koskocaBATU tarafından yazılan gönderiler

kardeşim oyun bilgin eksikse gel oyunu öğreteyim ben tüm çarlarım açık vaziyette 10 çar 12 çar zodyak çıkıyorum hiçbir sorunda yaşamıyorum
    12 çarın 12 sinede tılsım mitsi simya dizecek halim yok madem haksız kazanç olduğunu düşünüyorsun 40 dk da çıktığım zodyağı yapmayı sende dene
    defalarda 6. kattan 12. kattan 24. kattan 28. kattan aşağı düştüm gmlerle konuşup kaydını alabilirsin tekrar söylüyorum bunu defalarca oyun bilgisi olmayan insanlara anlatmaktan sıkıldım 12 çar zodyak çıkıyorum tüm çarlar açık vaziyette buyur gel seni de çıkarayım ikna olmazsan gm ile gel hep beraber çıkalım insanları hemen karalamaya çalışmayın.

İyi Oyunlar..

Takma kafana, iyi oyunlar :)

Ban affı gelsede sana uğrarsa çok saçma :) Hem oyun dışı ticaretle uğraş hem dolandırıcılık yap sonra ban affı diye forumda gezin :) Komiksin. Ne oyuncular ne yöneticiler senin gibi oyuncuları istemiyor :)

Zırlama istersen işine bakk :))
    Köşede havla canım benim muhattabım sen değilsin, olamazsın da :)
    iyi forumlar!

Bildiğiniz üzere Rohan'ın iki aktif sunucusu olan Erebor ve Mordor'da inanılmaz online kaybı olmakta, hala da devam ediyor.
    Kimisi buglar yüzünden kimisi oyun dışı ticaretten kimisi ban olaylarından ötürü oyunu bıraktı.
    Ve bunun örneğini Facebook gruplarında oyuncuların dillerinden gayet açıkça görüp öğrenebilirsiniz.
    Açık konuşmak gerekirse o banlardan biride bana isabet etti :) Sebebi'de hırsızlık olayıydı, kabul de ediyorum. Olası bir ban affında'da 2 taraf discorda gelerek alınan itemler teslim edilebilir bunuda dile getiririm.
    Şimdi gelelim asıl konuya siz yönetimin söylemesine göre 2 yıllık kurumsal bir şirketsiniz. Yalan yok işi ehliyle yapıyorsunuz forumlar vs. peki bu online kaybına ne çözüm bulacaksınız bir ara reklamlar heryerdeydi, dolu dolu xxx sitelerinde reklam paylaşılmıştı.
    İkinci konu olarak'ta 1,5 yıllık bir rohan oyuncusu olarak en azından ban affını göze getirin hiç yoktan ip veya pc banlarını kaldırın. Tahminimce 20,000 - 30,000 account şuan sisteme giriş yapamıyor türlü sebeplerden ban yediler çünkü.
    Fakat bu oyunu oynamakta istiyorlar kimisi pişman, kimisi direniyor oynamamaya.
    Hesaplar kalkmasa bile en azından ban yiyen oyuncuların erişimlerinin kalkmasını düşünüyorum.
    İyi forumlar, keyifli oyunlar.

BURDA O KADAR ÇOK BOŞ YAPIYORSUN Kİ BATUHAN SENİN NASIL HIRSIZ DOLANDIRICI KARAKTERSİZ İNSAN OLDUĞUNU HERKES BİLİYOR FACEBOOK GRUPLARIN DA WON ALINIR GİBİ PAYLAŞIMLARDA BULUNDUĞUNU DA BİLİYORUM BİLMEYENLERE TEKRAR ATAYIM BURAYA SEN O İTEMLERİ ÇALIP HİÇ BİŞİ OLMAMIŞ GİBİ OYUNA DEVAM EDECEĞİNİ Mİ SANDIN BU ZEKA İLE ÇOK YAŞAMAZSIN HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM

Başlığı iyi oku istersen.

Gruplarda ve sayfalarda az çok görüyorum herhalde online azalması olmuş her 2 serverde'de sebebi işte ban, oyun dışı veya xxx serverlerine geçiş vs vs.
    Erebor ve Mordorda'da bi ban affı gelmez mi ya :D
    AÇILSIN ARTIK GÖZÜMÜZÜN NURU :(

Sizcede ban affı gelmesi gerekmez mi ya :D
    Bunu samimi olarak söylüyorum, yok arkadaş rohan dışında oynamak istemiyoruz işte anlayın kurumsal bir şirket ve güvenilir oynamak istiyoruz.
    hayır bide pc ve ip ban yemesem onada eyvallah tekrar başlarız çok online döner yönetim be :D
    bi gözden geçirin bu konuyu isterseniz, keyifli oyunlar :)

Yeni bir konu açıp derdini veya şikayetini orada daha da güzel dile getirebilirsin, seninle daha sağlıklı ilgilenirler kardeşim.
    Keyifli Oyunlar!

Farklı karakterlerin harf sıralamalarını değiştirerek açılan 1 seviye karakterlere mac yasaklama getirdiğimizde bu yasağın size sektiğini gördük ve hesaplarınız kapattık. İyi günler.

RİCA EDİYORUM SONUNA KADAR OKU 2-3 DAKİKANI ALMAZ EMEKLER VAR ORTADA!
    Farklı karakterlerin harf sıralaması yapılmasının ban sebebi olduğunu düşünmüyorum, eğer öyle düşünüyorsanız buyrun gelin bu konuyu güzelce tartışalım haklı olan kazansın.
    Misal veriyorum sizin nickiniz Sedios ve rohan sunucusunda siz bu nicki kullanıyorsunuz. Ben de xxx serverinden geldim ve eski serverimde Sedios kullanıyorum diyelim. Ve bu isim başkası tarafından alınmış, bende ismimi Sedios değil de Sedois yaptım diyelim. Eee bunun neresinde ban atılacak kadar bir sorun var ? Şimdi ben bu nicki açıp birisinden item istemedim eğer isteseydim pm kayıtlarında veya loglarda bu görünürdü diye düşünüyorum ben o çarı kasacaktım ve kullanacaktım. Dediğim gibi babamda başlayacaktı ve biz bu nicki uygun gördük.
    Eğer birisinden o nick adına item,yang vb. istediğime dair kanıtınız varsa sesimi keser otururum, ama öyle bir şey yok !
    ADAMCATLI loncası oyun içerisinde benim hasmım benim bu nicki açtığımı gördüklerin de krizi fırsata çevirerek sizlerin yanına geldi türlü düzenbazlıklarla sizleri de ikna ettiğini düşünüyorum.
    VE TEKRAR SÖYLÜYORUM BEN SUÇSUZUM SONUNA KADAR HAKKIMI ARAYACAĞIM, SORACAĞIM !
    YALNIZKURTT isimli karakterimin tekrar KONTROL EDİLMESİNİ talep ve rica ediyorum.
    İyi Oyunlar! -YALNIZKURTT

Yöneticiler iyi okusun adlı başlık açmamın sebebi bu yazdıklarımı dikkate almaları içindir.
    Siz bizim kötülüğümüzü veya biz sizin kötülüğünüzü tabi ki istemiyoruz, haksız yere ban atmayacağınızı da biliyorum az önce de dedim ya 1,5 yıl sizin oyunculuğunuzu yaptım.
    Bugüne kadar pek çok eşimi dostumu oyuna çekmeye çalıştım, size haksız yere ban atıyosunuz diyenlere, size küfür edenlere hep karşı çıktım.
    Kimse kimseyi haksız yere banlamaz mantığı ile yaklaştım olaylara hep fakat bugün yani 31 Ocak Cuma benim YALNIZKURTT isimli çarıma ban atmanız inanılmaz saçma bir olay.
    Hadi diyelim ki banı attınız peki neden ? sebebi ney yada neden ortada bir sebebi yok bana bunu açıklayın madem bir ban atılıyor. Madem oyun kuralları dışına çıkmışız sözde.
    Hani nerede? söyleyin ne yaptık biz hangi kural dışına çıktık, hiç birşey yapmadık!
    Güzellikle E-mail üzerinden ban sebebine discorda gelmemizi talep etmişsiniz ve ben discorda geldiğimde ban yedim neden yedim ? Microfonum yok hopörlerim yok alamadım bir türlü zamanımda olmadı neden yani neden ?
    Destek sistemi kurup gelen oyuncu neden banlanır 600k'lık item az değil ben çarımın tekrar kontrol edilip bir hata ile banladığınızı düşünüyorum ve tekrar gözden geçirilmesini talep ediyorum. Cevap olarak bana dolandırıcılık yazmışsınız :)) inanın güldürdünüz ADAMCATLI loncasındaki 3 5 adamın sözüne inanıp kanıt, delil veya ispat olmadan yapıyorsunuz bunu yönetim ekibinin günahını almak istemiyorum ne yalanlarla ne şekillerde yaptılar da ikna ettiler bunuda bilmiyorum dediğim gibi ben çarımın tekrar kontrol edilmesini talep ediyorum inanın suçsuz çıkacağım, ortada emek ve hak var sizin bu konu hakkında en iyi şekilde gözden geçirip döneceğinize eminim.
    o insanlarla o loncayla her şekilde tartışmaya açığım, ve yüzleşmeye de kabulum.
    İyi Oyunlar! -YALNIZKURTT :rolleyes:

Bu sırrın çağrısı pek gecikmedi gibi . Won çektiğini kimse bilmeyecek sakin ol :))

ahahaha :D çaktırma oda hiç belli etmemeye çalışıyor biraz da korktu sanki :)

Öncelikle hepinize selamun aleyküm, esenlikler olsun!
    Rohan2'yi yaklaşık olarak 1,5 senedir aktif olarak ailemle birlikte oynuyorum bugün sebepsizce ve sebebi açıklanmadan 2 karakterim içinde 200k nakit ve 400k'lık item vardı, ve banlandı :))
    Sebebine gelirsek sebep yok oyundışı ticaret yapmadık, yatırdığımız epin haddi hesabı yok, bunun dışında küfür,hile,hırsızlık kesinlikle bulaşmadık ve buna rağmen ban sebebi hala bilinmiyor.
    e-mail adresine discord'a geliniz yazıyor, ben discorda gittiğimde yönetici ekip tarafından banlandım sağlıklı bir iletişim kuramadık mikrofon ve hopörlerim yoktu. Sadece yazabildim ve bana dönmediler bana hopörleri kapatıp banladılar.
    Rohan2 bana bunun sebebini söylemek zorundasınız siz benden ekmek yediyseniz ve ben sizin sayenizde oyun zevki alabildiysem ve hiç bir sıkıntı sorun yokken birden ban yemek ve sebebini söylemezseniz. Tamamıyla bu server bizim için bitmiştir. yoruma veya özele davet ediyorum sizleri