duman004 tarafından yazılan gönderiler

BECERI HASARI VURAN KARAKTERLERİN ARTIK SKILL DEGERLERININ ARTTIRILMASI GEREKIYOR. LYCAN SAVASCI BICAKCI KARABUYU GIBI ÇARLARI ARTIK ÇÖP OLARAK GÖRÜLMEMESİ ÜMİDİ İLE.
    BU KONUDA GEREKLI ÇALIŞMALARI YAPARSANIZ BİRAZ OLSUN BİZDE BU OYUNU OYNARIZ.
    ŞİMDİDEN TEŞEKKUR EDERIM..

1)=sağlam bir vikipedya bilgilendirmesi lazım.
    2)= site üzerindeki kostümlerin bazıların üstünde yazan değerleri vermiyor.(orn; ay yıldız kostumu 10 yarı savunma yazarken verdıgı deger 20 yarı ınsan gucu)
    3)=süs taşı konusunda ya cevirme sırasındakı yanma oranının düşürülmesi ya da yohara npc lerinin istediği gaya miktarının düşürülmesi gerekiyor(bu iş sirkülasyon olayından çıktı)
    4) yardımcı şaman konusunda bir iyileştirme bekliyoruz. (sure uzatma getırılebılır 1 aylık o da 150 ep olabılır. sadece tekrardan kasılması cok buyuk sıkıntı)
    5)= ortalama zarar dırenıse karsı yenı bır ıtem ya da bır ıteme efsun eklenebılır. (tr de kara ejderler bıle ort zarar dırenıs verıyor) mesela aragonıt zırhın bır ust versıyonu gelerek yarı eklenıp ortlama zarar dırenıs arttırılabılır
    6)= 2 yıldır serverda duz vurus daha önemli hale geldi. sura ve şaman karakteri kesılmez oldu. 2 gundur skıllerın degerı arttırıldı savaslar donmeye basladı. bu konuda gerı adım atılmaması gerekıyor. (son ıkı gun ıcınde cekılen nesne sayısına bakarsanız emınımkı hak verırsınız)
    7)=en azından nesne bıneklerının suresını uzatmak ıcın ıyılestırme yapılabılır.
    8)= LORD yuzugunun suresı 3 gun ve gercekten cok az bunun da suresı uzatılabılır.
    9)=bu yoharadakı boss ve karakollardan +lı govde kontraplak ve temel taşı düşmese (işe yaramıyor)
    10)=prızmatık petlerın duzenlı bır artısı yok. 0,5 bıle artabılıyor.
    11)=şebnem yapma konusunda ben ınsanların ugrasmasından yanayım ama yeşil ve sarı şebnem yapmak zulüm oldu. oyundan atıyor.
    12)= şaman karakterının kuıllandıgı yelpaze ve çan, zıhınsel karakterinin kullandıgı kılıc ve cıftel ayrı ayrı savunma ısterken neden bıcak ve pence savunması beraber. Aynı karakter bile değil.
    13)= yaratıkları oldur 1 ve 2 gorevlerınde sorun var. Belki yapılmıyor bu gorev. Geliştirici için sorun o zaman butun karakterlerden kaldırılması daha mantıklı olabılır.
    14)=paskalya, kralı yakala, okey, bınek ve evcıl hayvan gıbı etkınlıkler yerıne ınsanların katılacakları etkınlıkler yapılabılır. (Mesela belırlı bır gunun belırlı bır zamanında bır yere bosslar cıkabılılır)
    15)= kral sarayında slotları keserken 3 4 kere oyundan atıyor.
    16)=Yenı ırade kagıtları nesne markete eklenebılır.
    17)= fırsata gelen kostum ve nesnelerın kac gunluk oldugu ustunde yazarsa almakta tereddut etmeyız.
    18)=kostum bonusu aktarma, savas kagıdı gıbı ıtemlerın getırılmesı daha ıyı olacaktır.
    19)= yohara kıtasına chlerın gelmesı daha cok oyuncunun orda olmasını saglayacaktır.
    20)= yenı baslayacak arkadasların ıslerını bıraz kolaylastırmak ıcın parlak sımyaya kadar sımya gecme oranı bıraz kolaylastırılabılır.
    21)= pıyasadakı wonların erıtılmesı ıcın kostum bınek evcıl hayvan gıbı npc ler getırılebılır. (en azından bır sure),
    22)= surgun damar krıstalının dusme oranı bıraz arttırılabılır. sonucta bıyolog gorevı ve oyuncunun gelısımı ıcın kolaylık saglayacaktır.
    BENIM DIYECEKLERIM BU KADAR. OZELLIKLE SON ZAMANLARDA GELISTIRICIYI DC DE VE FORMA DA DAHA COK AKTIF GORMEK BILE BU İŞ İÇİN BAYA UĞRAŞTIĞINI GÖSTERİYOR.
    UMARIM GELECEK OLAN GUNCELLEME ROHAN2 YE YAKIŞIR GUZELLIKTE VE HIZLI OLUR.

Şimdidden Yeni Güncelleme hayırlı olsun.
    * Erebor gibi bir sunucunun özellikle yeni server açıldığında ve yeni gelen oyunculara biz anlık değil asırlık bir serverız demesı bakımından daha fazla ch olması gerekiyor.
    * Yaratıkları öldür I ve II görevinin düzeltilmesi gerekiyor.
    * nesne marketteki kostüm sandığı 40 canavar verırken oyun ıcı elde edılen kostum sandıgının 45 canavar vermesi. En azından aynı oranda olması gerekıyor.
    * yeşil şebnem ve sarı şebnem yaparkene biraz kolaylık getırılmesı gerekıyor. yaparkene çok fazla oyundan atıyor.
    * Nesne marketteki kostümler ustunde yazan özellikleri vermıyor. bunun da düzeltilmesi gerekiyor.
    * Lycan karakterinin 9. skılı vurmuyor. bu konuda bir iyileştirme gerekiyor.
    * becerı hasarına karsı çok fazla ıtem cıkarken (tıtan kalkan, kara ejder zırh, ayak, kupe, kusak) ortalama zarar a karsı fazla bır ıtem yok. oyunda skıl vurulmuyor. bu konuda buyulu sura, şamanlar ayrı bir ustunluk kuruyor. karabuyu , zıhınsel , lycan, ninja gibi carların skılı artık iş yapmıyor.
    * bıcak ve pence savunmasının bırıbırınden ayrılması gerekıyor. ya da şaman karakterınını de savunması bırlestırılebılır (çan/yelpaze savunması)
    * PETLER PRİZMATİK OLDUĞUNDA HALA 0.5 GİBİ YUKSELME GÖSTERİYOR.
    * yardımcı şaman kasılmasının sıkıntı olması. (sure uzatma ya da dırek tecrube nesnesi gibi bir nesne satılabılır)
    * İlkel kuvvetler platosunun tamamen işe yaramaması.
    * Derin zindanlar gibi bir yer biraz daha önemli yapılabilir.
    * Süs taşının az çıkması.(yohara da itemlerin basılması için çok fazla gaya istediği için süs taşı yok satıyor ve bulunmuyor.)
    * Şaman karakterinin ve itemlerin vermiş olduğu yansıtma karşı tarafın savaşmadan ölmesine sebep oluyor. İnsanlar savaşmaktan kaçıyor.
    * Yohara ile ilgili bir çok şikayet ve öneriyi daha önceki konularda sizlerle paylaşmıştık, sizlerde not aldığınızı belirtmiştiniz. o konulara tekrardan değinmeye gerek yok sanırım.
    * herkes pazar satış tutarının 999k dan daha fazla arttırılması istiyor ama bu sorun geçmişte arttırıldı ama çözüm olmadı. başka bir çözüm bulunursa daha iyi olur.
    * Pıyasadakı wonların azaltılması ıcın kostum, binek gibi npc ler getirilebir.
    *Won masasının her server da aynı saatte gelmesı pıyasanın bozulmasını engeleyecektir.

yohara ile ilgili bir iki konu hakkında;
    1. şeytanların tasları +0 +1 +2 +3 +4 üst üste birikmesi
    2.eldiven yapımı ve taş ekleme için istenen gaya puanının çok olması
    3. eldiven üretimi icin gereken malzemelerin cok az sayıda düşmesi.
    4. karakollardan ve bosslardan düşen + lı kontraplak, gövde ve temel taşının iş yapmaması.
    5. yohara sandığından kıymık çıkıyor ama baska karakter olduğu için kullanamıyoruz en azından ticareti olması.
    6.bütün ocakları herkesin kullanamaması
    7. item + basmadaki aşırı + basma istemesi
    8. kalıntı bonusunda 4 ruh ve kalıntıyı eklememize rağmen sonuç vermemesi.
    9. pet ve site şamanınında exp almaması
    bu konularda yardımınıza ihtiyacımız var.
    emekleriniz için şimiden teşekkür ederim.