generator42 tarafından yazılan gönderiler

Merhaba,

Server ilk başladığı dönemlerde oldukça zevkli ve heyecanlı devam etmekteydi. Ancak gün geçtikçe birçok oyuncunun belli bir level seviyesine oturmasıyla ( ki ben şuan aktif oynayan oyuncu level ortalamasının 50-60 civarı olduğunu düşünüyorum) sohan dağı orman ve kızıl ormanda artık bir metne 3-4 kişi vurmaya başladı. Boss yapamayan oyuncuların tek çaresi metin kesmek ve bunu bile artık verimli bir şekilde yapamıyorlar. Bu sürdürülebilir bir durum değil düşük level oyuna yeni başlayan biri artık para kasamıyor yüksek levellerin dominesinde oyun oynamaya çalışıyor. Düşük levellere de alternatif alanlar açılmalı. Simya bunlardan biri. Tamam anlıyorum eski metin2 eski alesta 2008 konsepti var şuan ama bu bir pvp server için sürdürülebilir durum değildir.

Önerim her levele hitap edecek para kasma arayışları açılmalı tavsiyem simya gelmeli. Onun dışında daha güzel bir öneri gelebilir onada kabulüm. Artık kimse para kasmak için kızıla gidip bir metni 4 kişi ile kesmek , Şeytan kulesinde Lusifer kesmek için birçok oyunbozan oyuncuyla uğraşıp sıkılıp oyun sonu atmak istemiyor.

Görüşlerim oyunun kalıcı olması adınadır. Herkes gibi bende 1 level de de 50 level de de 99 level de de bir oynama hedefi istiyor para kasmak istiyor zevk almak istiyoruz. Arz ve rica ederim.