlangıç olmadığını düşünüyorum ki böyle bir konu açılmış.

Bu soruna çözüm olarak "eğer sunucuda yok ise" 2. Kat başlangıç getirilebilir.

Yada herkesle kule çıkmayacaksınız ki kalabalık bir sunucuda bu durum neredeyse imkansız.

ALLAH sabır versin... İyi oyunlar.

Biolog görevlerin ve daha da önemlisi silahının "Evrim" seviyesini belirtirsen daha sağlıklı bilgi yardımı yapabilirim.

Hatta mümkünse kısa bir char tanıtım videosu; konu hakkında güzel sonuçlar elde etmeni sağlayacaktır.

Oyunda hiçbir bölümde yetkim yok kardeşim. Herkes gibi sıradan bir oyuncuyum.

Sadece yönetim ile nasıl daha sağlıklı iletişim kuracağını belirtmek istedim.

Bunlar dışında destek verebileceğim bir durum söz konusu değil...

Biz oyuncular içinde "Youtube ve Twitch" platformlarında reklam yapılması güzel oldu. Umarım istediğin gibi destek alırsın ve umarım azim göstererek genel Youtube platformunda başarı elde edersin.

Rohan2 Discord sunucusunda bulunan "Waiting For Support TR" odasına gidersen yetkili arkadaşlar alımlar ile ilgili detaylı bilgiyi sözlü olarak verecektir. Senin için daha sağlıklı bir iletişim yolu olur.

Cevherle uğraşmayan biri olsamda sizin açınızdan düşününce gerçekten çok gerekli bir ihtiyaç olduğunu destekliyorum.

Öneri olarak ise; bilindiği üzre "Ejderha Ateşi Burnu"nda bulunan köy tamamen korumalı alandan oluşuyor. Bazı dönüşümler ve simya işlemleri dışında köye pek uğrayan olmuyor.

Buraya sıralı halde cevher damarları eklenebilir ki bu çok basit bir işlem... Böylelikle "cevher" kazarak finansal gelişimlerini sürdüren oyuncular için çok faydalı olacaktır. Bununla beraber cevher ile uğraşmayıp hazır alan oyuncular içinde bu döngü çerçevesinde güzel bir adım olacaktır.

@AvşarEli