EN HIZLI PARA KASMANIN YOLU

• Alesta serverine yeni başlamış veyahut karakterini belli bir noktaya getirmiş (+86) ama eksiklikleri olan arkadaşlarımıza para kasma yolunda bir tavsiyem olacak. Oyunun en önemli kırılma anı 86 level olmaktır. Her ne kadar tatmin edici olmasa da Catacomb dropları bu seviye kendini belli ediyor. Ne yazık ki şu noktada Mavi Ejderha kesecek düzeyde değilim. Birçoğumuz öyledir. Benim para kasma yöntemim şöyle;

Öncelikle bu serverde efsun oranları sabit olmadığından dolayı ve Kadim Efsun Nesnesi'nin tanesi 90m civarında olduğu için Efsun Nesnesi Sandıkları oyunun temel dinamiğini oluşturmaktadır. En çok satılan veya en çok tercih edilen Efsun Nesnesi Sandıkları Seviye 5 ve Seviye 6 Sandıklarıdır. Ben artık Kızıl Orman'da metin kesmiyorum. Kızıl Orman'da oyun ahlakı bana uymayan arkadaşlar olduğu için Hayalet Orman'da farm yapıyorum. Zaten Büyülü Metal'in drobunu da beğenmiyorum. Asıl karakterim +86 lvl üstü ancak ben 55 lvl Hava Kılıcı Perfect olan bir karakter yaptım ve Hayalet Orman'da seri seri farm yapıyorum. Sv. 5 sandıklarının tanesi 400-450k civarında ediyor ve 1 saatte 40-50 arası düşürüyorum. Bunun yanında Altın Yükseltme Sandıkları (Açmak daha mantıklı), Eğitim Sandıkları, Kutsama ve Kutsama Küresi'nden gelen paraları da katacak olursam 35-40m civarı para kasabiliyorum. Yalnızca 1 saatte. 2-2,5 saatte 100 sandık kasabiliyorum. 80-100m arası değişiyor fiyatı. Daha doğrusu sandık fiyatları gün geçtikçe artıyor.

Yani şu oyunda birkaç gün dişinizi sıkıp bu dediğimi yaparsanız hem benim gibi efsun piyasasını yönlendirir, hem de +9 Kin Kılıcı gibi itemlere 1-2 gün içinde ulaşabilirsiniz.

Dipnot : Ben yan karakterimi full+-full dizdim. Kullandığım pet, maske vs. hepsini ona veriyorum ve 9k ya kadar vurabiliyorum.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!