SELFISH Liwe Vs SpOkE

• Öncelikle ALMIGHTY Loncası Çok sevidğim Dostlarımın olduğu bir loncadır Bu sebeple Liwe her kışkırtma sözlerini görmezden geldim, bu iki kardeşimize hiçbirzaman saygıda kusur etmedim lakin Liwe forumda attığım damageler hakkındaki yorumu artık bardağı taşıran son damla oldu ve gereken söylendi Sonuç olarak Açıkca Tarafıma Savaş ilan edildi ve bir ziyaretimizi yapalım dedik :)

• :) Davet üzerine gittim arktık öyle durduğum yerde otomatikte kasayım devri bitti biz istedikki barış içinde oynayalım lakin iyi niyetimiz maalesef tarafımı küçük düşürme Yazıları ile sonuçlandı bu saatten sonra artık kılıçlar konuşacak :)

• hasar görmek isteyen linke tıklayabilir :)

Beyinsiz Asker 1 yıl önceki videoyu atıyorsun damagelerde sıkıntı olduğu zamanlar ağlıyordun geldin bana yazdın herkezde bu sıkıntı var diye şimdi bu videoyu kullanıyorsun ozaman tekmeyi indirecektim sana insanlığım bir türlü el vermiyor her seferinde acıyorum sana Lonca daveti için geldiğinde bile nekadar üzüldüm sana acıdım inan bunu ben bilirim Bak buda Damageler düzeltikten sonra Senin attığın Oranlar Canım benim :D Puahahahah

• kendi videonda bile benim çarımdan daha ezik vuruşlara sahipsin benim şamanla vurduğum yeteneğin 6da 1ni zihinselle vurabilecek bir kapasiten var büyü savunması 180lere çıkabilirken çift el savunması 90larda takılı kalıyor yani 2 katı farkın olduğu savunmaya bile şamandan 6 kat az vurabilişyorsun ayrıca ağlayan ben değildim siz ağlıyordunuz ben sizin gibi kendini ifade edemeyen insanlara ön ayak oldum sadece toplumda sen ve senin gibi kendini ifade edemeyen insanlar için varız zaten biz :) bunu o minik aklına yaz bu arada bu videoda 800 e 600 çözünürlükte olmuş inan bana hayatın boyunca hesap makinasında oynamaya mahkumsun :)

• Asosyal herif kendini ifade edemiyen sensin ben her toplumda olayda konusmalarımla saygı görüp insanlara fikir sahibi vermiş bir insanım aynı şeyleri papağan gibi konuşup kendini çok akıllımı zannediyorsun Sayemizde birazcık oyun bilgisine sahip oldun diye kendini bir bok zannetme.

• çarını 17ye kasar kendin asosyal olmuş olmayasın benim oyuna girdiğim yok doğru düzgün çapsız çocuk :) iki tane slot kesiyorsun az daha kışkırtırsan onlarıda kesemeyecek hale geleceksin :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!