Mordor ve Erebor Online Sayısı

• Herkese iyi günler dilerim. Çok emek vermiş bir Rohan2 oyuncusu olarak bu konuyu açma ihtiyacı duydum. Geçtiğimiz günlerde bayramın bitmesi ile adeta Mordor piyasası durdu. Pazara koyduğumuz an neredeyse saniyesinde çekilen itemler yok pahasına pazara koyulmasına rağmen günlerce pazarda bekliyor. Mavi bayrak 1. köyde pazar isimlerini kapatıyorum köyde 2 kişi var... Mordor ve Ereborla ilgili çok öneri verildi defalarca konuşuldu ve bunun hakkında çalışmalar yapıldığı söylendi. Bunların dışında ben konunun başında da belirttiğim gibi emek veren bir oyuncu olarak bu duruma acilen bir çözüm bulunmasını istiyorum. 4000 5000 online olsun eski günlere dönsün demiyorum. Ancak biz bu oyuna gerçekten emek verdik, sonunda ben ve benim gibi arkadaşlarla bir kemik kadro oluşturduk. Online sayısı bu kadar düştüğü halde bırakmayan bu kemik kadroyu kaybetmemek için gerçekten artık bir adım atılmalı. Serverlar arası geçişin etkisi olmadığını görüyoruz. Lütfen artık bir düzenleme yapılsın. Saygılarımla...

• Arkadasım dedıklerıne bırebır katılıyorum dedıgı gıbı modoru tam olarak bılmıyorumda ereborda oyunca sayıso 10 parmagı gecmeyecek kadar acıle bır cozum bulunması lazım 2 server ıcınde.Mordor ve erebordakı oyunculerın artık bır araya gelme zaman geldı bence serverlerın bırlesmesı artık kacınılmaz oldu.

• Gün geçtikçe Mordor'da oyuncu kitlesi daha da azalıyor. Sohbette 2-3 kişinin ismi var ve gün boyu aynı şeyler yazılıyor. Mavi 2. köyde kurduğum 20-30 pazardan elde ettiğim nakit tutar 360 won civarı. Fiyatları yüksek koyduğumu düşünebilirsiniz ama ticaret camından bakarak her şeyi piyasadaki fiyatının 4/3'üne koydum diyebilirim çünkü satılmıyor. Baştan beri oynadığım 20 kişilik ekibim var ve hepimiz devam etmek için çabalıyoruz. Foruma ne kadar konu açılırsa açılsın konu ile ilgili net bir cevap olmamakla birlikte bu konu üzerine çalışma yapıyoruz şeklinde geri dönüşler alıyoruz. Yönetimin gerçekten uğraştığını ve oyuncusuna değer verdiğinin farkındayım. Ancak gerçekten şuan Mordor çok kötü durumda. Erebor'un durumunu bilmem ancak bu şekilde ne ticaret yapabiliyoruz ne farm yapabiliyoruz. Sabaha kadar farm yapsak bile elde ettiğimiz itemleri satamıyoruz. Aradığımızı bulamıyoruz, arananları satamıyoruz. Yaz geliyor herkes yeni bir arayış içerisine giriyor. Mordor'a o kadar emek verdim keza Erebor'da benim verdiğim emeğin 2-3 katını veren arkadaşlar var. Rohan2 ortamını seviyorum ve devam etmek için çabalıyorum ancak lütfen siz değerli yönetim ekibi de bizler için artık bir adım atın. Saygılarımla...

• Eski Bir Mordor Oyuncusu olarak söylediklerine fazlasıyla katılıyorum bizim koptuğumuz dönemlerde vardı şuanda servere arada bir giriyorum bi ışık görüp tekrar başlamak için lakin başlamaya sabep verecek bi ışık bulamıyorum...

• böyle başlıklar açılıyor fakat hemen kaldırıyorlar. aga ciddi ciddi mordora giren admin varsa durumu zaten farkediyodur. bundan 4 5 ay önceki server nerde şuan ki server nerde.

ticaret konusuna da katılıyorum özellikle yüksek lwl savaşçı itemlerini bırak ticaret camında oyunda bile bulmak imkansız böyle olunca da çar güçsüz kaliyor 30 lwl adam bile seni kesebiliyor.

oyunda ciddi online kaybı var.

diğer başlıkta da yazdım yaz ayının gelmesiyle oyuna giren oyuncu sayısı aşırı azaldı herkes dışarıda olduğu için oyuna girek yok pek.

• Kral 5-6 ay öncesine dönmesine gerek yok. Sorunun şurada olduğunu düşünüyorum ben. Çevremdeki elit Mordor oyuncularıyla konuşuyorum adamda full dizili hesap var ama girmiyor. Neyi bekliyorsun diyorum birleşirse gelirim diyor. Daha bugün 2 arkadaşım ara verdi oyuna aynı sebepten dolayı. Gelir misin diyorum birleşirse diyor. İnan bak Mordor'da güncel oynuyorsan çektiğim çileyi görüyorsundur. Halen flood atıyorum cevap yok. En basit piyasada eksik olmayan itemleri bulamaz olduk. Üzülüyorum gerçekten serverin filesi belki Türkiye'de en iyi files ama oyuncu kaybediyor gün geçtikçe. Birleşmesi umuduyla bekliyoruz bakalım.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!