Ban Affı İsteği

• Bildiğiniz üzere Rohan'ın iki aktif sunucusu olan Erebor ve Mordor'da inanılmaz online kaybı olmakta, hala da devam ediyor.
    Kimisi buglar yüzünden kimisi oyun dışı ticaretten kimisi ban olaylarından ötürü oyunu bıraktı.
    Ve bunun örneğini Facebook gruplarında oyuncuların dillerinden gayet açıkça görüp öğrenebilirsiniz.
    Açık konuşmak gerekirse o banlardan biride bana isabet etti :) Sebebi'de hırsızlık olayıydı, kabul de ediyorum. Olası bir ban affında'da 2 taraf discorda gelerek alınan itemler teslim edilebilir bunuda dile getiririm.
    Şimdi gelelim asıl konuya siz yönetimin söylemesine göre 2 yıllık kurumsal bir şirketsiniz. Yalan yok işi ehliyle yapıyorsunuz forumlar vs. peki bu online kaybına ne çözüm bulacaksınız bir ara reklamlar heryerdeydi, dolu dolu xxx sitelerinde reklam paylaşılmıştı.
    İkinci konu olarak'ta 1,5 yıllık bir rohan oyuncusu olarak en azından ban affını göze getirin hiç yoktan ip veya pc banlarını kaldırın. Tahminimce 20,000 - 30,000 account şuan sisteme giriş yapamıyor türlü sebeplerden ban yediler çünkü.
    Fakat bu oyunu oynamakta istiyorlar kimisi pişman, kimisi direniyor oynamamaya.
    Hesaplar kalkmasa bile en azından ban yiyen oyuncuların erişimlerinin kalkmasını düşünüyorum.
    İyi forumlar, keyifli oyunlar.

• Ban affı gelsede sana uğrarsa çok saçma :) Hem oyun dışı ticaretle uğraş hem dolandırıcılık yap sonra ban affı diye forumda gezin :) Komiksin. Ne oyuncular ne yöneticiler senin gibi oyuncuları istemiyor :)

• Ban affı gelsede sana uğrarsa çok saçma :) Hem oyun dışı ticaretle uğraş hem dolandırıcılık yap sonra ban affı diye forumda gezin :) Komiksin. Ne oyuncular ne yöneticiler senin gibi oyuncuları istemiyor :)

Zırlama istersen işine bakk :))
    Köşede havla canım benim muhattabım sen değilsin, olamazsın da :)
    iyi forumlar!

• Ban affı zamanında zaten yapıldı. Fakat bu ban affının içerisin de "İp ve mac" banlar bulunmamakta. "ip ve mac" banları genel olarak itemci üzerin den alışveriş yapan kullanıcılardır. Bunların banını kaldırırsak tekrar banlamak durumunda kalırız.

• Zırlama istersen işine bakk :))Köşede havla canım benim muhattabım sen değilsin, olamazsın da :)
    iyi forumlar!

Şuan kimin ağladığını zırladığını görüyoruz. :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!