Aule tarafından yazılan gönderiler

Etiket yapacaktım ama böyle güzel bir konuyu kirletmelerini istemediğim için yapmayacağım, şuraya bırakayım girip bakacak halleri kalmışsa belki büyük konuşmamayı öğrenirler... Birinden istihbarat alıp sarıya geçip Songpada afk çarları keserken video çekip onu da buraya atacaklardı ama ellerinde ve içlerinde patladı. :D :D O arkadaşlar için gerekeni yaptım siz ajanlarla iş birliğine devam edin edebilirseniz bundan sonra. :P Daha çok fotoğraf var hepsini koyarsam görüntü kirliliği oluşur başlıca atarlar adlı eserlerin sahipleriyle bu videoyu baş başa bırakıyorum.. ELLERİNE SAĞLIK KARDEŞİM.. :love: 8)

SES KES DWARVES ONLİNE :!: ;)

Montajı önemli değil hepimiz için anlamı büyük o günlerin.
    Geçtiğimiz hergün iyi ki katılabilmişim diyorum, eline sağlık. :)

Hepimizin başarısı, hepimizin eline sağlık. <3

Başarılarınızın devamını dilerim güzel bir çalışma olmuş :)

Teşekkür ederim, ederiz. :)

Koca 1 yıl göz açıp kapayana kadar geçmiş ve bir sürü hatıramız olmuş. Bu güzel zamanları paylaştığımız insanlar çok özel , iyi ki varlar <7

Kocaman yürekli bir yorum gelmiş oradan... <3

ellerine sağlık kardo . Daha nice seneleri geride bırakırız inş. Tabi burda yönetimin de payı büyük oyuncu azaldı deyip kapatmadilar söz verdikleri gibi rohan ve gondor u birlestirdiler uzun oldu ama büyük bi sorun olmadan birleşti.

İnşallah, hepimizin eline sağlık kardeşim. <3 Gecikse de yapılıyor önemli olan da zaten bu. xx serverlerinde ne cümleler okudu bu gözler ne sözler işitti bir tanesi bile yerine getirilmeyen.. Bir serverin ömrünü oyuncu değil yönetici belirler. Hayalet bir serverde yıllarca oynadığımız için buranın her bir şeyi bir cennet.. :thumbup: <3

Dwarves ailesi olarak tam 1 yıldır Rohan2 oynuyoruz. İyi ve kötü bir çok zaman geçirdik ama biz asla duruşumuzu ve birlik beraberliğimizi bozmadık. Bunun için çabalayan bir çok insan oldu ama yapılan her şey bizi birbirimize daha da sıkı bağladı. Onca sıkıntı problem yaşanmasına rağmen kapatıp gitmeyen veya ilgi alakayı kesmeyen yönetim ekibine teşekkürü borç bilirim. Yolu doğru olanın yükü ağır olurmuş sözü buraya çok güzel oturacaktır sanırım. Hiç bir servere bırakmak için başlamam ve sonuna kadar giderim bunu buraya geldiğim gün söyledim. Sizler bu serveri açık tuttukça biz oynamaya ve kitlemize oynatmaya devam edeceğiz.
    Karışık fotoğraflardan oluşan bu video için uğraşabileceğim pek vaktim birleşmeden dolayı olamadı çünkü tam 1. Yılımızda server birleşti. :D İsimlerimiz alındı bir kaç sıkıntılar oldu o yüzden bu şekilde bir video atmak durumunda kaldım. :)

İyi seyirler.. :thumbup:

16 Yaşındaki bir çocuğa yeterince internet harcayarak bir video yaptım yenisi için de uğraşmayacağım. Akranlarınla oyna kelime yapma burada.
    Terbiyesizlik yapanı, küfür edeni sevmeyiz aramızda da yeri yoktur diyen eleman; hani o çocuk aklı ermiyor neyse de siz bari bu kadar içten pazarlıklı olmayın. :whistling:

25-30 Lv. Aralığında Vadide Ork kes (Aslan-Ölümcül) 2. Köyde de kesebilirsin ama vadide ork kesmeni tavsiye ederim. -Denendi.
    40-45 Lv. Aralığında Çölde Pençe ve Yılan kes(Ölümcül-Mavi Taş vs.) -Denendi.
    Wiki bilgilerinin bir çoğu doğru ancak sunucudan sunucuya değişkenlik gösterebiliyor. Rohan için konuşmam gerekirse çooook fazla uğraştırıyor o kadar diyorum. ^^

Başarıların devamını dilerim güzel bir video olmuş.
    Dipnot: Edit kısmı biraz daha güzel olabilirdi

Teşekkürler. Aslında bu alanda ilerlemek yerine daha çok kardeşlerimle anı biriktirmek amacım. :) MovieMaker fosil bir program olduğu için sanırım yeni bir program bulup öğrenene kadar amatör olarak çekimlerime devam edeceğim. :P

Aralarında mantıklı öneriler var ancak bu sunduğun önerilerin bir çoğu official sistemi alt üst eder. TR tipi bir server de olsa kendine has özellikleri tabi ki mevcut ancak buraya başlayan userlerin büyük bir çoğu buraya official olduğu için geliyor bence bunu da unutmamalıyız. İyi forumlar. :)

Şu andaki tek amacınız gondordakilere beni kötülemek yapmayın bu kadar düşmeyin be dawarves :)

Her şey açık ve netken daha insanlara ne göstermeliyim ki yada ne anlatmalıyım her şey kayıtlı bir şekilde ortada buna bile ne palavralar atıyorsundur şimdi sen. :D Ayrıca 7-8 aydır aynı serverde oynuyoruz ve her gün o lonca adını görüyor, okuyorsun telaffuzuna kadar da biliyorsun. Ya o adı düzgün yaz ya da yazma kendince alay etme burada senin potansiyelinde insanlar yok.