İftira

• Fatihin denen bu adam kendısını devamlı kestıgım ıcın elınden bırsey gelmıyor boyle ıftıralar atıp duruyor daha oncedende uyarsıı var bu adamın gereklı cezai işlemi uygularsanız cok sevınırım eger en ufak bı kanııt varsa vıdeo ıle gelsın tum ıtemelrımı sılıcem 40 parca kara ejder ıtemım var.

• konu ifira değil element uydurmanında anlamı yok kasılan çarın sahıbı bunları bize bu şekilde aktardı kasılan çarın nickinide verebilirim sorun değil 1Hokkabaz isimli sura loncanıza almışsınız çarı 1500 ep karşılığında kasmışsınız sonrada hesap paylaşımı diye ban yemiş adam durduk yerde bu nasıl oluyor ha bunlar kesninlikle benim fikrim değil çarı kasan kişi bunları bşze bu şekilde anlattı coma ünal beylede bu şekilde konuştuk gizlim saklım yok kimseylede düşmanlığım yok bu konular coma ile de paylaşıldığı üzre her hangi bir sıkıntıda duymuyorum i,şinize bakın oyuncuyla uğraşmak yerine oyunla ilgilenmek aklen daha sağlıklı olduğuna inanıyorum hayırlı günler dilerim derdin i burdan anlatamadıysan comayla direk irtibata geçebilirsin konuşmalarımız aynı şekilde dir hayırlı günler dilerim

• @ExorcisT sayın comam burası insanların açılan konulara cevap vereceği bir sekme mi?
    bildiğim kadarı ile bu postlara sadece yetkili arkadaşlar cevap verebiliyor bu şahıslar bu konuda daha önceden uyarı aldılar fakat diğer insanların ceza işlem konularına sürekli sanki yetkili insanlar gibi cevap yazıyorlar gereği yapılırsa sevinirim güzel sözden anlamadıkları ortada arkadaşların.
    biz onların konularına yazmadıkça onlar bizim ceza işlem konularımıza sürekli yorumlar yaparak kışkırtmaya devam ediyorlar kolay gelsin.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!