parsuntouchable tarafından yazılan gönderiler

Dediniz. Fakat benim bildiğim Aile Değerlerine Hakaret "Sınırsız süreli hesap engeli" olarakdı. Gönderdiğim SS de ki oyuncu şuan Mavi 1 de AFK duruyor.SS'in tekrar incelenip gereğinin yapılmasını arz ederim.

Forum üzerinden oyun kurallarını okuyabilirsiniz.

Valla gerçekden ilk okuyunca hiç anlamadım , açıklamanız için çok teşekkür ederim.

Kısa özet geçmek gerekirse, oyun sonu yapmak öncelikle oyunu bırakmak amaçlı olduğu için nesnelerini ucuza koyarak hepsini wona çevirip belli sitelerde haksız kazanç sağlamaya çalıştıkları için oyun sonu pazar kurmak yasaktır. Yani aslında bir yasak olayın temelidir, oyun sonu pazar kurmak.

Öncelikle merhaba, telefondan çekilen ekran görüntülerine ve videolara işlem yapılmamaktadır. Ekstra olarak sunucu ismi, tarihi, saati zaten videoda görünmemektedir. Ne yazık ki işlem yapılmamıştır, dikkat etmeni öneriyorum.

-Batwo

Evet, hukuki süreç başlatabilirsiniz. En doğal hakkınız bu, ancak hesabın güvenliği ve sorumluluğu size aittir. Siz daha önce farklı bir sunucuda aynı kullanıcı adı ve şifre kullandıysanız, bu durum mümkün o sunucunun accountları ya sahipleri tarafından başka sunucularda deneniyor yada sitelerde bu accountlar sızdırılıyor. Biz sizlere en başta hesap güvenliğiniz için güvenli bilgisayar özelliğini sunuyoruz. Bunla beraber bir çok farklı önlem sunuyoruz, bunları gerek discord gerekse forum üzerinden bastıra bastıra söylüyoruz. Ancak bunu yapmadığınız taktirde tamamen sorumluluk size ait oluyor. Konuya gelecek olursam iade söz konusu değildir, fakat bunu yapan arkadaş incelemeler ve araştırmalar dahilinde cezai işlem alacaktır. İyi günler dilerim.

-Batwo

Bonjr, hesabın güvenliği tamamen sana aittir. Biz oyunculara bütün güvenlik önlemleri sunuyoruz, ekstra olarak discord, forum üzerinden bu konuda ciddi duyurular yapıyoruz. Hala tam olarak hesap güvenliğini almadıysanız bu sizin sorumluluğunuzdur. Yalnız şunu da eklemek isterim bunu yapan arkadaş kesinlikle cezai işlem almıştır.

İyi akşamlar arkadaşlar ve destek ekibi, çarım bugun sabah 5 - 6 civarlarında azraıl kestıkten sonra şifresi değiştirilerek soyulmuştur, içerisinde yaklaşık 320won ve 150wonluk ıtem mevcuttu. destek ekibi ile discord konuşmasından sonra itemlerin ve paranın geri dönüşünün mümkün olmayacağını anladım. Siteye hangi mail ile kayıt olduğumu bilmiyorum fakat numaram ile birlikte kayıt oldum test edebilirsiniz açacak olan kişi benim. Demin destek ekibinden birisiyle görüştüğümde kayıt oldugum mail adresimi öğrenemeyeceğimi söylediler ; ben ne şifre ne başka bişey istiyorum hesap sifremi değiştirmişler mail adresimi öğrenip hesabımı geri almak en büyük hakkım ! Alttaki videoda bunu canlı canlı açıkladım ve discord konuşmasını da ekledim" destekleyen ve desteklemeyen herkese teşekkür ederim."

YOUTUBE LİNK: https://www.youtube.com/watch?v=wyJco9vpglY&feature=youtu.be

Anlıyorum seni ancak daha önce oynadığın ne olduğu belirsiz sunucularda kullanmış olduğun aynı id ve şifre ile kapanan bu tarz kalitesiz sunucularda accountlar farklı sitelerde veya ücret olarak satılmaktadır. Güvenlik için size sunulan mail onayı, en önemlisi güvenli bilgisayarı aktif etmeniz gerekmektedir.