SURALARIN CEKTİĞİ NEDİR YA(buglu aslan kılıcı)

• Knight online oyuncusuyum normalde surayı hiç oynamamıştım metin2 i az bilsemde genel olan efsun ekipman vs. durumlarından haberdarım ilk defa sura oynamak istedim büyülü keskinlik surası dizdim yaptığım item ve efsunları oyun içi diğer sura ve rehber niteliğinde ki videolardan bakarak tasdikledim tüm item ve efsunlarım doğruydu fakat başlangıçta kdp alan diğer itemleri düşük seviye ve yetersiz efsunlu savaşçılar kadar vuramıyorum ki oyunda ki diğer suralara sorsanız aynısını söylicekler... kostüm zırh ve kaskım olmasına rağmen 45 ortalamalı dolunay ile 4k vuruyorken (diğer iç itemlerin saldırı gücü için efsunludur) metinlere 5.5k falan vuruyorken kdp li kostümsüz başlangıç savaşçısı benden çok vuruyor ki kin veyahut zehir taktıklarında daha fazla vurabiliyorlar biz 1 metin kesene kadar onlar 2 metin kesiyor...zehir kılıcının fiyatının yüksek olması sebebiyle aslan kılıcı +9 yaptım idarelik efsunlar getirdim dolunay ile arasında çok bi fark olmasa da evrim kasarak en azından kısa süreli verim alacağımı düşündüm fakat sanırım bug da evrimi yükselmiyor şuan da 78 levelim ve savaşçı açmamak için kendimi zor tutuyorum yazık bize bu kadar emek ve uğraş sonunda sadece 10m e dizilebilen bir savaşçı kadar vurmak ve defansiv açıdan da onlarla eşit olmak beni cidden oyundan soğuttu o kadar biolog görevlerini yaptım +50 str kadar almışım...sizden ricam emeğimizin çöp olmaması için suralar üzerinde bir düzenleme yapmanız yahut benim suramı savaşçıya çevirin ben item alırım ama gerçekten rezalet bir durum var ortada

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!