Kendi kendini rezil eden, nickini değiştirince tanınmıcağını sanan KARA arkadaşımızın komik halleri

• ben senin gibi laf uydurup ortaya atmıyorum böyle bir durumda kanıt ile geliyorum ayrıca sağdan soldan duyduğun laflar ile gelip bana burda laf oyunu yapiyorsun loncamda olan ramazanın küfür ettiğini iddia eden sizlersiniz ve yine kanıtlamak sizlere düşüyor lomcamdaki ramazanın küfür videoları elinizde mevcut ise paylaşmanız gerekiyor aksi takdirde laflarını anlamsız bir yazi olarak kalmaya devam edecektir.

• Öncelikle benim buraya bu resimleri atma nedenim Alinin akşam, sana Djninja iken böyle şeyler yazdığımı kanıtla demesidir. Herkes den kanıt isteyip kapak olmak dan sıkılmıyorsun galiba, Emreyle olan dc konuşmalarınızın videosunu gördüm de bir insan anca bu kadar gurursuz olabilir. Neyse sana iyi forumlar.

• Bir insan lonca üyeleri hariç en ufak anlaşmazlikta hiç bir kimsenin ne düşündüğü ne yaptigini dinlemeden umrunda olmayıp ona bir canavar gözünde bakan insanların loncasi vefakar loncasidir içlerinde böyle olmayan ben vardım ve sessiz sedasız kimseye birsey yazmadan terk ettim o loncayi simdi soruyorum sana o loncadan zaten kendim ayrılmış bir insanım tekrar dönmek istesem bile niyetim ne olabilr veya bir amacım olmadan neden tekrar döneyim elimde önemli bilgiler var daha saglamlastirmak için herseylerini öğrenip videolarını alıp cezalarını çekmesini sağlayacaktım sana gelince uzun zamandır sessiz sakin pasif bir tarzın var bunu devam ettirmeni tavsiye ediyorum zira saf ruhlu bir insansın bu olaylar seni gerçekten aşar.

• ben senin gibi laf uydurup ortaya atmıyorum böyle bir durumda kanıt ile geliyorum ayrıca sağdan soldan duyduğun laflar ile gelip bana burda laf oyunu yapiyorsun loncamda olan ramazanın küfür ettiğini iddia eden sizlersiniz ve yine kanıtlamak sizlere düşüyor lomcamdaki ramazanın küfür videoları elinizde mevcut ise paylaşmanız gerekiyor aksi takdirde laflarını anlamsız bir yazi olarak kalmaya devam edecektir.

Bir insan lonca üyeleri hariç en ufak anlaşmazlikta hiç bir kimsenin ne düşündüğü ne yaptigini dinlemeden umrunda olmayıp ona bir canavar gözünde bakan insanların loncasi vefakar loncasidir içlerinde böyle olmayan ben vardım ve sessiz sedasız kimseye birsey yazmadan terk ettim o loncayi simdi soruyorum sana o loncadan zaten kendim ayrılmış bir insanım tekrar dönmek istesem bile niyetim ne olabilr veya bir amacım olmadan neden tekrar döneyim elimde önemli bilgiler var daha saglamlastirmak için herseylerini öğrenip videolarını alıp cezalarını çekmesini sağlayacaktım sana gelince uzun zamandır sessiz sakin pasif bir tarzın var bunu devam ettirmeni tavsiye ediyorum zira saf ruhlu bir insansın bu olaylar seni gerçekten aşar.

muharrem normalde seni gördüğüm her yerde yok sayacaktım ancak gerçekten senin için üzülüyorum bir çocuğun var ve hayırlı bir baba olman için sana ufak bir tavsiyede bulunacağım bunu umarım anlarsın ve içinde bulunduğun yalan bataklığından çıkarsın. sana üzülmemin tek nedeni yetiştireceğin çocuktur. akşam veya evdeysen şuan git çocuğunun yanına Peygamber efendimizin bu sözünü hatırlat lütfen. zira oyunda bu denli yalan söyleyebiliyorsan gerçek hayatta ona nasıl örnek olduğun muamma bu yüzden gerçekten senden isteğim hem kendin bir tövbe et hemde yetiştireceğin çocuğa örnek ol. Peygamber Efendimiz (SAV), yalan söyleyen kişinin ağzının bir taraftan kulağına kadar demir çengelle yırtılacağını, diğer tarafa geçildiğinde, önceki yırtılan tarafın iyi olacağını, sonra iyi olan tarafın tekrar yırtılarak bu şekilde kıyamete kadar, kabrinde azabın devam edeceğini bildirmiştir.

• Bence bu yazdıklarını sen kendin yaşayacaksın ayrıca benim söylediklerim herzaman doğrudur sen yazmıyormuydun level umurumda değil tek derdim sertlestirici kasıp eldiveni basmak odana cokuldu aradan 1 ay sonra Muharrem sizinkilerden kimse varmi odada cari kasmam lazim diyen bunları unuturmuyum ben Orhan ayrıca merak etme seni devamlı ziyarete geleceğim bu aralar gnoll 3 görüşmek

• edep diyorum ahlak diyorum nato kafa nato mermer :) en son ki ziyaretini unutmaman dileğiyle istediğin zaman gelebilirsin. sonra da benim derdimi anlamadın diye YALAN söylersin sorun yok. diyorum ya ciddi anlamda büyüteceğin evladına üzülüyorum ben. bu oyunda benim arkamdan 1 allahın kulu kötü demez diyemez. tüm server artık senden muzdarip olmuş. lütfen ait olduğun ırkın dili olan türkçeyi doğru konuş ve peygamber efendimizin emrettiği gibi yaşa. savaş diyorsan her daim kapım açık. ancak onun dışında ne burda ne oyunda bana yazma

• Çok mutluyum yanında bulunduğum veya yanımda bulunan insanların ruh sağlıklarının yerinde olduğunu gördüğüm için. Bu oyunda ne zaman konuşsam delilleri ile konuştum hiç bir zaman desteksiz ben şöyleyim ben böyleyim demedim o insanlardan olmadım da. Bu yüzden dolayı çok sevenim olmadı ki olması için uğraşmadım 3 5 tane dostumla keyfim yerinde azıcık aşım dertsiz başım misali. Oyunda artık doyum noktasına gelmiş birisi olarak yeri geldi tek başıma tüm loncanla savaştım muharrem yaşama boğuluyorsun yazmaktan başka bir şey gelmedi elinizden ve attığım videoların hiç birini kesmedim can barımı saklamadım her yerde yaşam yazmanıza rağmen hesabımda yansıtma hesaplardan hasar yemediğim sürece yaşam bile basmadım genel olarak :) sizin fakirliğinizi benim zenginliğim olarak görmeniz beni hep sizin karşınızda yüceltiyor bunu anladığınızda zaten oyunda sizin adınıza çok şey değişmiş olacak fakat inan bana yazdığın yazıların azıcık desteği var ise kendin için bile kendini aklamak için bile paylaşırsın o konuşmaları zira ramazanın iki gün sonra seninle işi bittiğinde seni rezil etmek isteyecektir bu dediğimi sakın unutma bunun şüphesi ile yaşa gerçekten yapar mı diye çünkü yapacak emin ol muharrem. insanlar senin sözlerine göre yalan şeyleri paylaşıyorlar ama sen doğru şeyleri paylaşırken elin titriyor hoş paylaşmadın da tek yaptığın ben doğruyum siz yanlışsınız demek biz senin ne olduğunu bilip sırf kabullenmen için kanıt atıyoruz ortaya sen kabul et diye kendi içinde boğulup gidiyorsun. Umarım bunları kabul edip özeleştiri yapabilecek olgunluğa geldiğinde evladın seni örnek alıp geri dönemeyecek yaşlara gelmiş olmaz tek ve son postum bu olay hakkında allah ailene sabır versin ben seni günde 30 dk bile görmüyorum onlar 1 ömür seninle yaşamak zorunda

• edep diyorum ahlak diyorum nato kafa nato mermer :) en son ki ziyaretini unutmaman dileğiyle istediğin zaman gelebilirsin. sonra da benim derdimi anlamadın diye YALAN söylersin sorun yok. diyorum ya ciddi anlamda büyüteceğin evladına üzülüyorum ben. bu oyunda benim arkamdan 1 allahın kulu kötü demez diyemez. tüm server artık senden muzdarip olmuş. lütfen ait olduğun ırkın dili olan türkçeyi doğru konuş ve peygamber efendimizin emrettiği gibi yaşa. savaş diyorsan her daim kapım açık. ancak onun dışında ne burda ne oyunda bana yazma

güzel evladım bana yazı yazan sensin neyin yanlis doğru olduğunu çok çok iyi biliyorum dostlarım yanımda ve sizlerden çok çok insana yardımım dokunmuş bir insanım sizlerden çok sevildigm ortada bu düşünceyle cildiriyorsunuz çünkü sadece kendinizi düşünüyorsunuz. snefru sana gelince benim girdiğim lonca emin ve muratin loncasi ramazanın değil burada fakir oldugumuzu söylüyorsun zenginlik item ve malzeme olarak senden çok çok daha zenginim herturlu kanitlayabilrm ve şuan istesem elinde olan carlar ve malzemelerden çok çok sayıda elde edip köşeye koyabilecek durumum var ayrıca insanın gönlü zengin olmalıdır bunu burada dile getirmen bile nasıl düşünce yapısında olduğun insanı ortaya çıkarıyor.

• :D evladım diyor :D sen evladını önce ramazanın elinden kurtar en son fiziki müdahalelerde bulunuyor diye ağlıyordun bana neyse muharrem dediğim gibi uzakta yaşa. insanlık edip nasihatte bulundum ama belli ki sen söylemekten değil göstermekten anlıyorsun ziyaretlerini bekliyorum binekle kaçmadan ama :)

• küfür eden ileri giden karşılığını çok daha fazlasıyla aldi devam edersen fazlasını sende alirsin , Orhan çenen benim sayemde açıldı kimse tanimiyordu seni prim hoşuna gitti galiba ama ben o çeneyi kapatmayı bilrm bana yazma oyununa bak bu saatten sonra sürekli yanina gelecem yapabilecegn bisey varsa oyunda yaprsn hadi kolay gelsn.

• :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D verebileceğim en uzun cevap bu yanıma gelmene gerek yok yer söyle ben geleyim. beni kimse tanımıyormuş ahahahaha sen daha oyunda abi item abi item derken ben itemlerimi bitirmiş market yanında keyfime takılıyordum :D
    şimşek skillinden 10 k yiyen charınla mı geleceksin yanıma hani 4 dakika kovaladığım onla geleceksen söyle çok hazırlık yapmayayım

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!