Chato Ailevi Değerler Ağır Küfür World

• Merhabalar saygılar sevgiler aşağıda videoda izleyeceğiniz üzere terbiyesiz saygısız bir oyuncu benden şaman buff isteyip vermediğim için durduk yere küfür etti aileme anneme gerekli cezanın verilmesini umuyorum inşallah bu tarz oyuncular uzaklaştırısınız elinizden geldiğince buna inanıyorum teşekkürler iyi forumlar diliyorum.

• bu olay için söylemiyorum , edilen küfürü de savunmuyorum ancak konuşmanın nasıl başladığını falan gösterirsen inceleme yapıldığında ceza alması daha kolaylaşır. dediğim gibi senin çekmiş olduğun video için söylemiyorum. sadece kurallar kısmında da yazdığı gibi konuşmanın büyük bir kısmının gösterilmiş olması gerekli. diğer türlü adil bir inceleme yapılması aşırı zor oluyor. hakkettiği cezayı alması dileğiyle

• bu olay için söylemiyorum , edilen küfürü de savunmuyorum ancak konuşmanın nasıl başladığını falan gösterirsen inceleme yapıldığında ceza alması daha kolaylaşır. dediğim gibi senin çekmiş olduğun video için söylemiyorum. sadece kurallar kısmında da yazdığı gibi konuşmanın büyük bir kısmının gösterilmiş olması gerekli. diğer türlü adil bir inceleme yapılması aşırı zor oluyor. hakkettiği cezayı alması dileğiyle

insanları yanlış yönlendirme orhan hiç bir gerekçe yoktur insanın ailesine sövülmesi için. ortada bir küfür varsa yetkililer görür ve yapılması gereken işlemi yapar.

• diyorki senin gibi küfür etmesi için kışkırtan birisi isen diyor hatta kışkırtmayı geçtim bana mı diyorsun cidden bana mı diye tastik onay alan karşındakinin sabrını deneyen birisi isen diyor daha doğru bir cezalandırma uygulayabilirler diyor youtube kanalında örnekleri var ferhat'cığım istersen linklerini atam senin kanaldakileri :)

insanları yanlış yönlendirme orhan hiç bir gerekçe yoktur insanın ailesine sövülmesi için. ortada bir küfür varsa yetkililer görür ve yapılması gereken işlemi yapar.

• insanları yanlış yönlendirme orhan hiç bir gerekçe yoktur insanın ailesine sövülmesi için. ortada bir küfür varsa yetkililer görür ve yapılması gereken işlemi yapar.

oyunu bırakıp hesaplarını SATAN kişilerin forum hesapları da kapatılsa keşke :D bu arada sürekli söyledim yine söyleyeyim lütfen bir dil kursuna git. seninle anlaşmak için tercüman tutacağım artık

• oyunu bırakıp hesaplarını SATAN kişilerin forum hesapları da kapatılsa keşke :D bu arada sürekli söyledim yine söyleyeyim lütfen bir dil kursuna git. seninle anlaşmak için tercüman tutacağım artık

ahmak insana bir lafi anlatmak için anlayacağı dil ile anlatmak gerekiyormuş oyuzden dil kursuna gitmeme gerek yok yazdıklarım gayet iyi anlaşılır. sen kendini gözden geçir eski konuları açtırma bana. sana burada hakaret eden yok insan gibi yazı yazdım efendi ol ve beni sakın başkaları ile karıştırma.

• diyorki senin gibi küfür etmesi için kışkırtan birisi isen diyor hatta kışkırtmayı geçtim bana mı diyorsun cidden bana mı diye tastik onay alan karşındakinin sabrını deneyen birisi isen diyor daha doğru bir cezalandırma uygulayabilirler diyor youtube kanalında örnekleri var ferhat'cığım istersen linklerini atam senin kanaldakileri :)

Sana bir teklif yapmıştım YouTube kanalındaki bir videoda kabul edemedin o günden sonra yazdığın yazıları dikkate almama kararı verdm ondan dolayı iyi forumlar dilerim.

• ahmak insana bir lafi anlatmak için anlayacağı dil ile anlatmak gerekiyormuş oyuzden dil kursuna gitmeme gerek yok yazdıklarım gayet iyi anlaşılır. sen kendini gözden geçir eski konuları açtırma bana. sana burada hakaret eden yok insan gibi yazı yazdım efendi ol ve beni sakın başkaları ile karıştırma.

yok yok ben seni kimseyle karıştırmıyorum merak etme muharrem seni baya iyi biliyorum. ahmak insana laf anlatmak gerçekten zordur. sana da hakaret eden yok lakin her olaya zıplama. ben ayna misali çalışıyorum eğer bende bir yanlış görüyorsan bu senin kendi yanlışındır. eski konuları istediğin kadar açabilirsin. yenileri de ben açarım. HESAP ve İTEM satışları gibi. uslu uslu yerinde dur. birde seninle uğraşmayayım. adama forumda yazan kuralları yazıyorum gelip zıplıyorsun. ben senin olaylarına zıplarsam öyle lafla sözle zıplamam. ne verilmiş ne alınmıştan bir başlarım. hesabını veremeyeceğin konular açılır. oyunu bırakıp hesaplarını SATMIŞ ken çok fazla foruma dadanma

• bana tavsiye verme muharremcim :) ben sana vereceğimi verdim kurallara fazlasıyla hakimim benim dedikilerimi iyice bir düşün ondan sonra istediğin defteri istediğin hesabı açmak için beklerim seni

• kankalar bi sakin olun ya kendinize gelin ağalar birbirinize girmenin lüzumu yok olay basit mavi 2. köyde bekliyorum ben devamlı ticaret amaçlı şaman 61 lwl wslik hesap hemde pazar çarım birisi geldi belki çocuk yaşta bir oyuncu benden ++ buff istedi vermedim diye direk sövdü ana avrat tabi bu yazışma normal chattan gerçekleşti ilk başta spoke kanka senin dediğine gelecek olursak ben her daim pm leri yazışmanın başından sonuna çekip gösteriyom sıkntı yok yani farkındayım o olayların hacım ve hep ceza alacak oyuncuları bildiriyorum forumdan sürekli olarak öyle boşuna birilerini suçlamıyorum şikayet nedir anlamı itibariyle neyse gereğini yapıyoruz evelAllah herkes hakettiği gibi yaşar adam anama küfredicek ben oluyum bir başkası olsun sessiz sakinmi kalmamı bekliyor ve durduk yere küfrediyor böyle bişey varmı kesinlikle kışkırtma dahi olmadı direk yekten dümdüz sövdü başka açıklaması olamaz zaten ben şok olduğum için ve sinirlendiğim için direk video kaydı aldım herneyse herkese iyi forumlar diliyorum

• @PECCATORE bu arada sen yazmışsın o yazıyı ben spoke yazdı sanmıştım umutcum kusura bakma kanka yanlış okumuşum şimdi ORHAN kardeşim sen demişsin ya yukarda konuşmanın başını ortasını sonunu heryerini çekip madem öyle atsaydın diye konuşma zaten orda gördüğün kadar azı çoğu yok hocam hepsi 7 satır işte oncacık ne bekliyordun ki başka olanlar o yukarı kaydıracak birşey yok çünkü başka yazı yok :)

• @PECCATORE bu arada sen yazmışsın o yazıyı ben spoke yazdı sanmıştım umutcum kusura bakma kanka yanlış okumuşum şimdi ORHAN kardeşim sen demişsin ya yukarda konuşmanın başını ortasını sonunu heryerini çekip madem öyle atsaydın diye konuşma zaten orda gördüğün kadar azı çoğu yok hocam hepsi 7 satır işte oncacık ne bekliyordun ki başka olanlar o yukarı kaydıracak birşey yok çünkü başka yazı yok :)

dostum ben yazarken sürekli şunu söyledim , senin olayın için söylemiyorum dedim ve umarım cezasını alır dedim. burada bir suçu veya suçluyu savunmadım. olası yanlış anlaşılmaları engellemek için ufak bir tavsiyede bulundum. ki bu benim kendi fikrim değil forumda yazan kurallar. uzun lafın kısası forumda geçen kurallara göre konuşmanın en azından büyük bir çoğunluğu gözüksün deniyor. bunun sebebi de , sen ne yazdın karşı taraf ne yazdı gözüksün diyedir. yani burada ben sana , sen adamı kışkırttın ondan öyle yazdı demiyorum. dikkat edersen birden çok kez senin olayın için demiyorum diye de ekledim. spoke arkadaşımız baya bir heyecanlı biri o yüzden olayı aldı kaf dağlarına taşıdı. ancak yazılan neyse onu okuyup ona göre yorum yazmak lazım. dediğim gibi inşallah hakkettiği cezayı alır dostum.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!