Stâme tarafından yazılan gönderiler

1- Evet ama geçme oranı %70
    2- Şans işi ama ortalama 15
    3- bugdur onemseme
    4- karizma aktif değil
    5- olmuyor p1 son
    6- Geç bir öneri oldugunu dusunuyorum 8746874638 tane tılsım basıldı :D
    7- o bir bug yardımcı olurlar düzeltilir dc den destek al
    8- normaldir official sunucuda da fazlalık kalıyor
    9- gnoll 3. kat en iyi exp in geldiği yerdir ve 2. katta boss cıkmaz
    10 - düzeltilir ticket ac
    11- level aldıkca gozukur odullerin ne verdiği cok oldu yapalı ama sanırım her 10 20 levelda 1 görev yok olanı yap geç :D
    12- cok gereksiz bi öneri bence ama öneri de belirt belki ciddiye alırlar
    13 - öneriye devam :D
    14- metalle yaptıgın donusumlerde yanma oranı %1 falandır heralde metalle yada ritüelle bas geçer her türlü yakan görmedim
    15- arttırıyo testiini yakın zamanda yaptım ama PVM de belki değişmiyordur.
    16- öneri..
    17- öneri.. :D
    18- tek kullanımlık bişey cok bir faydasını gormedim ama zararı yok bas gitsin
    19- ekleniyo zaten ya yohara paketleri iyi bence pvm olarak
    20- güzel bir öneri..

Gökten yağmadı, farm yaptım uğraştım 4 adet şampiyon hesap ayarlayıp, lonca seviyelerini 20 ye yükseltip, istenilen eşyalardan 200erli elde edip 4 adet arazi satın aldım. Bunu bu şekilde sanki bir suçmuş gibi foruma atmana anlam veremedim. Ben o arazileri satın aldığımda "Runik taşı" nın ticareti dahi yoktu.

Yohara biyologunun 2. gorevini bitirdim ve 5 VIT puanı aldım. 1. Görevi bitirdiğimde ise 5 STR almıştım. Hiç bir işe yaramayan VIT bir işe yarayacak? mı (HP mizin yarıya düşmesi gibi) yoksa toplamda 4 biyolog gorevi hepsini sırası ile mi veriyor? Aksi takdirde şansa bağlı olarak ciddi bir haksız rekabet söz konusu. Bilgi verirseniz sevinirim. Sonuçta VIT vermiş olması yada hiç bir şey vermemiş olması arasında bir fark şuan için yok. Gelecek güncellemelerde işlevsilliği artacak mı.

Yeni oto av sisteminde canlandırmayı açmasanız dahi hesabımız kendi kendine diriliyor ve oto avdaki hesabım bugun simya süremin bitmesi sebebiyle kendi kendine yatıp kalkıp %3 EXP ime daha sebep oldu. Öncesinde yaşadığım 3.5m EXP lik kaybımın yanı sıra bugunde yanına bir yenisi eklenmiş bulunmaktadır ve ben 3 gün önce çıkıp 3 gündür oyuna girmiyor olsaydım şu an daha iyi bir yerde olacaktım. Koşu bandında koşar gibi olsam yine ses etmiycem ancak yerimde dahi sayamıyorum her an daha geriye götürdü bu durum beni. Mağduriyetimin giderilmesi istemek en doğal hakkım diye düşünüyorum ve sizlerden geri dönüş bekliyorum. Siz de beta serverınızda oto avı açıp canlandırmayı ister kapalı ister açık şekilde tuttuktan sonra hesabınızın kendi kendine kalkmaya çalıştığını göreceksiniz. İyi çalışmalar

Hasar istersen bi %50 daha düşsün ama şu EXP işine bir çözüm bulun lütfen artık. İsterse EXP kasmak daha da zor olsun ama öldüğümüzde slot başına 100 exp geliyoken 144 exp geliyoken ölümlerde 540k 620k exp kaybı yaşamayalım ( en azından şehir atınca)

Kesinlikle katılıyorum. Özellikle uzun zamandır aynı itemleri kullanıyor olmamız files ın TR tipi olmasından dolayıydı fakat yaklaşık 3 aydır TR bizim çok önümüzde. Diğer Pvp ler ile kıyasladığımızda gerek güven, gerek oynanış açısından şanslı ve tercihimizin doğru olduğunun farkındayız ama aylardır yerimizde saymaktan sıkılmaya başladık.Ws atan adamın Ws atacak başkasını bulamaması veya farm yapan adamın bilet bulamaması kendisine "niye burdayım?" diye sormasına sebep oluyor.Siz yöneticiler bu soruyu bize ne kadar az sordurursanız o kadar iyisiniz demektir.Umarım bu soruyu bidaha kendimize hiç sormayız.Yaptığınız bütün çalışmalar için tebrik ediyor, yenileri için daha fazla heyecanalanıp sabırsızlanmak istemiyoruz. İyi çalışmalar iyi forumlar

ereborda acılmıssa eğer karakterin normal girebilmen lazım erebordaki hesabın gondordan geldiyse g9g mordordan geldiyse gyz1 olması lazım rohandan geldiyse r9r koyarak dene isengarddan gelen hesabının id kısmının sonuna ise i9 eklemeyi dene giriş sağlarsın