geben001 tarafından yazılan gönderiler

SIZ NASIL INSANLARSINIZ YA ITEMLERIMI TAM VERIN YADA BUTUN ÇARLARIMI BANLAYIN DEYINCE ADAM GIBI KARSIMA CIKIP KONUSMAK YERINE BENI DC DEN ATMAKMI SORUNU COZMEK SIZ BASINDAN BERI BOLEYMISSINIZDE YENI HABERIMIZ OLDU ALIN OYUNUNUZU BASINIZA CALIN DC NIZIDE KACIN KACIN BOLE SORUNLARDAN OYUNCULARIN SORUNUNU OYUNUN SORUNUNU COZECENIZE
    ORDAN BURDAN ENGELLEYIN BAKALIM NE KADAR SURECEK HERKES GERCEGI FAZLA SURMEDEN GÖRÜRDE NE KADAR EMEGININ BOSA CIKTIGINI KENDINE GELIR BENIM GIBI........AT SIZIN MEYDAN SIZIN

sızın bırbırınız den haberınızmı yok hanı---- rohan2 bır aileydı boyle soyleyerek bızımı kandırdınız yıllardır

SLM ROHAN2 AİLESI ILK ACILDIGI GUNUN ILK GUNUNDEN BERI HEYACANLA OYNADIGIM BU OYUNDAN EMEGIMIN HIC EDILMESINDEN TEKRAR TEKRAR EMEK VERMEKDEN YORULDUM GERCEKTEN SIKICI OLMAYA BASLADI EN BASITI KAYBOLAN ITEMLERIME YILLARCA EMEK VERDIM IADELERDEKI EKSIKLIKLER YANLIS SIMYA IADELERI VEDE ZIRHIMIN BELLI OLMAYAN AKIBETI BENI FARMDAN OYUNDAN SOGUTTU GERCEKDEN BEN BIR OYUNCU OLARAK EMEKTAR OLARAK YANI YERINE KOYMAYA GERCEKDEN AMA GERCEKDEN COK ZORLANIYORUM IADELERDEN BERI YARIM YAMALAKDA OLSA FARM YAPAYIM DEDIM BU SAAATE KADAR OLMUYOR COK COOOOK ZORLANIYORUM....
    ÇARIMI SATMAK ISTEMIYORUM VON KARSILIGI VERMEK ISTEMIYORUM DEVIR ETMEK DE ISTEMIYORUM ÇUNKU EMEGIM VAR KIYAMIYORUM O KADAR EMEGIM VARKI 2.000.000 KUSUR KISIDEN 6. SIRALARA KADAR GELDIM . BU KADAR SEVMESEM BU KADAR EMEK VERMEZDIM..
    DAHA COK YAZACAKLARIM VAR AMA ICIMDEN GELMIYOR..
    SIZDEN RICAM SIZINLE BASLADI SIZINLE BITSIN BENIM BUTUN HESAPLARIMI BANLAYIN...
    BUTUN HESAPLARIMDAKI ITEMLERIM VONLARIN SILAHLARIM VSVS CARLARIMDADIR KIMSEYE BISEYDE DAGITMADIM.. HOŞCAKALIN.HOŞKALIN ROHAN2 AILESI

kullanıcı adı geben01r9rg9g
    karakter adı xXRoHaN2Xx
    kaybolan eşya ve eşyaşlar artı 9 5 efsunlu Ahenk Kıyafeti efsunları 15 kılıc 15 cıft el 15 bıçak pence 10 hp absorbe 10 oklardan korunma
    kusursuz 5 5 efsanevi kusursuz yakut ort zarar savunma saldırı
    kusursuz 5 5 efsanevi kusursuz elmas buyulu saldırı degerı becerı hasarına karsı koyma becerı hasarı
    kusursuz 5 5 efsanevi kusursuz yesım hp absorbe max hp maxs hp
    kusursuz 5 5 efsanevi kusursuz onıks delıcı kırıtık bloklama
    mıtsı 2 efsun kusursuz grena
    kusursuz 5 5 efsanevi kusursuz safır savascı nınja sura lara karsı guclu

enson yaptıgım 90 mapa cuceye gıttım gıderken 120 level bırı daldı benı kestı bende cuceye ugradıkdan sonra ıtemlerımı takıp benı kesenı buldum sureklı onu kestım kestıgı tasdan dısenlerı aldım alamadıgı ıcın sonra sarı ch 1 2 koye afk bıraktım cumaya gıttım 13 45 gıbı geldıgımde oyun donmustu geldıgımde oyuna devam etmek ıstedım oyun ekranı donmustu kapayıp actım tekrar oyuna gırdım 10-15 dk gırıs ıslemının yapılıyor dedıkten sonra oyuna gırdım farma gıdecektım baktım zırhım yok karakatter attım lag dıye gene yok baktım sımya ve zırmının olmadıgını fark ettım sonrada sızlere bıldırdım.... enkısa surede ıade edılmesı dılegıyle....

SLM ROHAN2 27.12.2019 GUNU YANI BU GUN SAAT 12.45 SARI CH1 2 KOYE CARIMI AFK BIRAKIP CUMAYA GITTIM SAAT 13 .35 DE GELIP OYUNA DEVAM EDIM DEDIM OYUN DONMUSTU TEKRAR KAPATIP ACTIM OYUNA GIRIS ISLEMINIZ YAPILIYOR DIYEREK KAC KEZ 20 DK SONRA GIRIS YAPTIM FARMA GIDIM DEDIM BAKTIMKI SIMYA KUSURSUZ SETIM VE CANAVARLI ZIRH ITEMLERIM YOK ŞAŞIRDIM KARAKTER ATTIM LAG DIYE GENE YOK..O SAATLER BOSLUGUNDA NE OLDU KISA ZAMAN TARAFINIZDAN KOLAYCA COZULECEK BIR DURUM.. SIFREMI KIMSE BILMEZ EVIMDE TEK YASARIM .. EVIME HIRSIZDA GIRMEMIS.. NE OLDUDA 2 YILLIK EMEKLERIM COP OLMUS ...............

CANIMA TAK DEDI BILESINIZ SABIR SABIR BIRYERE KADAR EN KISA SUREDE DUZELTINIZ ID geben01r9rg9g saygılar lutfen rıca edıyorum benı ordan oraya sallamayın yok su yok bu dc felan butun bılgıler mevcut burada o saatlerde ne oldu 12.45 13.35 yanı 45 dk da bugun butun sorunların cevapları orada

Madenlerde felaket yenı gelen gorevı yaptım buyulu toprak yuzugunude aldım degerlı maden tasıyle buyuledım ejdere gırdık.. yuzugude felaketın gunlugunude aldı sorun yok cıkısda yuzukgu gerı vermedı
    bu gunde gırelım dedık felaketın gunluklerı gorevını yapmamız gerekmıs yaptık geldım ıcerıye gırmek ıcın ancak toprak guc yuzugune sahıp degılsın dıyor.. ama yuzugu buyule dedıgımde degerlı maden tası ıstıyor alıp gelıp verıyorum yuzugu buyuluyor.....gırıs ıznı ıstedıgımde toprak guc yuzugun yok dıyor tekrar toprak guc yuzugunu nasıl elde edebılırım acıl yardım lutfen beklemedeyım tsk.....

Kimi oyuncularımızda yapılan görev kalıcı olurken bazılarında silinmektedir dıye belırtmıssınız bu sorunu gelıstırıcınız karakter veya car ayrımımı yapıyorkı aylardır HATTA YILINI DEVIRECEK kac kez yapmama ragmen S A D E C E BENIM CARDAMI SORUN OLUYOR YANI BU SORUNU COZMEK BU KADARMI ZOR MADEM GOREV KOYDUNUZ BEnDE YAPMAYA CALISIYOR SIZLER ISE AYLAR AYLAR AYLAR GECMESINE RAGMEN HAK ETTIGIM BIRSeYI ALMAK ICIN BIDE BURDA MUCADELE VERdırıyorsunuz. sızden rıcam benım cardan bu ıkı gorevı ıptal etmenız ınanın artık yoruldum bu gorevle ugrasmakdan ben bu sorunun kac ay gecmesıne ragmen Çözülmeyecegıne kanaat getırdım NE ISE MESGUL ETTIM KB YIN BIDAHA KONU ACARAK SIZLERI RAHATSIZ ETTIM KG....

yahu arkadas sunu hıc anlamıyorum ben oyuncu oldugum halde 16 saat oyunda yım 8 saat afk yım su soruma bır cevap yazmak bu kadarmı uzun surer anlayamıyorumm..neden bılgı almak benım de hakkım degılmı..

BU KACINCI ((5)) OLDU YAPTIGIM YARATIKLARI OLDUR GöREVI 1 ÖZUT VERME GÖREVİ BU HAFTA GENE YAPTIM KARAKTERE İŞLENDi ÖDÜL BiR HAFTA OLDU BU GÜNLE BİRLİKTE GENE AYNISI BU GöREV KALICI DEGiLMi EGER DEGiLSE BOşUNA HERSEFERiNDE 140 ILE 160 VON VE GUNLERCE EMEK BOŞA VERIYORUM.. BURDAN CEVABINIZI YAZARSANIZ COK GUZEL OLACAK DC YI KALDIRMIYOR BILGISAYARIM.. ID geben01r9rg9g ------BİLGİ : ÖDÜLÜ ŞUNLAR 15M EXP 5 BIN DERECE 15 BÜYÜLÜ-SAV-SALDIRI DEGERİ VERİYOR------

ALLAH AŞKINA YETERYAA ÖTÜZ I ÖZÜT 2 GOEVLERI BU NEDIR YA DAHA KAÇ DEFA YAPACAM ÖZÜT 1 GÖREVİNİ BU 3 DEFA OLDU YAPTIGIM GIDEN HERBIRI İÇİN
    250M YEMI HADİ KABUL ETME ORANI % 17 VERDIGIM PARALARAMI HARCADIM ZAMANAMI BIDE USTUNE USTELIK KARAKTERE IŞLEMEMESINEMI GÖREVİ YAPIYORUM TEKRAR GELIYOR ACEBA KAZANÇ KAPISIMI ANLAYALIM BUTUN PARAYI BUNA YATIRIYORUZ BIRAKINDA BIZDE SEVINELIM KARAKTERE ISLESINDE HEPSI IŞLENSEYDI ZATEN KARAKTER UÇMUŞTU ROHAN2 NE OLUYOR SV NEREYE GIDIYOR..BI DURDEYIN YAPMAYIN YAZIKTIR GÜNAHDIR.. YETER ARTIK BAHANE LERLE OYALAMAYIN EKSIKLIKLERIN GEREGINI YAPIN. ŞEDUR BUDUR DEMEYIN..HER YAZMAMIZDA BUNLARI DUYMAK ISTEMIYORUZ..TAMAM HEMEN HALLEDELIM DEYIN ARTIK..VALLAHI HUZUR KALMADI..YAZIMIDA KALDIRMAYINIZ.. KARAKTER ID geben01r9rg9g lütfen ama lütfennnnnnnnnn

ARKADAS BEN ANLAMADIM ADAM IN KAC DEFA HILE VIDEOSUNU YOLLADIM KUFÜR VE HAKARETINI BUGUN YINE HILE VIDEOSU MASALAH ADAM 120 LEVEL OLDU HILE SAYESINDE H.O AKLIMADA GELMIYOR DEGIL HANI DEDIM ACEBA YAKININIZMI DIYE INANMAYAN HERGUN NEFRIT GIRISINE GELIR GECE 12.00 DAN SONRA GOZLERIYLE GORURU SIZIN BU KUNULARI TAKIP EDEN AVCILARINIZ..