Erebor bölümü

• Video başlığında şahısların nicklerini açıkça belirttim uygun gördükleriniz umarım cezalarını alırlar.

sürekli son 1 hafta içinde SÜSLÜEMRE , NOTTSNEFRU gibi nicklerle hesaplar açmanın ilerisine gidip şimdide alakasız 15 16 lv hesaplardan hakaret etmeye başladılar oyunda sürekli insanları tahrik ettiğim falan konusunda burada asılsız saçma söylemlere maruz kalıyorum fakat diğer oyuncular yan hesaplardan sürekli benim üzerime hiç alakası olmayan bir konudan ve laubali şekilde ' al vidyoyu (videoyu) al ' yazıyor. yan hesap nasıl olsa ban yesede bu çar yicek rahatlığı var arkadaşta sanırım daha öncedende söylediğiniz gibi bu tür yan hesapların ana hesaplarına ceza uygulandığını belirtmiştiniz umarım hak edenler cezalarını alırlar bu konu ile meşgul etmek istemezdim ama kolay gelsin..

• Serverde kimsenin sevmediği sevemeyeceği iletişim kuramayan ve üzülerek söyluyorum kı hayatını buraya bağlamış birisin :) Eleştirmiyorum bunu senin tercihin lakin Newton'un etki tepki denklemini hatırlatmak isterim sana velhasıl kelam okadar şımarıkça saçma sapan haraketler sergılıyorsun kı ınsanlar sana içten içe kin beslemiş durumda artık yeni başlayanından en old playerine kadar rahatlıkla söyleyebılırım. Aynaya bakmanı oyundakı kişisel bozukluklarını düzeltmeni temenni ediyorum. Ha birde film olarak YEŞİL YOL'u önereceğim tam senlik ödüllü bir film iyi forumlar saygılar ..

• @Murat Ozd daha öncedende 1 kaç defa uyarı aldınız buraya yaptığım paylaşım sen buraya gel altına yorum yap diye yok görevlilerin görüp gerekirse işlem yapması gereken bir konu çok bir sorunun varsa şahsımla veya kanıtın buyur videolarını yükle onun harici daha fazla içindeki kin ve nefreti sizlere veya etrafınızdaki insanlara ait olan çarların videolarını bu şekilde savununca eline bir şey geçmiyor umarım o 16lv hesap silinmiştirde alacağı ceza dahada katlanır :)

• yapabileceğin maximum eylemin yazacağın cümlelerin olduğunu bilmen beni gerçekten sevindirdi SAVAŞ OYUNUNDA. :) son postum dediğim gibi halen cevap vermeye devam ediyorsun lütfen izin ver yetkililer işlemini yapsın.

• Merhaba, Gerekli cezai işlem inceleme sonrası uygulanacaktır.

@Murat Ozd Merhaba, Daha önce bir çok konu altında arkadaşlarınızı veya size de olabilir, uyarmış bulunuyorum oyun içerisinde yaşadığınız tatsız sebepsiz kavgalarınızı konu altında yapmayın.
    Bu gerçekten son uyarım olsun bundan sonrası için forum uyarısı alacaksınız. Başka bir platform kısmında dilediğinizi konuşabilirsiniz kavganızı yapabilirsiniz. Burası " KURAL İHLALİ " Kısmı burada sadece işlemler konuşulur insanlar eleştirilmez veya aşağılanmaz. Lütfen bundan sonraki genel olarak @Snefru senin içinde geçerli. Kavganızı oyun içerisinde yapıyorsunuz onuda yapmamanız gerekir aslında çocuk değilsiniz alıp veremediğiniz tek konu rekabet rekabet işlemler üzerinden olur kavga ile değil birbirinize çarptırdığınız sözler üzerinden bir rekabet söz konusu olamaz.

Sizden ricam ve önerim olgun insanlarsınız konuyu isterseniz Discord isterseniz oyun içerisinde toplanarak konuşun ve kapatın. Küfür hiçbir zaman için veya hakaret hiçbir zaman için bir çözüm yolu değildir. Karşılıklı atışmalarınız sadece sizin eğlencenizi kısıtlamıyor. 2 taraflı anlaşma yapıp güzelce konuşarak halledebilirsiniz. Altını çizdim lütfen dikkate alın ve problemlerinizi çözüm yoluna sürükleyin. İyi eğlenceler..

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!