heradot2 tarafından yazılan gönderiler

geçenlerde bu eşyalar kayboldugunda bir adet kullanıcı bana özelden hakaretler edip ailevi değerlerime sövdü sonra rohan2 sunucusunun dcsinde yine dalga geçip küfür etti bende ailevi değerlerine girmeden hakaret ettim tamamiyle nefsi müdafaydı sunucudaki o arkadaşlarda şahit dc banımı rica etsem açarmısınız bundan sonra herhangi birine ne kadar sinirlensemde hakaret etmeyeceğim ve direk yetkililere bildireceğim olumlu yada olumsuz kararınız için teşekkür ederim dc ismim ❅Kult Tides (jungle)

OBALI İSİMLİ KARAKTER HER GÜN GECE GİRİP KNK ÇARIMM SOYULDU İTEM VERSENE ÇARINI VERSENE VS DİYEREK MİLLETİ KANDIRIP İTEM KOPARMAYA CALISIYOR RESİM DOSYASI ÇOK BÜYÜK DEDİĞİ İÇİN ATAMIYORUM MAİL ADRESİ VERİRSENİZ ÖZELDEN ATARIM KONUMALAR VAR ELİMDE

• Kullanıcı adı:aydan18

• Karakter adı:AA idi suan isim izni ile Allucard yaptım
    • Kaybolan eşya veya eşyalar:+4 ay taşı plaka zırh lycan 115 llvlik +4 e basıp 109 lvlde giyecektim efsun atmak için canta isimli yan karakterine depodan aktırıyım derken zırhım kayboldu

ya sürekli oyundan atıyoru mavi ölümde ejderde razadörde azoda bana suana kadar 100w zararı oldu sakın internetiniz yavastır dandiktir demeyin 100 mb internete sahibim 8 mb upluad 100 mb download hızım var yıldım ya düşürdüüm nesnelerin çogunu alamıyorum oyundan atınca bi çözüm üretin artık lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen