Farm ile ilgili öneri

• Öncelikle selamlar,
    Biz Rohan2 Mordor’da oynayan 3-5 arkadaş olarak oyundan acayip bir şekilde sıkılmış bulunmaktayız.
    Nedeni ise oyunun P2W durumu yada metin rate'leri diyebiliriz.Biz farm yapamıyoruz arkadaşlar öğrenciyiz.Biz beta haritalarında 250 k atamıyoruz 60-70k atıyoruz.Biz dakikada 15 metin kesemiyoruz 1 tane kesebiliyoruz.Ve haritaya gittiğimizde gördüğümüz şey P2W oyuncuların ordan oraya koşuşturduğu. Haritada metin bulunamadı ne demek ? Üstelik 'FARM' taglı bir server'da. Youtube'a bakıyorum adam 3 saatte 800-1000 sandık biriktirmiş. Bu bizim açımızdan mümkün değil. Hadi farm yapmaya gittik diyelim P2W oyuncular zaten full itemlere ulaşmış direk serbest alıp kesiyorlar. Ve yine farm yapamıyoruz.Ne yalan söyleyeyim ben bu konuyu yazmadan önce oyundan quit attık. Çünkü sıkıldık artık farm yapamıyoruz boş boş dolanıyoruz haritada. 10 dakikada 5 defa buff almaktan bıktık sürekli serbest alıp kesiyorlar.Tek ümidim belki bu dediklerim biraz düzelir de normal oyuncular da rahatlar.Biz takipteyiz düzelmesini bekliyoruz. İyi oyunlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!