Yeni Sunucu Fikir Paylaşımları

• Rohan2 ilk zamanlarından bu yana iyisiyle kötüsüyle hatalarıyla farklılıklarıyla sunucuda oynuyorum lakin yönetimin yaptığı büyük bir hata olduğunu düşünüyorum;

1-120 Emek server kitlesi sabittir ki bu zamana kadar 1-99 / 1-105 oynamış oyuncu buraya gelince oyuna adapte olamayıp bırakıyor. Rohan2 Yönetiminde düşündüğüm hata ise bu sabit 1-120 oyuncu kitlesini kendi içinde bölmeye zorluyor...

İlk sunucu sonrası ikinci sunucu ardında üç, dört, beş derken şimdi birleşim yapmak zorunda kaldı çünkü kendi içinde dağıttığı kitleyi toplamak zorunda... "Erken sunucu açtılar" yorumlarına katılmakla beraber nasıl kitlemizi bir arada tutarız ve üstüne ekleriz bunu tartışalım.

Bu konu Rohan2 yapısını tamamen değiştirecek öneriler içermektedir. Konuyu Öneri/Şikayet bölümüne açmama sebebim; burada bu öneriyi tartışalım ve fikir alışverişi yapalım...

Kendi kitlesini bölmeye zorlayan bir takım var demiştim... Sürekli aynı özelliklere sahip sunucu açarak bunu yapıyor. Buraya kadar takımda ve oyuncularda ortak hatalar mevcut ama burdan sonra bölünmenin asıl olayını görüyoruz... Mevcut sunucuda oynayan oyuncu geç kaldığını düşünüyor, piyasa yükseliyor, dengesiz ticaret yapısı ön plana çıkıyor ve bu oyuncular yeni sunucuya başlıyor. Mevcut olan "Erebor, Mordor, İsengard" sunucularında eş zamanlı oynayan arkadaşlarım var...

1-99 / 1-105 / 1-120 Emek ve Ws oyuncuları farklıdır... Burada benim önerim Rohan2 Yönetimine; tamam yeni sunucu açın ama farklı içerik olsun ki kendi içimizde dağılmak yerine daha kalabalık olalım...

Rohan2 1-99 Emek sunucu açılabilir... Marka olmuş bir sunucunun 1-99 açması ve 3 yıldır ayakta kalan bir sunucu olarak çekeceği dikkati ve ilgiyi bir düşünün. 1-99 dan başka oynamayan binlerce oyuncu var onlarıda çekin buraya onlarda gelsinler. İllaki merak edip diğer bölümlerede bakacaklar.

1-105 Ws/Emek Sunucusu Kuşak Simya olmadan...

1-99 Ws/Emek Sunucusu Kuşak Simya olmadan...

Ben en başından beri burada oynuyorum ve yüzlerce sunucu gördüm tuttu veya tutmadı. İnsanlar bugün bir sunucuya başladığında 1 ay bekliyor ki sunucu sahibi vurguncu mu yoksa ciddi kurucu mu ?

Piyasada ciddi kurucular arasında tecrübe ve aktif sunucu süresi ile başı çekecek bir ekibin bu öneriyi dikkate almasını istiyorum...

En başında da dediğim gibi bu konuyu Öneri/Şikayet bölümüne açmama sebebim; bütün oyuncular ile tartışmak, fikir alışverişi yapmak ve daha sağlıklı adımlar atmaktır...

Biz zaten 1-120 oyuncusuyuz...

Yeni 1-120 sunucular açarak bizi kendi içimizde bölmeyin, bize daha yeni oyuncular daha farklı içerikler getirin...

• reis senin kadar sw ile gmler ilgilense her sey daha güzel olacak atilla üşenip hepsini bile okumamıştır "bende okumadım"

• Hesabıma birçok oyuncu gibi bende çok emek verdim. Oyuncuların azalışı; verilen emekleri çöp ediyor, kalanları da soğutuyor.

Amacım tek başıma oynamamak. Elimden gelen fikir paylaşımı olduğu içinde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim. @Rox

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!