Herkese Merhaba Oyun Hakkında Yardımınıza İhtiyacım Var

• Herkese iyi forumlar dilerim ilk konumda sizlere sorularla geliyorum bu yüzden merakımı maruz görün :) Örnek vererek sizlere sorularımı yöneltiyorum;

Savaşçı Karakterim için;

Farm'a yönelik almam gereken itemler (Ejderha Parası ile almam gereken)

Örnek: Diyelim ki 1000 Ejderha Param Var ve ben bunu FARM'a yönelik kullanmak istiyorum. Alabileceğim en iyi kombin ne olmalı? Maksimum Canavar & Metin özellikleri taşıma şartı ile yazarsanız sevinirim.

Silah Kostümü:?
    Zırh Kostümü:?
    Evcil Hayvan:?
    Binek:?
    Nazar Tılsımı ve Esrarengiz Tılsım ?

Ulaşabileceğim Maksimum Canavar & Metin Kombini için alacağım itemleri test eden varsa yardımcı olursa sevinirim herkese iyi forumlar.

• kostüm görünümü sandığı silah görünümü sandığı bütçene göre magma ejderi alabilirsin binek olarak. nazar esrarengiz tılsım bekçiler ve naga tılsımı da üzerine alacaksın tüm bunları takarsan akıcı bir şekilde farmını yaparsın ancak epini ticarette kullanmayı dene daha çok işine yarar :) süreli itemlerden çok kalıcı itemlerini güçlendir seni daha ileriye götürür

• Bilgileriniz için teşekkür ederim. :thumbup: Naga zırh & silah kostümü almamamı mı öneriyorsun?

Magma Ejderi
    Nazar & Esrarengiz
    Bekçiler ve Naga Tılsımı

Bunların hepsi aynı anda takılabiliyor değil mi? :)

• rica ederim nesne market kostümlerini de alabilirsin canavar bonusu çok daha yüksek oluyor ancak dediğim gibi süreli eşyalara para vermektense yakutunu kusursuz yap veya skillini s aç bunlar sana kalıcı bonus sağlar. evet nazar esrarengiz sol tarafa takılıyor kostüm yerine bekçiler ve naga ise normal envanter kısmına takılıyor

• Teşekkürler şef. Simyam mükemmel şu an, Hava kılıcını da s yapmak biraz pahalıya çıkacak. Ayriyetten bir sorum daha var; Metin kesmeyi daha çok sevdiğim için; sizce vadi de mi yoksa büyülü ormanda mı farm yapacağım, yani büyülü orman daha mantıklı tabi ki ama event zamanı vadi daha güzel diye düşünüyorum.

• nesne market ürünleri canavar oranı olarak daha fazla veriyor ama kostüm görünümü sandığı ve silah görünümü ssandığı aradığında uçurum olmadığı için sandıklardan nesne kostümlerine geçiş yaparsan dünya kadar hasar farkı olmayacak ayrıyetten hava kılıcını nesne marketten ep ile ruh taşı almak yerine 100 ep kuponlarını ruh taşı takasında kullanırsan senin adına daha yararlı olur 400 500 epe mal edeceğin şeyi 200 epe hal edersin ayrıca imkanın varsa metin için lycan karakterini öneririm artık vuruş neredeyse kaçırmıyor bir dene sarmazsa yine savaşcıya dönersin eşit itemde iki hesap arasında ortalama %30luk bir hasar farkı oluşuyor. Binek olarak Cerberus öneririm gümüş yada altın. aynı özellikte zaten bol kazançlar :)

• Tekrardan merhabalar. Konuyu hortlatıyorum :)

Sürgün Mağarasında Hareket Görevi Hakkında;

"Karanlık Hwang Tapınağında silüeti ara.
    Canlı görmesende bile, ruhunun varlığını hissedebileceksin."

Görevde bug falan mı var acaba? Tapınağı tavaf ettim lakin her hangi bir işaret vs. bir şey göremedim.

2. Konu olarak;

Bu seviye görevlerinin detaylarını ve verdiği ödülleri nereden öğrenebiliriz?

• Merhaba, bağlantısını bırakacağım konu üzerinden bilgi sahibi olabilirsin.

13 Eyl 2019 TIKLA: Sürgün Mağarası Yenileme (Revize) Önizleme

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!