Liwe Vs SpoKe Gnoll Savaşları

• tek problem senin insan sınıfına girmeyişin dediğim gibi sen farmlık kesersin ben yakalarsam boydan boya portreni duvara asarım bundan sonrası için burdan veya oyundan de ki ben burdayım gelin geleyim onun dışında yazma gülüm

• @SpOkE insanlara ilk defa video atıyorsun galiba deyip 480 p olacak şekilde ve 800 x 600 olarak video paylaşıyorsun inan bana acemi dediğin insan 1080p hd ve çözünürlük olarak senin hesap makinası bilgisayarından daha iyi bir video paylaşıyor insanlara yorum yaparken acaba ben ne halt yiyorum diye düşün tamam mı bak seni rezil ettim baskalarıda ediyor rezil rüsfa oluyorsun bence çeneni kapat ve sessizce oyununu oyna her daim arkanızı kontrol edin diyorsun ateş olsan cürmü kadar yer yakamazsın sen peşimde pet diye gezdirmem bu oyunda ben :) insanların vaktini çalmaktan vaz geç Başka ramazansa o arkadaş madem öyle dc üzerinden oldu o konuşmalar paylaşta görsün insanlar o başka ramazan kim miş :)

• Karşındaki insan İnsan gibi konuşup mantıklı şeyler konuşunca sana abees gelip bu söylenenler ile dalga geçen bir insansın haline çok üzülüyorum biliyormusun umarım oyun bilgisine sahip olduğun kadar sosyal hayatındada gerçi sosyal hayatında yok orası malum umarım kendini insan psikolojisini anlama iyi niyeti anlama yetisinede birgün sahip olursun sana tek duam budur Zira durumun içler acısı inan bu yazdıklarıma.

• @SpOkE karar ver bana oyun bilgisini sen mi kazandırdın yoksa var mıydı bende, önce diyorsun benim sayemde oyun bilgin vardı şimdi diyorsun sadece oyun bilginle kalıyorsun diyorsun üzülüyorum diyorsun ben lisans mezunu gayet eğitim düzeyi yerinde bir insanım sen kendi adına düşün böyle şeyleri ve hala kendi söylediğin şeyler ile kendi yazdıklarını boşa çıkartıyorsun

halen bekliyorum lafı değiştirmene rağmen şuraya bir kanıt atamadın onun başka ramazan olduğuna dair lütfen böyle küçük şeyler için kendini kandırma adamdan özür dilemişsin loncasına girebilmek için adamın eşin ve çocukların için yazdıklarını o loncaya girebilmek için yutmuşsun bunu kabul etmiyorsan bir kanıt sergile hepimiz görelim @Liwe gayet açık şekilde attı sende at herkes görsün zira sen elinde kanıt varken @SpOkE bunu 500 kere paylaşan bir insansın ben senigayet iyi tanıyorum elinde olmayan şeylerle konuşup chat yapmayı seven bir insansındır ayrıca bana asosyal diyorsun kendin onca saat pc basındasın ne zaman gelsem üzülüyorum senin adına benim minumum 2 katı daha fazla oyun süren vardır ama kendini kandırıyorsun ;)

• Arkadaşlar discord üzerinden tartışıyorsunuz, forum üzerinden tartışma konusu açabilirsiniz deyip yönlendiriyoruz. Bu defada birbirinize aşağılayıcı ifadeler kullanıyorsunuz. Gerçekten hoş değil, lütfen tartışmalarınızı dilediğiniz gibi yapın fakat birbirinize bu denli hakaretler etmeyin. Konuyu kapatıyorum, hakaret edenlere gerekli uyarılar yapıldı ve hakaret içeren bir kaç mesaj kaldırıldı.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!