FeVeR tarafından yazılan gönderiler

Merhaba hayırlı geceler,

Bir Arkadaşın Banını Kaldırmışsınız Fakat Bana Süresiz Ban Yiyen Hesaplar Bir Daha Açılmaz Dediniz Adam Emek Var Demiş Bizimde Onlarca Emeğimiz Bulunmaktadır.

3.Part Yazılım Demişler Adamın Banında Bunu Kaldırıyorsanız Ben "Oyun Sonu Sınavlardan Sonra Görüşmek Üzere" Yazıp Ban Yiyorsam Bu Sizin Ayıbınızdır.

Oyunda toplamda 10271 Dakikam mevcut bu dakikayla ne kadar emek verdiğimi sizlerde görmektesiniz. Sizden ricam şu banımın affedilmesidir.

En azından emeklerim boşa çıkmamış olur 7 Gündür oyuna giremiyorum kafayı kırıcam az kaldı.

Herkesin Cezai işlemini kaldırıyorsunuz benim ki neden kalkmıyor ? Süresiz banlanılan hesaplar geri açılmaz diyip duruyorsunuz sürekli.

Virüs programları varsa eğer oyun torrent attıgı zaman bazı şeyleri virüs otomatik siliyor o yüzden hata alıyorsun kardeşim. aynısını ben yaşadım virüs programından izin vermen gerek veya güvenlik duvarını kapatmanı öneririm.

Server'da çoğu üyeylede görüştüm öyle saçmalıkmı olur diye hep yorumlar alıyorum bakın kimse bilmiyor bunu "OYUN SONU BAN" olduğunu lütfen şu sorunu gideriniz bakıın uyuyamıyorum o kadar emek verdim 10 bin dakikam var oyunda

Archi DC'de bana üye olurken oyun kuralları yazıyor demişti fakat göremiyorum ve oyun kurallarında oyun sonu yazmıyor bu sizin hatanız rohan2 ekibi. bu hatanın telafi edilmesini istiyorum. !!!

DISCORDA GIRDIM SUDE HANIMLA GORUSUYORUM VE BIRISI GELIP TGM ODA ISMINI HATIRLAMIYORUM AGRESIF AGRESIF BAGIRIP CAGIRIYOR BAN ATIP GIDIYOR

1.SI OYUN KURALLARINDA OYUN SONU YASAKTIR YAZMIYOR. BU SIZIN HATANIZ

2. ASAGIDA BILGILENDIRME GECIYOR SOHBETTE DIYORSUNUZ OYUN SONU YASAKTIR DIYE ODA YAZMIYOR BILIYORUM GUNDE 10 12 SAAT ONLINEYIM NE YAZDIGINIDA GORUYORUM

3. YETKILI KISILER BOYLE BAGIRIP CAGIRIP KONUSABILIYORLARMI

4. OYUNDA O KADAR SAAT EMEGIM VAR O KADAR EP CEKMISLIGIM VAR 1 DEFA OYUN SONU YAZDIM DIYE BANLANIYORUM

5. BIRDEN COK KISI HERGUN OYUN SONU YAZABILIYOR KI BEN PIYASA ALTI TICARET KURMADIM VE VERMEDIMDE.

6. YA BANIM ACILSIN YADA OYUN KURALLARINI KOMPLE DEGISTIRIN. VE KIMSENIN ISMINI VERMIYORUM. 1 KAC ARKADASIM BANI ACILMIS AYNI SEBEPTEN DOLAYI.

BEN GUZELCE BIR SEBEP BEKLIYORUM BU SIZIN HATANIZ OYUN SONU YAZIP OYUN KARALAMADIM.

EN İYİSİNİ YAPTILAR BAN ATARAK OYUN SONU DE YOK TANISLARA DEDIM BEN SINAV HAFTASINA GIRECEM DIYE BIRAKTIM GERI GELECEK MİŞ NORMAL ARKDASLARININ DUYMASINI ISTERSEN DC DEN DERSIN OLMADI SINAVLAR VAR 1 HAFTA SONRA GORUSURUZ DERSİN YOK OYUN SONU DERSEN BU DIREK ITEMCIDEN ITEM SATIYORM DEMEKTIR OYNAYAN OYUNCULARDA SVDE HERKES BIRAKIYOR HAVASIAN SOKMA CABASIDIR BAŞKA BIR ACIKLAMASI YOK

DC YYOK BANLIYIM OLMASAM GİRİP DCDE KONUŞURUM BURADAN UĞRAŞMAM SENDE KONUŞMA KARDEŞİM

İTEMCİYLE NE ALAKASI VAR BUNUN VE BÖYLE BİR KURALMI OLUR OYUN SONU SEYİSE GELİN İTEM VERİCEM DEDİM BELEŞEDE İTEM VERDİM MİLLETE BUNUN NESİ YASAK? DAHA SONRA GELDİGİMDE KENDİME BIRAKTIGIM İTEMLERLE OYNUCAKTIM ! BU KADAR YEDİREMEMEZLİK YAPMA KARDEŞİM.

Arkadaşım hesap geçmişine bakın ne kadar ep çekmişim para yatırmışım oyuna o kadar itemlerim var içinde hesabın açılmasını istiyorum. !

Kardeşim kanıt göster demiyorum ben size zaten şu banımın haksız yere yediğini düşünüyorum kardeş o kadar ep yatırıldık oyuna emek var o kadar böyle saçmalıkmı olur kafanıza göre banlıyorsunuz oyun sonu diyipte ban yemek çok saçma. burda serverınızın kalitesini düşürür

Sınav haftası olduğu için mecbur bırakmak zorunda kaldım 1-2 hafta ve item dagıtmadım etmedim bunun kanıtıda yok itemlerim hala hesabımda ve oyun sonu dememdeki amaç ise tanıdıklarımın bilmesiydi. bu konu hakkında nadir davranınız. o kadar ep çekildi o hesaba kontrol edin para yatırıldı ve basit şey yüzünden ban yiyorsa hesabım rohan2 bitmiş demektir benim gözümde.

Banın açılmasını arz ederim.

Oyun Sonu Dedim diye ban yedim saçmalık değilmi bu sizce ? daha sonrasında belki geri dönüceğim sormaksınız neden ban atıyorsunuz onu anlamadım o kadar emek var o hesapta neden keyfinize göre iş yapıyorsunuz ki başka bir servera geçmiyorum etmiyorum çok ep çektim bu hesabıma bi bırakıyorum diye veya sonrasnıda geri dönebilrim diye içinde item bıraktım

Banımın açılmasını talep ediyorum.

AwP İsimli Şahıs Sürekli Argo Kelime Kullanıyor ve Buffcular iş yapsın diye bizleri kesiyor!

Ceza almasını arz ederim