Oyun Dışı Ticaret

• Merhabalar,mordor serverina açıldıgı haftadan itibaren 5-6 arkadas basladik,ben kendi çapımda farm yapayim ufak ufak ep çekeyim gelişeyim derken 1-2 hafta sonra arkadaşlara oyun içi bir denk geldim ki şok oldum,hepsi minimum 5-6 ay farmlamış emek vermiş hale gelmişler nasıl oldugunu sordum cok rahat bi dille xxx sitelerinden won aldık 50-100 liraya gibi bi cevap verdiler,oyun içi bi baktımki herkes bunu yapiyor,siteyi incelemeye geçtim,benim nesne markete yatırdıgım 500 liraya 10 elma geliyorsa bu sitelere yatırılan 500 liraya bir kasa elma geliyor neredeyse,oyun dışı deli gibi won ticareti dönüyor,açtıgım konuya “xxx sitelerinden alışveriş yapanları takımımız elinden geldigince banlıyor”diyeceksiniz haklısınız,takip-ban sisteminiz,hatta ekibiniz kesinlikle TR dahil tüm serverlerdan daha saglam sizleri cok takdir ediyorum ve başarılı buluyorum fakat benim derdim baska.İstediginiz kadar banlayın yıllardır önüne birtürlü geçilemeyen bir sorun bu biliyoruz illaki olacak,ve piyasalar alt üst oluyor,şahsen ben EP satın almak istemiyorum şuanda,adam kat katı fazla kazancı yarı yarıya para ödeyerek bişekilde sağlıyor içine oturuyor insanın,diyecegim şudur ki nesne markete birkaç düzenleme getirilse,oyuncuları ep almaya yönlendirecek indirimler olabilir,fiyat-item cost güncellemeleri olabilir,genel söylemek gerekirse nesne market ve ep satın alımına biraz olsun teşvik edecek değişikliklere gidilebilir,vaktinizi ayırdıgınız için teşekkürler.

• Merhabalar, önerilerinizi dikkate alacağız. Elimizden geldiğince bu konuyla alakalı düzenlemeleri sağlayacağız. Düşünceleriniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!