Ep Süreleri - Bos Savunmaları

• Ep SüreleriNesne marketten alınan ep süreli 7 gün. Bunun düşürülmesi gerektiğini düşünüyoruz.Moria Serverinde bir kaç oyuncu istediği gibi piyasayı düşürüp yükseltebiliyor ve buda oyun zevkini tadını kaçırıyor.Eplerin süresi 1 gün olursa eğer kimse stok yapmaz ve bu sayede piyasa saatler içerinde yüzlerce won fark etmez.
    Bir diğer konu bosslar da büyü savunması olmamasından kaynaklı ninjaların zehirli bulur skili çok abartı bir şekilde damage atarak 20milyon cana sahip bir bosu 2 skil atarak kesiyor. Bu durumun düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bosları düz vuruşla öle kalka, kaça kaça kesmek hem zorlaştırıyor hem de zevkli oluyor. Kolay olan hiç bir sey güzel değildir basittir. Eminim benim yazdığım bu iki konu hakkın da bana katılan çok fazla oyuncu vardır. Bir diğer önerim ise server sahibi Atilla'nın 2-3 hafta bir discordda toplantı yapıp oyuncuların düşüncelerini daha güzel bir şekilde dinlemek olabilir. ( discordda üyelerin tamamımın mikrofonu kapatılır chate yazma süresi 1 dakika olur siz konuşursunuz oyuncular yazar ve daha fazla kişiye bir an da hitap etmiş olursunuz). Herkese iyi forumlar iyi eğlenceler...

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!