Erebor bölümü rahatsız edici tutum.

• video içerisinde görülen Knipex , lllOLYMPOSll , ve 1 lv olarak adıma açılan SUSLUEMRE şeklindeki 3 hesaptan video basında görüldüğü gibi tek bir cümle kurmamış olmama rağmen kendi kendine sırf rahatsızlık vermek için yazdığı yazılar ile açık açık KÖPEK yazmayıp karşısındakine o muameleyi yapmaya çalışıyor ve bunu da ban yememeye çalışarak olabildiğince törpüleyerek kışkırtma girişiminde bulunuyor.. Sırf siz KENE lafına ban sebebi değil dediniz diye üstüne bastıra bastıra ( kene, tipsiz, yabani uşak grubu ) şeklinde kendince kendine eğlence arayarak karşısındakini kışkırtmaya çalışıyor..

bu şekilde açılan 1 lv hesaplar için asıl hesapların ceza yiyeceğini ve buna hiç bir şekilde tolerans gösterilmeyeceğini söylemiştiniz kolay gelsin..

M1 gardiyanda bekleyerek 'WON DAĞITIYORSUN' bu nasıl çirkin bir ithamdır. nasıl bir şeye dayanarak böyle cümle kurabiliyor bu şekilde bir hesap ile.

• olur olmaz seylere vıdeo alıp ınsanların hesaplarını kapanma noktasına getırmeye çalışmak da sızın isiniz emre
    ınsanların uzerıne gıtmeyıp oyununuza baksanız zaten konular bu hale gelmez
    kendınızı oyunun tek sahıbi gibi görmeniz ve oyunculara baskı yapmanız ve sıze bu tip yaklasımlar şeklinde donüyor
    şahsıma yazdıklarınızı saymıyorum bıle siz değilmiydiniz bize biat edeceksiniz biz izin verirsek farm edebılırsınız diye ne oldu çarlar 10 lvl oldu sana ne zararı oldu bu işin hiç çunku sızınle herhangi bir işimiz yok
    size tavsiyem oyundan zevk almaya çalışın insanları oyundan soğutmak size birşey kazandırmaz

iyi forumlar

• knipex karakterim afk modunda köy ortasında duruyor ve kendim yoharada farm yapıyorum alaka'm olmayan bir konuyla ismim bu şahısla aynı bir ortamda anılmasından hiç hoşlanmıyorum -notsnefru adımı kirletme ve burada beni anma dostum gerek cezalar'ın yapılacağından emin ol yeterli sendede bir kusur var'ki böyle yapıyorlar :) iyi forumlar .

• burası 2 li tartışma yeri değil videonuz varsa elinizde atın daha önce bu konu hakkında uyarı aldınız burası video paylaşacağınız kanıt sunmanız gereken yer ben videomu aldım atıyorum bu kadar basit.

• Merhaba, Öncelik ile genel olarak bir cevap vermek istiyorum. Burası kural ihlali kısmı daha önce bir çok konu altında her birinizi uyardım. Eğer elinizde sizi rahatsız eden bir durumu kanıtlayacak bir video var ise kendi konunuzu oluşturup o konu üzerinden konuşabilirsiniz. Burada dalaşamazsınız kimse kimseye laf söyleyemez buranın amacı ceza uygulamak umarım herkes bunun farkındadır.

Merhaba, @Snefru İma,Argo,Kırıcı sözler üzerinde yönetici insiyatif kullanabilir. Daha önce sana kene denildi ve 1 sefere mahsus bunu görmezden geldim ama iyimserliğin de bir sınırı vardır eğer ki insiyatif göstermemiz suistimal ediliyor ise 2.cisin de insiyatif kullanmaksızın gerekli işlemi yaparız. SUSLUEMRE Nicki alması maalesef ki bir problem içermiyor, Özel olarak sana hakaret ettiği bir video varsa farklı konu üzerinden ilet tüm hesaplarına cezai işlem uygulayalım.

Gerekli cezai işlem uygulanmıştır ve konu kapatılmıştır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!