GÜLDÜR GÜLDÜR

• Çok uzun olmamakla birlikte belirli bir süredir bu oyun için uğraş veriyorum belirli başlı şeylere hem şahsım adına hem loncamız adına imza bıraktığımızı düşünüyorum. Bunca zamandır kendi halimizde farmımıza bakıp kimseyle takışmadan oyunumuzu saygı çerçevesinde oynuyorduk fakat bu tür arkadaşlar son zamanlarda fazlaca türemeye başladı. Kendi çizgisi olmayan farm ile bir şeyler başaramayıp başka şekilde hesaplar dizenler daha sonra mevsimlik işçi misali oyunda bir kalıcılık sağlayamayan oyuncular son zamanlarda baya türedi. yeni yeni karakter isimleri ile gelip beylik laflar ediyorlar. Önce köklü bir lonca ismi daha sonra da köklü bir nick ile gelin daha sonra tehtid mesajlarınızı ciddiye alırız. Çizgimiz belli hesaplarımız belirli. Bu arkadaşlar sanıyorlarki biz korktuğumuz için çağırıldığımız savaşlara gelmiyoruz veyahut yetersiz olduğumuzu düşünüyorlar. Bunun sebebide sanırım full nesne ile nesnesiz adamları kesip erkeklik taslamamamız. Büyük dostluklar edindik kendi adımıza yeni kişilerle tanıştık birine saygısızlık ettiğimizi düşünmüyoruz az çok sesimizi duyanlar zaten hak verecektir bizlere. Mesele ezmekse meydan burada arkadaşlar yerimiz yurdumuz belli buyrun gelin. Fakat şunu da bilin bazı kişiler türedi bu arkadaşlar zihinsel devir etmeyi seven zihinsel devir alan arkadaşlarında içinde bulunduğu sayıca üstünlük kurmak için karışık çerez misali loncalarına vasıfsız kişileri dolduruyorlar sonra çenelerini toplamak bize düşüyor. Gereken yerde gerektiği gibi hepiniz yargının tadına bir gün bakacaksınız bu şekilde tutumlarınızla. Üç günlük oyunda tarafsız kalıp çetecilik oynamadığımızdan da bu tür davranışlarda bulunuyor olabilirsiniz siz de haklısınız ama bu mesaj bu şekilde ahmakça racon kestiğini düşünen arkadaşlara bir uyarıdır. Şunu da eklemek isterim metin 2 savaş oyunu açlık oyunu değil. Eskiden metin2 de sağlam olan charlar kendilerini denemek için kule önünde savaşardı. En çok ben boss keseceğim diye aç gözlülükten değil. bu farm alanlarında haritaların sahibiymiş gibi konuşmayı kesin artık. savaşılacak yer var farm yapılacak yer var charına güvenen varsa savaş alanı aşağıda buyrun savaşalım fakat yoharada farmlıklar takılıyken insanları rahatsız etmek savaşmak değil ikisini karıştırmayın.

• Enes loncadan bir kişiyle tartışıp burda imalı imalı lonca genellemesi hakkında konuşmana gerek olduğunu düşünmüyorum bu tür olayları ikimiz çok yaşadık ve loncandan Orhan hariç kimseyle bir alakam olmadi problemi çok çok büyümeden aranızda çözebilirsiniz bu şekilde paylaşımlar yapman gerektiğini zannetmiyorum iyi forumlar.

• söylediğiniz laflar doğrudan ya bana yada loncasinda olduğum arkadaşlarıma çıkıyorsa bu konuşmalara asla izin vermem nasılki loncanizdan birisine laf edilince veya kesilince siz doğrudan olaya karışıyorsaniz.

• resmini paylaştığın şahısla aranızda başka mevzular geçti bilmiyorum ama oyunda en samimi değer gösterdiğim insanlardan Birtanesi ve bizim loncamizda bulunuyor kendisi. Bu tür mevzular sürekli yaşadığımızı söyledim ve burda forumda paylaşıp küçük düşürmek yerine kendi aramızda konuşulup halledilebilecek bir konuydu.

• 15 yaşındaki çocuklarla ptt 1.lig kadrosu kurup bu tür elamanların ağzından böyle laflar çıkmasına vesile olan kim? İmam cemaat misali . Dün ne oldu adam çağırmaya gidip gelmedin internet mi gitti ? Aaaa gerçi sen farmlıkken kesip paşalık oynuyorsun nesneli oluncada topuk...

• tamam biz istedikki düşmanlık olmasın dostça bir oyunumuz olsun ama her seferinde liwe Enes ortadan çıkıyorsun ve arayı bozuyorsun hiç problem değil en fazla fırsat buldukça gnollda yanina ziyarete gelirm.

• Koskoca yazıdan adamın anladığına bak manitasından utandığı için buluşmadan kaçan liseli kızlar gibi bir sağa pelerin atıp bir sola pelerin atıp kaçmayacaksan gel buyur...

• siz cevap verdikçe kendini değerli sanıyor :) çetesini toplarsa üzer bak sizi hee uyarmadı demesin ziyaretinize falan gelirde aman diyim ne yapacaksınız sonra ?( ;( :/

Sana güzel bir teklif yaptim aramızdaki problemi kökten çözecektik nekadar iyi niyetli bir insan olduğumu çok iyi anlayacaktn ama skinti yok az kaldı bugün yarın aramızdaki hersey çözülecek :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!