Yılbaşı Etkinliği ne oldu Çekiliş Sonuclanmadan etkinlik bitirmek nedir.

• Kış Güncellemesi ve Etkinlikleri

Bu Etkinligin 1. si belirlendi 2. ve 3. nerede biz nasıl ögrenicez . 510 ep harcadım ben bu etkinlige 51 tane bilet aldım 3 ödül var diye Cevabını almak istiyorum.

Milleti Keriz yerinemi koyuyorsunuz anlamıyorum En son attıgım şikayete Share Açıklanacak Sistem cekicek şu bu dedi. Hani abi hangi sistem acıklıyor etkinlik bitti.

Sabırlı olun diyordunuz Sabrın sonu Selamet degil burada pek Hesabımdaki EP siliniyor Hesabımdaki 15 canavar görevi siliniyor çekiliş için 51 bilet alıyoruz 3 ödül var diye

1 kişiye ödül veriliyor ki o kişide ne üdü belirsiz 27-37 lv fln bir karakter ne oluyor anlamadım amaç ne.

Duyurulacak diyorsunuz bide Ben hergün oyundayım hiç bir duyurunuzu görmüyorum.

2 haftadır Hesabımdaki ep gitmiş çözemediniz. Canavarım Gitti çözemediniz.

:cursing: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

• Etkinlikte 2. olarak kazanan arkadaş ''MarjinaL'' adlı karakterdir. Diğer sonuncu kazanan arkadaş ise ''ioRi'' adlı karakterlerdir.

Hesabınızda ki görev vb. sistemsel problem var ise discord üzerinden gerekli takım arkadaşlarına bilgilerinizi verip hesabınızı incelettirip bilirsiniz.

Hesabınızda ki ep kaybolduysa ''GONDOR'' sunucu veya ''ROHAN'' hangi sunucu ise belirterek bunu discord üzerinden tekrar takım arkadaşlarına bildirebilirsiniz. Epiniz tekrar hesabınıza yüklenir.

İyi forumlar.

-Batwo

• Rohan sunucusunun 2. ve 3. kazananı kim acaba? Ep konusunda bende mağdurum ve ilettim ancak 1 ay olacak hala epler yok. ?(

• Rohan sunucusunda kaybolan epler hakkında şöyle söyliyim önümüzde ki bir kaç gün içerisin de verileri elimize gelecektir. Kayıplar tespit edilip gerekli iade geri sağlanacaktır. Bu kadar geç sürmesinin sebebi ''ROHAN'' Sunucusu 9 aydır aktif olan bir sunucu ve verileri yüklü olduğu için elimize yedekleri gelmesi biraz geç sürebiliyor, belirttiğim gibi en kısa sürede mağdur olan arkadaşlara iadesi sağlanacaktır. İyi oyunlar.

-Batwo

• 3 kazananın 3 üde kırmızı bayrak Bu sonucun legalligini nerden bilicez biz acaba hadi 1. yi bu noel dayıdan gördük tamamda 2. 3. yü kim secti

Bilet numaraları yokmu ?

Beyefendi, şans 3ünün de kırmızı bayrak olması tamamen şans Board Admin arkadaşımın da belirttiği gibi sistem tarafından şansa çekildi. Arkadaşlara da ulaşılıp discord üzerinden gerekli teyitler ve onaylama yapıldıktan sonra hesaplarına epler yatmıştır. Kesinlikle herhangi bir illegal durum yoktur.

• Sayısal toto dan büyük api tuturan masum köylü kendini yarış atı sanarak 1, köyden 2, köye doğru koşmaya başladı :D ben oynamadım ebnde merak etmeye başladım 1, kim bu arada rohanda :D

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!