ALESTA WİKİSİ VE TANITIMI

• Bizler 2008 nostalji sunucu diye geldik ancak karşılaştığımız manzara 1-99 orta emek sezonluk sv çıktı, zor emek dediniz, kolay bir sv ile karşılaştık. Şuan bu wikiye gelmesi gereken en önemli düzenlemeler, efsun oranları 3 kademeden 6 kademeye yükseltilmeli, kadim efsun yerine normal efsun getirilmeli, npcden yeşil efsun kaldırılıp düşük lv metinlere eklenmeli, yükseltme sandıkları kaldırılıp + basmayı normal slottan düşürmek için uğraşmalıyız, uzaktan market kaldırılmalı, uzaktan biyolog kaldırılmalı, ticaret camı kaldırılmalı çünkü tüm bunların hiç bir ayrıntısı bize 2008 yılını hatırlatmıyor, bize yenilikçi server değil normal sade 2008 yılını sunun sadece bunu istedik, bunların hepsi şahşi görüşüm ama biliyorum benimle aynı fikirde olan çok arkadaşım vardır...

BewussTaLLeS

• %100 Katılıyorum bütün arkadaşlarım aynı fikirde kaç gündür wikinin açılmasını her şeyi netleştirmeyi bekliyorduk. Karşılaştığımız manzara bütün planlarımızı hevesimizi alıp götürdü. Biz gerçekten hard emek, eski tr tipi daha önce yapılmamış, yaş ortalaması yüksek olacak bir sv beklerken karşımıza diğer 1-99 lar da farkı olmayan 1-2 aylık bir sunucu geldi.Umarım hataların farkına varılıp düzeltilir sonuçta 2 gün var açılışa taleplerimiz çok zor talepler değil, halledilebilir.
    Ve tekrar belirtiyorum gerek discord gerek çevremde bu svyi bekleyen kişilerin büyük çoğunluğunun beklentileri ve istekleri bu yönde.

• efsun botu kesinlikle 1. ve 2. sunucunuza has olmalı adını alesta koycağınzı bir sunucuda efsun botunun yeri yok. kadim efsun çok kolay düşmemeli. catacomb(azrail), general gibi farm boss ları damage oranları düşük olmamalı. otopot fiyatları yüksek olmalı. büyülü metal kesinlikle olmamalı.

• Bence de gerekli düzenlemelerle çok daha stabil ve uzun ömürlü hâle getirilebilir oyun. Sadece eşyanın değil, eşyadaki tek bir efsunun bile değerli olduğu oyunları özledik :) +basmaların pazarlarda satıldığı, düşürmek için başkalarıyla kapıştığımız oyunları özledik :)

Eşya ararken / satmaya çalışırken anında 3-5 pm gelen; ticaret sirkülasyonunun durmadan devam ettiği oyunları özledik.. Bu ortamı sağlamak çok zor değil, sizlerin elinde. Arkadaşımın önerilerine ben de katılıyorum. Uzun ömürlü olması için bunlar elzem şeyler. Herkes her şeye 3-5 günde ulaşabilirse ve erişebilirse oyun da açılış amacından sapmış olur bence. Sevgili yöneticilerin bunları dikkate alacağını düşünüyorum.

• Kadim efsun nesnesi , metal ve kadim küre ormandaki metinlerden düşebilir bunda sıkıntı yok , yeşil efsunla sadece dolunay kdp ve alt klasman itemlere efsun atılmalı sadece . ticaret camı bencede kalkmalı ama şunu düşünün bu kadar adam o köye akın eder ise oyun ne kadar dayanır bılemıyorum o yüzden bu konuya katı değilim . Merak ettiğim tek şey boss sistemi , kule cıkmak için hep metinmi bekleyeceğiz yoksa isteyen kule bekcısınden bellı para karsılıgında cıkabılecek mı

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!