Erebor(S1) Kaybolan Eşyalar!

• Kullanıcı adı:aydan18

• Karakter adı:AA idi suan isim izni ile Allucard yaptım
    • Kaybolan eşya veya eşyalar:+4 ay taşı plaka zırh lycan 115 llvlik +4 e basıp 109 lvlde giyecektim efsun atmak için canta isimli yan karakterine depodan aktırıyım derken zırhım kayboldu
  • efsanevi ejderha elması saflık kusursuz: 18 zeka buz direnci 18 beceri hasarına karşı koyma 24 beceri hasarı 24 büyü savunması 24. efsanevi ejderha oniksi saflık kusursuz : 18canlılık karanlık direnci 18 yakın dövüş bloklama 18 kristik direnç 18 delici direnç 18 . efsanevi ejderha grenası saflık kusursuz: max hp liydi yani 3efsunluydu hpli tam hatırlamadım onu . efsanevi ejderha safiri saflık kusursuz: 18 çeviklik 18 dunya direnci savaşcılara karşı güçlü 24 savaşcı saldırılarına karşı savunması 24. efsanevi ejderha yeşimi saflık kusursuz max sp rüzgar dayanıklılığı max hp max hp ve hp absorluydu oranları kaç hatırlamıyorum dediklerimin hepsi efso kusursuz 5-5 di yani gm bey yakut hariç hepsi kayboldu bi önce gelmesini istiyoruz iyi çalışmalar Allah kolaylık versin

İd : kubi5151g9g

Oyun içi ismim : ObirHURDACI

• kullanıcı adı:kuzeyege64s9s
    hesap ismi: KUZEYEGE
    kaybolan itemler: +200 5 efsunlu buz tılsımı
    mitsi kusursuz yakut:ort.sav.str (farmlık)
    mitsi kusursuz elmas: büyü sav.becerihasarı-becerihasrınakarşıkoyma
    mitsikusursuz oniksi : blog-yansıtma
    mitsi mükemmel yeşim:çift hp .hpabsorbe
    mitsi mükemmel grena : 5 efsun
    prizmatik 156 lwl razador. hp.22,8 sav.16,4 atak 29,5
    30 günlük griffy

• not. KUZEYEGE çarımı büyülüde kasıyodum juton bosunu kestim şehir attım s.1 e oyun attı giremedim 1 saat sonra denedim çara girdiğimde kaybolan simya tılsım ve petler yoktu . iyi çalışmalar.

• kullanıcı adı geben01r9rg9g
    karakter adı xXRoHaN2Xx
    kaybolan eşya ve eşyaşlar artı 9 5 efsunlu Ahenk Kıyafeti efsunları 15 kılıc 15 cıft el 15 bıçak pence 10 hp absorbe 10 oklardan korunma
    kusursuz 5 5 efsanevi kusursuz yakut ort zarar savunma saldırı
    kusursuz 5 5 efsanevi kusursuz elmas buyulu saldırı degerı becerı hasarına karsı koyma becerı hasarı
    kusursuz 5 5 efsanevi kusursuz yesım hp absorbe max hp maxs hp
    kusursuz 5 5 efsanevi kusursuz onıks delıcı kırıtık bloklama
    mıtsı 2 efsun kusursuz grena
    kusursuz 5 5 efsanevi kusursuz safır savascı nınja sura lara karsı guclu

enson yaptıgım 90 mapa cuceye gıttım gıderken 120 level bırı daldı benı kestı bende cuceye ugradıkdan sonra ıtemlerımı takıp benı kesenı buldum sureklı onu kestım kestıgı tasdan dısenlerı aldım alamadıgı ıcın sonra sarı ch 1 2 koye afk bıraktım cumaya gıttım 13 45 gıbı geldıgımde oyun donmustu geldıgımde oyuna devam etmek ıstedım oyun ekranı donmustu kapayıp actım tekrar oyuna gırdım 10-15 dk gırıs ıslemının yapılıyor dedıkten sonra oyuna gırdım farma gıdecektım baktım zırhım yok karakatter attım lag dıye gene yok baktım sımya ve zırmının olmadıgını fark ettım sonrada sızlere bıldırdım.... enkısa surede ıade edılmesı dılegıyle....

• Kullanıcı adı: redarmor
    • Karakter adı: Rheme
    • Kaybolan eşya veya eşyalar: Mitsi Kusursuz Elmas (Beceri hasarı - Beceri Hasarına Savunma - Büyülü saldırı)
    • Mitsi Kusursuz Oniks (Blok - Delici - Kritik)
    • Mitsi Kusursuz Grena (4 efsun efsunlarını hatırlamıyorum)
    • Mitsi Kusursuz Safir (Savaçılara güçlü - savaşçılara karşı savunma 5. efsunu hatırlamıyorum)
    • Mitsi Kusursuz Yeşim ( Max. Hp % - Max Hp + - Hp Absorbe)
    • simyalarım takılıydı 27.12.2019 da oyuna sabah girdiğimde sorun yoktu ama öğleden sonra saat 14 gibi tekrar oyuna girdiğimde sadece yakut duruyordu.
    • simyalarım takılı ve aktifti 2. panelde takılıydı sağlam ip düşürmek için guatama da farm yaptım ve biraz metin kestim
    • tılsımlarımda ve petlerimde ve won çeklerimde sorun yok ancak sürekli al sat yaptığım için envanterimde kayıp item veya sandık varsa eksikliğini hatırlamıyorum bunun kontrolünü yapmak sizin insiyatifinizde
    • Not: sadece takılı olan ve aktif çalışan simyalarım kayboldu envanterdeki diğer kusursuz safirim yerinde duruyor panelde çalışanlardan sadece yakutum yerinde duruyor.
  • kullanıcı adı alkanat
    Karakter adı SONKAN
    Mitsi ejderha yakut terto yada parlaktı net hatırlamıyorum saldırı savunma ort
    Mitsu ejderha elmas parlak 5 efsuncu efsunlari net hatırlamıyorum
    Ikisi de takılıydı yerleri boş.
    Not;Kaybolduklarını farketmeden önce pazar kurup oyundan çıkış yapmıştım.

• Kullanıcı adı jokerdevran
    karakter adı HaylazKral
    mitsi kusursuz yakut 5 efsun ortalama ortalama zarara direniş saldırı değeri
    mitsi mükemmel Grene 4 yada 5 efsun efsunun hatırlamıyorum
    efsanevi kusrsuz elmas 5 efsun beceri büyü avunma beceri karşı koyma
    22.8 atak 128lvl nemere 20 canavar 20 berserker 20 engel
    27.2 atak 157 lvl razadör 20 sura 20 ninja 20 şaman kitaplı
    Teşekkürler..

• Kullanıcı adı: muzafferingg9g
    • Karakter adı: Shellg9g
    • Kaybolan eşya veya eşyalar:
      Kusursuz elmas Büyülü saldırı- Beceri - Beceriye karşı koyma
      Kusursuz Yakut Saldırı değeri- ortalama zarar- ortalama zarara direniş
      Kusursuz Safir Ninjalara karşı güç- ninjalara karşı savunma - savaşçıya karşı savunma
      Kusursuz safir şamanlara karşı güç - şamanlara karşı savunma - lycan savunma
      Kusursuz Oniks kritik direnci- bloklama - oklardan korunma şansı
      Normalde 5-5 full kusursuz setim vardı fakat 5 parça simyamın kaybolduğunu farkettim, tahminime göre süreleri bitince yokoldular. Eğer gözden kaçırmadıysam başka bir kaybım yok.

• linde kanıt var ise kanıt: Kanıtlayabilceğim son zamanlarda simyalarımı çektiğim ss vs. yoktu malesef ancak şu anki simyaların eksik hallerinin ssini atabiliyorum. Kayıtlarda bakılabiliyorsa zaten daha önce görebilirsiniz gondordan beri oynuyorum oyunu.
  • 1. Efsanevi kusursuz yakut 5 özellik savunma,ortalama zarar,str.
    2.Efsanevi mükemmel elmas 5 özellik beceri hasarı,beceri hasarına karşı koyma,büyülü savunma.
    3.Mitsi tertemiz yeşim 5 özellik sadece max hp%20 hatırlıyorum.
    4.Canavar özellikli pet
    5.Purpura kuşak 30 emiş zodyak yay yansıtılmış 16 ortalama zarar diğerlerini hatırlamıyorum.
    6.Nazar tılsımı 5gün 9 saati felan kalmıştı
    7.Balina kemiği zırh 15 rüzgar day 15 şimşek day. 10 ateş day. 1500hp
    8.Mitsi nessie pet 105 level 18.4 atk diğerlerini bilmiyorum.

Kaybolmadan önce eşyaları diğer karakterimden aldım kullandım 5 dakika sonra oyundan çıkıp girdiğim zaman kaybolduğunun farkına vardım.

kullanıcı adı: karadal12
    karakter adı: Nilay

Karakterimin üzerinde kuşak görünüyor ama kostüm bölümünde yok.

• Kullanıcı adı: veysel0211g9g

Karakter adı: HuRBaNC1g9g

Kaybolan eşya veya eşyalar:

5/5 Efsanevi Ejderha Elması Kusursuz
    5/5 Mitsi Ejderha Grenası Tertemiz
    5/5 Savunmalı Efsanevi Ejderha Yakutu Kusursuz

Kaybolan eşyaların geri getirilmesi ve böyle bir olayın tekrar yaşanmaması için verdiğiniz gayrete teşekkür eder, bu olayın en kısa zamanda hayırlısıyla sonuçlanmasını temenni ederim. Kolay gelsin.

• selamün aleyküm
    Kullanıcı adım : hatayperest02
    Karakter adım BOXING
    oyuna girdigimde simyalarım ve petlerim yoktu o yüzden elimde bi kanıtım yok
    Kaybolanlar 104 lvl prizmatik petim 21 atak vardı diğerleri 13ün üstündeydi efsanevi kusursuz elmas çift beceri büyülü saldırı değeri
    Mitsi kusursuz yakut ortalama zarar ortalama zarar direniş saldırı değeri
    Mükemmel efsanevi oniksi blok ok savunma delici vardı ilginiz için teşekkür ederim

• Merhaba Kolay gelsin
    Id:hatayperest02
    Oyun ıd: BOXING
    Sabah oyuna girdim ve oyun attı girdiğinde petim elmas yakut oniksim yoktu gerisi duruyordu silinen eşyalarım şu şekil
    Efsanevi Kusursuz Elmas çitf beceri büyülü saldırıdeğeri
    Mitsi kusursuz yakut ortalama zarar saldırı değeri ortalama zarara direniş
    104 levelprizmatik pet 21.1 atak hp ile dfyi hatırlamıyorum bunlar silindi
    İLK attım gelmedi galiba allah kolaylık versin iyi günler

• Id: lycan35
    Karakter adi : BlackClaw
    Giden itemler : 1k won ceki
    Mitsi muko elmas (beceri-buyulu saldiri d.- beceri sav.)
    Mitsi terto yesim (hp absorbe - max hp.-%hp)
    Muko grena 5 efsundu tam hatirlamiyorum efunlarini farketmez zaten 5 efsun olsa yeter
    +119 Buz tilsimi (12 guc - 12 zeka - 6 seytan)

• Kullanıcı adı: behlul19s9s
    • Karakter adı: xLaLaLaa
    • Kaybolan eşya veya eşyalar: Kaybolan eşyam 156lv prizmatik razadör petim
    • Elinde kanıt var ise kanıt: Discord üzerinden video yüklemesi yaptım. [GM]Rix-Serkan isimli görevlinizin özel sohbetinde gerekli önlem amaçlı bir video almıştım ve bu videonun kaybolan eşyam ile ilgili olan kısmını keserek ekledim isterseniz videonun tamamıda mevcut diğer eşyalarımın kayıtınıda içeren geniş çaplı buraya yüklememe izin vermiyor dosyayı şimdilik buraya resim olarak paylaşayım video gerekir ise tekrardan herhangi bir görevliniz ile paylaşabilirim ulaşmaları yeterli olur benim için tüm ve ya kesilmiş video her ikiside mevcut elimde fotoğraf olarakta kırptım fakat 1.95mb olduğundan dolayı ekleme yapamıyorum malesefki bir şekilde kanıtı tekrardan ulaştırabilirim dediğim gibi discord üzerinden SERKAN isimli görevlinize ulaştırdım.
    • saat 12:50 gibi almış olduğum önlem videosundan sonra kampüse geçip günlük sabit işlerimi yapmaya devam ediyordum 2 3 saat sonra oyuna giriş yaptığımda tüm envanterimde sadece yukarda bahsettiğim petimin kaybolduğunu gördüm. diğer her şey yerli yerinde duruyordu
    • umarım kısa sürede çözülür insanların canı sıkılmadan. kolay gelsin
  • Benim simyalarım kayboldu
    Kullanıcı adı=lycan1g9g
    Nick=xKupaaBeyi
    Kaybolan eşyalar=mitsi cift ort str muko Yakut, efsanevi kusursuz elmas,2 tane efsanevi kusursuz safir 1.cift savaşçı 2.çift sura, esrarengiz tılsım bide

• KULLANICI ADI: koray1k1641
    karakter adı: DARKX
    kaybolan eşyalar: 1 tane tertemiz ejderha yakutu 5 5 ti güç
    ateşe karşı dayanıklılık
    ortalama zarar
    savunma
    saldırı değeri
    1 tane efsanevi ejderha elması kayboldu. Yakın zamanda almıştım. Kusursuz yada mükemmeldi. Yanlış bilge vermeyim Kanıt: Oyunda ki itemlerini satıp bir süre ara vereceğini söylemişti. Yakın tarihte aldığım için o kişi ile ticaret ve sohbet geçmişini kısa sürede bulup bakabilirsiniz
    Not: 2 tane de porki kayboldu.

• İd : kubi5151g9g
    Oyun içi ismim : ObirHURDACI

efsanevi ejderha elması saflık kusursuz: 18 zeka buz direnci 18 beceri hasarına karşı koyma 24 beceri hasarı 24 büyü savunması 24. efsanevi ejderha oniksi saflık kusursuz : 18canlılık karanlık direnci 18 yakın dövüş bloklama 18 kristik direnç 18 delici direnç 18 . efsanevi ejderha grenası saflık kusursuz: max hp liydi yani 3efsunluydu hpli tam hatırlamadım onu . efsanevi ejderha safiri saflık kusursuz: 18 çeviklik 18 dunya direnci savaşcılara karşı güçlü 24 savaşcı saldırılarına karşı savunması 24. efsanevi ejderha yeşimi saflık kusursuz max sp rüzgar dayanıklılığı max hp max hp ve hp absorluydu oranları kaç hatırlamıyorum dediklerimin hepsi efso kusursuz 5-5 di yani gm bey yakut hariç hepsi kayboldu bi önce gelmesini istiyoruz iyi çalışmalar Allah kolaylık versin
    İd : kubi5151
    Oyun içi ismim: ObirHURDACI

• ıd: tekbenmert19g9g
    Karakter adı: GeneraLycaNg9g
    Kaybolan eşyalar: Kusursuz yakut str ort savunma - Kusursuz yeşim hp hp absorbe maks. hp müko grena tertemiz elmas efso safir müko oniksi
    kaybolan diğer itemleri hatırımda değil metin sandıkları yükseltme sandıkları vardı bi miktar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!