Ninja Damage

• Öncelikle Merhaba
    2 Yıldır Rohan2 Global Oyuncusuyum Açıldıktan Beri Rohan2 Oynuyorum Sürekli Aynı Sorunlarla DC Geliyorum Ama Bir Türlü Yardımcı
    Olamıyorsunuz Ninja Damagesi Oyunda Çok Az Vuruyor Dediniz
    +15 İtemler Takınız Öyle Deneyiniz Arkdaştan +15 Aldık Denedik Değişen Hiç birşey yok
    +15 itemler Zehir 2K atmak Kulağa Çok komik Geliyor Savaşçı Ruh Atıyor 20K Sitesiz Birde

Oyunda Neden Böyle Bir Damage Sıkıntısı Var Sura Şaman Ninja Sordunuzmu Çok Basit
    Eşit Olması Gereken Büyü Savunması Hadinden Daha Fazla 80 Kılıç Sav farken Büyü Savunması 135 140
    Büyü Savunmasını Azaltıcaksınız Yada Damage Yükselticeksiniz Çünkü Vurmuyor Zehir Max Girdiği 4 5K
    Başka Karakterde oynamıyorum Lütfen Rica Ediyoruz Artık Bi İlgileniniz Damageyle

• AYNI ŞEKİLDE FULL NESNELI BİR ŞEKİLDE KESKİNLİK SURA YA 2K ATIYORUM. YAZIKTIR EMEKLERE. 6 ONCE KARABÜYÜ SURA SIKINTILIYDI ŞİMDİ İS KESKİNLİK. ADAM KESKİNLİK İ YAKIP KILICI ÇIKARTIP ÖYLE KESİYOR. LÜTFEN BU KONUDA DUYARLI OLUN. ADALET HERKES İÇİN UYGULANIRSA ADALETTİR. BİZ ÖDÜN VEYA TAVİZ İSTEMİYORUZ ADİL ŞARTLARDA YARIŞ İSTİYORUZ.

• Merhaba, bu tarz hasar tespitlerini test sunucusunda bizzat kontrol ediyoruz. Fakat önerinizi dikkate alacağımızdan emin olabilirsiniz. İyi günler.

Artık Bunun İçin Gereçkten Bir Çalışma Başlatmanız Lazım Çünkü Eşitsizlik Var Ortada Düzeltilmeli Damageler Yükseltilmeli

AYNI ŞEKİLDE FULL NESNELI BİR ŞEKİLDE KESKİNLİK SURA YA 2K ATIYORUM. YAZIKTIR EMEKLERE. 6 ONCE KARABÜYÜ SURA SIKINTILIYDI ŞİMDİ İS KESKİNLİK. ADAM KESKİNLİK İ YAKIP KILICI ÇIKARTIP ÖYLE KESİYOR. LÜTFEN BU KONUDA DUYARLI OLUN. ADALET HERKES İÇİN UYGULANIRSA ADALETTİR. BİZ ÖDÜN VEYA TAVİZ İSTEMİYORUZ ADİL ŞARTLARDA YARIŞ İSTİYORUZ.

Dostum Oyunda 140 Büyü Savunması Olunca zaten ona sikil atamazsın işlevsiz yani damageler yükseltilmeli Yorumun İçin Teşekkürler.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!