Rohan2 Teachers Mixtape

• Tebrik ederim çok güzel damageler ve güzel bir video olmuş sonunda erebordan toplu savaş videosu görmüş olduk..Devamını görmek ve en kısa zamada birleşip savaşmak dileğiyle

• Valla paşam benim çarım emek bir kuruş bile para yatırmadan en sağlam çarlardan birisiyim. Siz ne zaman dolu oldunuzda biz boşuz ?

Agilinenin nerde olduğunu bilmiyen adam kuruş para yatırmadı mı güldürme beni

• Bonom çorom omok çoro 1 koroş bolo yotormodom. Marifet sanki allahın kekosu benim gibi oyuna para yatıranlar olmasa oynayacak server bulamazsınız kimse babasının hayrına sunucu açmıyor bilmem anlatabildim mi. Bu arada sen benim petimle vs atabilirsin ancak benimle vs atabilmeyi hayal felan etme. Bu arada itemlerini sattığını duydum ben gelmeden kaç sana tavsiyem.

• leoc he çöpüyle teac abazasını kıyaslamak gerekirse teaç ağır basar geçer blader.ben 1 senelik oyuncuyum geldigimden beri teaç sahnede farmda mavide bozdiyarında tiçarette lonca savaşlarında.her zamanda başrol oynayan emekçi bi oyuncu. leocheye gelirsek daha 3 aydırlı çıktı piyasaya çıkar çıkmazda +15lerle çıktı arkadaş ortamını ismini bulunduğu konumu emek vererek deilde oyuna tl basarak yaptı.bu hiç adil deil.. bence leoc he acemiligi rüşvetle geçerken teaçse çoktan terhis olmuştu qwewqeqweqwEQWE:WQ

• leoc he çöpüyle teac abazasını kıyaslamak gerekirse teaç ağır basar geçer blader.ben 1 senelik oyuncuyum geldigimden beri teaç sahnede farmda mavide bozdiyarında tiçarette lonca savaşlarında.her zamanda başrol oynayan emekçi bi oyuncu. leocheye gelirsek daha 3 aydırlı çıktı piyasaya çıkar çıkmazda +15lerle çıktı arkadaş ortamını ismini bulunduğu konumu emek vererek deilde oyuna tl basarak yaptı.bu hiç adil deil.. bence leoc he acemiligi rüşvetle geçerken teaçse çoktan terhis olmuştu qwewqeqweqwEQWE:WQ

1SYANKAR EZİĞİ HER YERDE ADINI DEĞİŞTİRİYOSUN BURAYADAMI GELDİN HE PİNOKYO SENİ :)

Ben ilk rohandan beri oyuncuyum kardeşim sen istersen oyun yıllardır açık olsun senin yapamadığını ben bir ayda yaparım para benim param ister oyuna basarım ister sana basar dansöz gibi oynatırım o yüzden sen istediğin kadar ağla biz oğuzun burağın yusufun yada artık neyse kendisinin ne olduğunu o çarı kimden satın aldığını biliyoruz burda ağlamaya gerek o yüzden siz burda ağlamaya devam edin

Bu arada sulu göz kardeşim senin videolarını atmaktan ben bıktım sen kesilmekten ağlamaktan bıkmadın

• kendini herkes gibi satılık sanıyosun ya mutlu ediyosun beni d herkez kendine yakışanı düşünür o bakımdan.2.side kendini emekçi insanlarla kıyaslıyosun neden ? emekçimisin ? emek vererek bişeyler elde etmenin ne kadar zor oldugunu bilirmisn ? kostümün nazarın bekçinin parasını cıkarıp item için para biriktirmenin ne kadar zor oldugunu bilirmisin ? mesela büyülü ormana cıkmanın ne kadar zor oldugunu ?? o kadar yolu cıktıktan sonra zevkine gelip buflu farm çarını kesen gavatın sancısını yaşadınmı ? yada agile 2.katta metinden dogru anahtar atmayınca sinirden klavyeyi fırlattığın ? burda sana daha bi sürü şey yazabilirim. velhasıl emekçi insan bu kadar zahmete katlanıp bi yerlere kadar gelmişse saygı duymasını bileceksiniz.

• kendini herkes gibi satılık sanıyosun ya mutlu ediyosun beni d herkez kendine yakışanı düşünür o bakımdan.2.side kendini emekçi insanlarla kıyaslıyosun neden ? emekçimisin ? emek vererek bişeyler elde etmenin ne kadar zor oldugunu bilirmisn ? kostümün nazarın bekçinin parasını cıkarıp item için para biriktirmenin ne kadar zor oldugunu bilirmisin ? mesela büyülü ormana cıkmanın ne kadar zor oldugunu ?? o kadar yolu cıktıktan sonra zevkine gelip buflu farm çarını kesen gavatın sancısını yaşadınmı ? yada agile 2.katta metinden dogru anahtar atmayınca sinirden klavyeyi fırlattığın ? burda sana daha bi sürü şey yazabilirim. velhasıl emekçi insan bu kadar zahmete katlanıp bi yerlere kadar gelmişse saygı duymasını bileceksiniz.

Kardeşim boş boş konuşma burda biliyoruz tabi oyuna senin gibi dün başlamadık biz 2. noktaya gelirsek sen neyi ne kadar biliyorsun da burda bana birşeyler anlatıyorsun senin benle muhabbetin ne de beni ne kadar tanıyorsun da benim hakımda bu kadar emin ve kesin konuşuyorsun sen emeklerini yaşama yatırmasaydın sende eminim burağın çarına yetişebilirdin ve 3 nokta da sen burağın daha kim olduğunu bilmiyorsun ki kendisini ben ilk rohandan tandığım için konuşuyorum o çarın sahibinin adı burak bile değildi ilk rohanda bile Teachers karakteri ile bir muhabbetim vardı ve kendisin burak olmadığına %100 eminim ve sana bu kadar açıklama yeter şimdi nerede havlıyacaksan oraya git orda havla benim senin gibi boş insanlara anlatacak başka birşeyim yok senide iyi ki bir çözmeyle kestim bu kadar ağlıyacağını bilseydim 2. çözmeyle keserdim bileğini bükemediğin çarın adını lekemek moda sende heralde

• Kardeşim boş boş konuşma burda biliyoruz tabi oyuna senin gibi dün başlamadık biz 2. noktaya gelirsek sen neyi ne kadar biliyorsun da burda bana birşeyler anlatıyorsun senin benle muhabbetin ne de beni ne kadar tanıyorsun da benim hakımda bu kadar emin ve kesin konuşuyorsun sen emeklerini yaşama yatırmasaydın sende eminim burağın çarına yetişebilirdin ve 3 nokta da sen burağın daha kim olduğunu bilmiyorsun ki kendisini ben ilk rohandan tandığım için konuşuyorum o çarın sahibinin adı burak bile değildi ilk rohanda bile Teachers karakteri ile bir muhabbetim vardı ve kendisin burak olmadığına %100 eminim ve sana bu kadar açıklama yeter şimdi nerede havlıyacaksan oraya git orda havla benim senin gibi boş insanlara anlatacak başka birşeyim yok senide iyi ki bir çözmeyle kestim bu kadar ağlıyacağını bilseydim 2. çözmeyle keserdim bileğini bükemediğin çarın adını lekemek moda sende heralde

https://www.youtube.com/watch?v=WOJ_epUTFZ8 https://www.youtube.com/watch?v=nEEvNXgIEdo Üstündeki betalar yansıtmadır bu arada bilginize :)

• Aynı server da oynayan arkadaşların birbirine boşa sallamasını anlamıyorum kesemediğiniz charlara bile çöp diyorsunuz utanmıyor musunuz bu itamları iddaa ederken , ( vs atın da izleyek, az mevzu görelim basılan şebnemler ve parlayan itemler her zaman dikkatimizi çekmiştir).

• Bunlar oyunu çok ciddiye alıyor bilmiyor heralde ölünce burdan başla diye bir seçenek var dünyanın sonu değil he gerek yok dersen o da karakter meselesi

• Aynı server da oynayan arkadaşların birbirine boşa sallamasını anlamıyorum kesemediğiniz charlara bile çöp diyorsunuz utanmıyor musunuz bu itamları iddaa ederken , ( vs atın da izleyek, az mevzu görelim basılan şebnemler ve parlayan itemler her zaman dikkatimizi çekmiştir).

Ha isyankar ha burak afk kaldıysam vs ye başlarlar :)

• Ha isyankar ha burak afk kaldıysam vs ye başlarlar :)

Dışarı çıkma yasağını onlar yanlış anlamış , ya bozdiyar korumalı alan yada mavi 1 gardiyan yanından çıkmıyorlar, kendilerini izole etmişler orada.

• Dışarı çıkma yasağını onlar yanlış anlamış , ya bozdiyar korumalı alan yada mavi 1 gardiyan yanından çıkmıyorlar, kendilerini izole etmişler orada.

Aman gardaşım bizden uzak dursunlar karaktersizlik bulaşabilir

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!