HeMan tarafından yazılan gönderiler

Merhabalar vdeoda görülüyor bu oyuncu bana hakaretlerine devam ediyor üst üste lütfen gerekli cezai işlemin yapılmasını rica ediyorum teşekkürler iyi forumlar dilerim..

Merhabalar videoda görüldüğü üzere bu şahıs diğer yançarlarından engellememe rağmen hakaret ve küfür etmeye devam ediyor lütfen gereğini yaparsanız sevinirim teşekkürler iyi forumlar dilerim...

Merhabalar videoda görüldüğü üzere bu oyuncu şahıs yanındaki sözde arkadaşıyla birlikte beni tahrik etmeye çalışıyor ayrıca hırsızlıkla suçluıyor beni iftira atıyor lütfen gereğini yaparsanız çok sevinirim teşekkürler iyi forumlar dilerim..

Merhaba video da izlediğiniz üzere herşey görünüyor oyunu kendi üzerinden domine etmeye çalışıyor üstünede hakaret küfür ve tahrik içerikli mesajlarına devam ediyor bu hadsiz terbiyesiz oyuncuya lütfen gereğini yaparsanız çok sevinirim teşekkürler kolay gelsin iyi forumlar dilerim...

Merhabalar videoda görüldüğü üzere kötü örnek oluşturan bu arkadaş karakter nickname ini uygunsuz koymuş lütfen gereğini yapabilirseniz güzel davranış olur teşekkürler iyi forumlar dilerim...

Merhabalar videoda izlediğinizde anlarsınız zaten olayları bu arkadaş ++ buff vermediğim için şahsıma hakaret etti saygısızca bide utanmadan bana karakter abidesi diyerek dalga geçiyor böyle insanlara en güzel cevabı sizin vereceğinizi düşünüyorum teşekkürler iyi forumlar dilerim...

Merhabalar videoda görüldüğü üzere bu oyuncu önce hakaret ima edip sonraki 2. videoda küfür ediyor lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum teşekkürler iyi forumlar dilerim..

1. Video Hakaret

2. Video Küfür

Merhabalar videoda görüldüğü üzere bu oyuncu bana hakaret etti lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum teşekkürler iyi forumlar dilerim..

cevapladığınız için çok teşekkür ederim öncelikle herhangi bir sorunum veya sıkıntım yok sadece oyun oynuyordum ve bir anda bana kızgın olan biri çıkıp geldi sohbet başlattı herneyse Metin2 içinde bazı kendini bilmez oyuncularla yersiz denk gelmelerimiz normal ve konuşurken bir anda ağza alınmayacak lafları oyun içinde normal sohbet edercesine o derece normal konuşması gerçekten üzücü bir durum aile terbiyesi görmemişler uzun zamandır muhatap olmamaya çalışıyordum fakat böyle tatsız bir sohbet geçti yinede sağolun cezai işlem konusunda oyun kurallarını hatırlatmamıza bu oyunculara birlerinin örnek olması gerek sizlerde elinizden geleni yapıyorsunuz inanıyorum umarım bu oyuncu arkadaşta kendine çeki düzen verir bundan bir ders çıkarır teşekkürler iyi forumlar dilerim kolay gelsin.

Merhaba video da görüldüğü üzere bu oyuncu şahsıma 2 kez arka arkaya hakaret etmiştir gereğini yaparsanız sevinirim teşekkürler iyi forumlar dilerim..

ilerleyen yıllarda Rohan2 serverinde oyunu aktif oynarken şunu öğrendim bu tarz seçenekli konu başlıklarında açılan oylamalarda kaç kez hayır desemde yinede her daim birleşti sw ler ve artık bu kez evete bastım ulan hahaha :D :thumbup: