emircat tarafından yazılan gönderiler

Öncelikle selamlar,
    Biz Rohan2 Mordor’da oynayan 3-5 arkadaş olarak oyundan acayip bir şekilde sıkılmış bulunmaktayız.
    Nedeni ise oyunun P2W durumu yada metin rate'leri diyebiliriz.Biz farm yapamıyoruz arkadaşlar öğrenciyiz.Biz beta haritalarında 250 k atamıyoruz 60-70k atıyoruz.Biz dakikada 15 metin kesemiyoruz 1 tane kesebiliyoruz.Ve haritaya gittiğimizde gördüğümüz şey P2W oyuncuların ordan oraya koşuşturduğu. Haritada metin bulunamadı ne demek ? Üstelik 'FARM' taglı bir server'da. Youtube'a bakıyorum adam 3 saatte 800-1000 sandık biriktirmiş. Bu bizim açımızdan mümkün değil. Hadi farm yapmaya gittik diyelim P2W oyuncular zaten full itemlere ulaşmış direk serbest alıp kesiyorlar. Ve yine farm yapamıyoruz.Ne yalan söyleyeyim ben bu konuyu yazmadan önce oyundan quit attık. Çünkü sıkıldık artık farm yapamıyoruz boş boş dolanıyoruz haritada. 10 dakikada 5 defa buff almaktan bıktık sürekli serbest alıp kesiyorlar.Tek ümidim belki bu dediklerim biraz düzelir de normal oyuncular da rahatlar.Biz takipteyiz düzelmesini bekliyoruz. İyi oyunlar.

Hesabımın banlanmasıyla ilgili önce ticket sistemine başvurdum discorda yönlendirildim,discord’ta destege çeken arkadaşlar sizin işinizi Atilla bey neticelendirebilir dediler,kendisine günlerce ulaşmaya çalıştım ulaşamadım,forumda konu açtım Atilla bey cevaplamıs;discord adresini paylaşıp konuyu özelden anlatmamı istemiş,discord dm’den durumu anlattim,dönüş alamadım,forumda ikinci üçüncü hatta dördüncü konuyu açıyorum,kendisiyle iletişime geçmem gerekiyor,ban sebebim oyun sonu,küfür,itemci veya 3.parti yazılım degil,meseleyle oyüzden bukadar alakadarım fakat 1 ay olacak neredeyse lütfen ilgilenebilirmisiniz

Merhabalar,bi kaç gündür discorddan bi konuyla ilgili destek almak icin ugrasiyorum saolsun takımdaki arkadaslar sesli destek odasına cekip konustular ama bir sonuca bağlaymadık,Atilla beyle iletisime geçmeniz gerekiyor bekleyin gelir dediler malesef cok bekledim ama iletişime gecemedim burdan yazayim dedim Atilla bey müsait oldugunuzda discorddan iletişime geçebilirmiyiz?

6-7 saattir discord destek odasında bekliyorum herhangi bir ilgilenme saati falan mi varda benim haberim yok,yoğunda değil max 4-5 aynı arkadas var odada onlarda destek alamadi ilgilenebilirmisiniz

https://i.hizliresim.com/zGzALg.jpg

Sayın Rohan2 ekibi,ban sebebi vardir süresiz kapatilir herhangi itiraza açılmayacaktır denir geçilirde şunu bir inceleyin nolursunuz ya,oyun kurallarını çiğneyen oyuncuyla ticaret yaptim diye benim hesaplarim neden kapaniyor,nebileyim kimin nerde ne yaptigini.bakın konusma geçmişine yan çarımmı degilmi,kurallara aykırı bir ticaret konuşması yapılıyormu yapılmıyormu vb. incelemelerde neyin ne oldugu belli oluyordu sanırım,bunun süresiz ban sebebi olması garip,tekrar incelermisiniz

Merhabalar,mordor serverina açıldıgı haftadan itibaren 5-6 arkadas basladik,ben kendi çapımda farm yapayim ufak ufak ep çekeyim gelişeyim derken 1-2 hafta sonra arkadaşlara oyun içi bir denk geldim ki şok oldum,hepsi minimum 5-6 ay farmlamış emek vermiş hale gelmişler nasıl oldugunu sordum cok rahat bi dille xxx sitelerinden won aldık 50-100 liraya gibi bi cevap verdiler,oyun içi bi baktımki herkes bunu yapiyor,siteyi incelemeye geçtim,benim nesne markete yatırdıgım 500 liraya 10 elma geliyorsa bu sitelere yatırılan 500 liraya bir kasa elma geliyor neredeyse,oyun dışı deli gibi won ticareti dönüyor,açtıgım konuya “xxx sitelerinden alışveriş yapanları takımımız elinden geldigince banlıyor”diyeceksiniz haklısınız,takip-ban sisteminiz,hatta ekibiniz kesinlikle TR dahil tüm serverlerdan daha saglam sizleri cok takdir ediyorum ve başarılı buluyorum fakat benim derdim baska.İstediginiz kadar banlayın yıllardır önüne birtürlü geçilemeyen bir sorun bu biliyoruz illaki olacak,ve piyasalar alt üst oluyor,şahsen ben EP satın almak istemiyorum şuanda,adam kat katı fazla kazancı yarı yarıya para ödeyerek bişekilde sağlıyor içine oturuyor insanın,diyecegim şudur ki nesne markete birkaç düzenleme getirilse,oyuncuları ep almaya yönlendirecek indirimler olabilir,fiyat-item cost güncellemeleri olabilir,genel söylemek gerekirse nesne market ve ep satın alımına biraz olsun teşvik edecek değişikliklere gidilebilir,vaktinizi ayırdıgınız için teşekkürler.

Kanıt şeklinde sunmadim,attıklarımı kanıt olarak kabul etmeniz gerekmiyor sadece bir ümit olayı anlattim tekrar bir inceleme rica ettim lütfen son kez bir incelermisiniz

Cok rica ediyorum sunacagım 9 adet mesajlasma ekran görüntüsünü birkaç dakikanızı ayırıp incelermisiniz,bildiginiz gibi banlanma olayı arkadasımın nerden nasıl yaptıgı aldıgını tam olarak bilmedigim itemlerini ban yedigi için kabul etme aptallığına düşmem yüzünden gerçekleşti,HESABIMIN BANLANDIĞI SAAT'e lütfen bakın ve whatsapp konuşmalarının tamamını ona göre okuyun nası bi duruma düştüğümü anlayacaksınız değerli Rohan2 ekibi,ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

//

banlanmama sebep olan arkadasımın konusmaları yayınladıgımdan haberi vardır.oyun nicki lMuratl - Mordor - //
    neyi nasıl yaptıgını nereden ne aldıgını,beni nasıl suçsuz yere yaktıgını ikimizinde banlandığı dakikalar canlı canlı kendisi açıklıyor lütfen bir inceleyin

Merhabalar,bır kaç aydır zevkle oynadıgım karakterım(sw:Mordor nıckname:Farmacology) malesef banlandı,durum kafama takılıyor açıkçası olayı şöyle özetleyeyim,oyun ıcı konusmaları,yaptıgım tıcaretlerı ve karakter gelısımını az cok incelersenız karakterın nerden nereye nasıl geldıgını az cok anlayacaksınız,akşam üzeri arkadasımdan bir mesaj alıyorum;"ıp ban yedım oyundan cıkarsam tekrar gıremıyıcem,gel ıtemlerı sana vereyım,(oyun ıcı konusuyoruz bunu bakılabılır),gıdıyorum ıtemlerın hepsını alıyorum nıye yaptım bende bılmıyorum bıanda oyle ıstenınce yok demedım herneyse ıtemlerı alır almaz kabule bastıgım anda hesabım+tüm hesaplarım banlandı,ticket oluşturdum durumu anlattım tum dogrusuyla,"Oyun ıcı kuralları ıhlal etmıs bır oyuncuyla tıcaret yaptıgınız ıcın hesabınız engellenmıstır" şeklinde bir geri dönüş aldım,gayetttabi yönetim ekibi fazlasıyla haklı,fakat benım dıyecegım şu ki,yahu zaten neyın ne oldugu,kımın ne alıp verdıgı,o hale nasıl geldıgı game masterlar ve ust duzey panelleri tarafından biliniyor,amacım adamın ıtemlerını alıp kullanmak yada nebıleyım oyun ıcı gercek para tıcaretı bılmemnesı degılkı,hersey gozukuyor zaten,olaya nekadar dahil olup olmadıgım ortada,hareket dogrumu kesınlıkle degıl ama cezası süresiz ban olmamalıydı,başka bir ağır ceza verılebılır.Emeklerım,nesne marketten yaptıgım bir dünya alısveris,10bin dakika üzeri oyun sürem,biraz yazık oldu,affı olacagını yada dikkate alacagınızı hatta buraya kadar okuyacagınızı bıle pek sanmıyorum ama,bir gören eden olur diye şöyle bırakayım bu konuyu buraya,yönetim ekibine tekrardan tesekkur ederım,güzel oyundu,bir ümit açılır,ceza degisir,herneyse oyuna geri dönmeyı cok isterim.Vaktinizi ayırdıgınız ıcın tesekkurler.