SPOKE KARAKTERİ AİLEVİ DEĞER HAKARET

• EVLADIM NASIL HAKARET SAYILMAZ ANLAMIYORUM KARDEŞ DEYİNCE KARDEŞİM OLMUYO BEN KÜFÜR EDİNCEDE ETTİĞİM KÜFÜR OLMUYO EŞEK Deyince ban yiyoruz ama evladım deyince senin babanım demeyi ima edince hakaret değil öyleyse bütün herkese oğlum çocugum evladım diye gezebiliriz sanırım ben bunu anladım.

• şu adam bile yaptığının yanlış olduğunun farkına varıp konunun altında kendini aklamaya çalıştı kendince bahanesini argümanını sundu . Şimdi hala dalga geçiyo ve sizi banlatırım ban yersiniz diye dalga geçebiliyo gm mi bu arkadaş nasıl bu kadar emin olabiliyo 5 para etmez deyince suç eşek deyince hakaret evladım deyince tartıp atın.

• bu Arkadaşa Laf anlatmak İçin 2 3 4 kere yazılması Gerekiyor Heralde Video İncelendi Herhangibi Kural İhlali Tespit Edilmedi Bunun Nesini anlamak İstemiyorsun ?

Yetkililer bu arkadaşımız Sanırım Kafayı Benle Bozmuş Oyunda Sürekli Tehditler Savuruyo Burda yazdığı Gibi Oyundada Bu şekilde Yazıp Rahatsız Etmektedir İlla Biyerde Açık Vericeksn Yakalayacağım Seni Banlatacağım Seni Gibisinden oyundna Soğutmaya yönelik Laflar ile Taciz Etmektedir Lütfen Yardımcı olurmusunuz bana

İlgi alakaları Ve Doğru Tespitleri İçin Yetkililere Sonsuz Şükran Teşekkürlerimi İletiyorum.

İyi çalışmalar

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!