Scarface tarafından yazılan gönderiler

Ticari sirkülasyon neredeyse bitme noktasına geldi.. Tabi ki bir şeyler satılıyor ama harcanan zamana ve emeğe karşılık mı bu satışlar? Sanmıyorum. Ruh taşları yere satılabilir 50-75k arası yahut haftada 1-2 piyasa npcsi gelebilir her şey için değil 3-5 tane oyun içinde değerini yitirmiş spesifik eşyalar için.

Oyun zor; pekala bunu kabul edebiliriz ama zorlukla eziyeti karıştırmayalım. Bir güncelleme geliyor onun bunun düşme drobu değişiyor hiçbirimizin haberi yok. Bunların duyuruları neden gelmiyor mesela?

Kesinlikle normal efsun değiştirme ve artırma çok daha uygun olacaktır. Bu şekilde bir server açıyorsanız kadim efsun gibi "gereksiz bir yeniliğe" gerek yok bence. Bu şekilde hp + 1 savunmalı itemlerin bile değerli olacağı ortam sağlanmış olur. Önüne gelen 5/5'lerle gezemez. Gezmesin ki oyunda solo oynayanın da 50 kişiyle birlikte oynayanın da kendine göre bi değeri bi farklılığı olabilsin.

Oyun açılana kadar gerekli düzenlemelerin yönetim tarafından yapılacağını düşünüyorum. :)

Bence de gerekli düzenlemelerle çok daha stabil ve uzun ömürlü hâle getirilebilir oyun. Sadece eşyanın değil, eşyadaki tek bir efsunun bile değerli olduğu oyunları özledik :) +basmaların pazarlarda satıldığı, düşürmek için başkalarıyla kapıştığımız oyunları özledik :)

Eşya ararken / satmaya çalışırken anında 3-5 pm gelen; ticaret sirkülasyonunun durmadan devam ettiği oyunları özledik.. Bu ortamı sağlamak çok zor değil, sizlerin elinde. Arkadaşımın önerilerine ben de katılıyorum. Uzun ömürlü olması için bunlar elzem şeyler. Herkes her şeye 3-5 günde ulaşabilirse ve erişebilirse oyun da açılış amacından sapmış olur bence. Sevgili yöneticilerin bunları dikkate alacağını düşünüyorum.