Keyifli seyirler <3

• Sarıca arkadaşımız, ilk defa bir savaş da 3 kere ölünce bunu bir başarı olarak görüp videoyu paylaşmamı istedi ben de onu kırmak istemedim. Şaka bir yana savaş da düz 70k vuran şaman olmayınca, arkadaşımızın savaş da biraz dayanabilmesine sevindim, en azından savaş böyle zevkli geldi, diğer türlü keyif vermiyordu. Umarım itemleri mango arkadaşımızdan almamıştır, kendine aittir de yarın bir gün savaşlar da yine eski haline dönmez. :) İyi seyirler...

• O değil 1 saat oyunda takılalım dedik eksik hesapla adamlara 700 800 eplik masrafı çıkartıp gittik. Burak knk birde şey bunlar en son 6ay önce haftaya görcen diyorlardı yohara için hala ses seda yok. Bildiğin üzere dün bekoşumda haftaya haftaya diye posta koydu gözümü korkuttu. Demem o ki eğer olurda o hafta gelirse bana haber et. POS BIYIKLIMI TRAŞ ETMEK Mİ ÜFFFFFFFF

• La burakmisin nesin sen ne ara bukadar konuşur oldun daha düne kadar yanimda sessiz sakin duruyordun cokmu taviz verdik fazla ileri gidiyorsun sana kac kere yazdım kendi halinde eskisi gibi oyununu oyna bu olaylar aşar seni sonra o çok güvendiğin lonca bile kurtaramaz seni dikkat et kendine.

• çok fazla anlayış gösteriyorsunuz insanlara musallat olmayayım diye yanımdan sessizce geçip gidiyorlar :) bu hissi verdiğinizde iş bitiyor zaten xD

sunun yazdığı yazılara bak cevap vermeyeyim diyorum ama insanlari kendi çapina çekmek için elinden geleni yapiyorsun adam size cevap bile vermiyor be gelip burda arkasından atıp tutuyorsunuz hicmi utanma yok sana verdiğim hisleri unutmuş olman gerek 9 avans verip 10 da biter dediğim gunu hatırlıyormusn cevap vermemistin his oyle verilmez böyle verilir puahhahahaj :) :D

• La burakmisin nesin sen ne ara bukadar konuşur oldun daha düne kadar yanimda sessiz sakin duruyordun cokmu taviz verdik fazla ileri gidiyorsun sana kac kere yazdım kendi halinde eskisi gibi oyununu oyna bu olaylar aşar seni sonra o çok güvendiğin lonca bile kurtaramaz seni dikkat et kendine.

ya menekşe misin, ethem misin, muharrem misin her kimsen tek yapabildiğin bur da milletin konuları kirletip boş boş yorum yapmak. Başka elinden hiç bir şey gelmiyor aciz insan.

• Siz insanların videosunu alip isimlerini burada kirletirken sıkıntı yok ben cevap verince kirletiyormu oluyorum insanlara saygınız olsun sizin yüzünüzden Oyundan soğudum ne saygınız kalmış nede başka birseyiniz menfaat üzerine herseyiniz. kendinizden başka her insana nefret gözüyle bakıyorsunuz bunun bir oyun olduğunu unutmayın zaten ben kolay kolay oyuna girmem zira sizlerin olduğu böyle bir toplumda insan ahlaki bozulduğu aşikar.

• Siz insanların videosunu alip isimlerini burada kirletirken sıkıntı yok ben cevap verince kirletiyormu oluyorum insanlara saygınız olsun sizin yüzünüzden Oyundan soğudum ne saygınız kalmış nede başka birseyiniz menfaat üzerine herseyiniz. kendinizden başka her insana nefret gözüyle bakıyorsunuz bunun bir oyun olduğunu unutmayın zaten ben kolay kolay oyuna girmem zira sizlerin olduğu böyle bir toplumda insan ahlaki bozulduğu aşikar.

kimseyi gücümüz yetmediği halde nick at yoksa sana rahat vermem onlarla gezme yoksa rahat vermem gibi altı boş tehditlerde bulunmuyoruz kesiyoruz ve sonrasında paylaşıyoruz varsa sorunun bunu gm lere bildir madem insanların adını kirletiyoruz yoksa iftira attığın için şuan ben gidip seni şikayet edeceğim yukardada söyledim teklifini yapıp afk kaldığım anların videosunu atsana sana zahmet çünkü ondan sonra oyundan çıkıp gittiğin için atıp atamayacağını merak ediyorum :)

• elinden geleni ardına koyma ben seni çok şikayet ettim sende şikayet et skintin varsa. burayi sürekli takip edeceğim köteğe ihtiyacınız olduğunda girer hakkınızı veririm.

• evet biliyorum ettiğin şikayetleri bir kere bile ceza verdirememek ne koymuştur sana video programını açıp tam olarak ne söylemek istiyorsun sen şimdi bana mı diyorsun güzel kardeşim gibi cümlelerinle hayatımda hakaret duyduğunda senin kadar kibar bir insan görmedim ben :)

kötek olarak seni sadece sopa ( deynek ) anlamında kullanırım sen yokken diğerlerini güderken seni kullanmış olurum :)

elinden geleni ardına koyma ben seni çok şikayet ettim sende şikayet et skintin varsa. burayi sürekli takip edeceğim köteğe ihtiyacınız olduğunda girer hakkınızı veririm.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!