NotSnefru vs Aquiver (3-0)

• Gecenin yarısında savaşın ortasında yaklaşık 1 hafta 10 gündür arkadaşın ısrar ile benimle 1v1 atmak istediğini tek başıma hiç bir şey yapamayacağımı iddia edip oynadığım karakter olan şamanımla hiç bir şekilde ona üstün gelemeyeceğimi iddia ediyordu. Sırf gönlü olsun diye atılmış bir düellodur. Hazırlıksız bir şekilde düello talebinden sonra yaklaşık 5 dakika içinde çölde 3 aşamalı bir şekilde savaştık.

Kimse ile düello atmıyorum diye çarlarınızın çok güçlü olduğunu sanıyorsunuz BUNUN BİR OYUN OLDUĞUNU KAVRAMANIZI RİCA EDİYORUM.

Videoya müzik eklemedim müzik zevki herkese göre değişen bir şey eğleneceğinizi düşündüğünüz bir parça açıp keyfinize bakabilirsiniz. Ben savaşırken eğlendim sizde eğlenirsiniz umarım izlerken :)

Karşı tarafında video yüklemesini istiyorum birde onun ekranından izlemek isterim bu düelloyu :)
    Videoda 10:38 de 10v1 atıyorum yazmış üzüldüm dayak yemekten beni 10 kişi olarak görüyor gözleri :)

• O apexa arkadaşın videosu kapatılmıs,ikinizin videosu ıcın tebrik ederim öncelikle savaş videoları izlemeyi cidden çok seviyorum keza savaşmayıda öyle.İkinizin videosundada 2 lonca ya karşılık 4 5 kişi savaşıyorsunuz bu kadar sayı üstüne rağmen bu kadar çok dalga vari bir şekilde her kesmelerinizde ' en iyisi benim,biat et,yat yere vb.' tarzında şeyler yazıyorosunuz o yüzden benim gözümde düşman bile değilsiniz.Ki kaldıki her savaşta size tek kelime yazmadım yazmamda aksine hep teşekkür edip elinize sağlık dedim bir kişi bile ciddiye alıp teşekkür etmedi.Sizden tavsiyem istediğiniz kadar kesin,kesiliyim ona bakmam ama azıcık insanlık uğruna hırslarınızı savaş bitiminde en azında sonlandırın teşekküre karşılık teşekkür bekliyorum.Apexa denen arkadaşada bugünki ettiğim laf hiç hoş değildi bilincindeyim ama kendisi bana karşı sürekli o kutsamana guvenme kutsaman gidicek tarzında ve iğneliyici şekilde konuşuyor her insan'ın bir sabır noktası vardır kimse sabır taşı değil ama yinede kusura bakmasın affedip affetmemek ona kalmıştır.İnsanlık bende kalsın.İyi oyunlar iyi savaşlar.

• videoyu izledin mi bilmiyorum ama düello attığım kişi sura karakter elinde KILIÇ kullanıyor lütfen konuyu saptırmaya çalışmazsan sevinirim alakasız yorumlarını başka bir başlık altında paylaşırsan hoş olur. Bu yorumunu rakibime yapıyorsan orasını bilemeyeceğim o onun problemi. :)

• videoyu izledin mi bilmiyorum ama düello attığım kişi sura karakter elinde KILIÇ kullanıyor lütfen konuyu saptırmaya çalışmazsan sevinirim alakasız yorumlarını başka bir başlık altında paylaşırsan hoş olur. Bu yorumunu rakibime yapıyorsan orasını bilemeyeceğim o onun problemi. :)

Anlayıp düzgün bir cevap verebilceğini düşünmemiştim zaten :) Mesajlarıma istediğinize göre keyif veriyorsunuz.Her daim yazdıgım yorumun arkasında duracağım zaten.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!