PONKY AİLEVİ DEĞERLERE KÜFÜR

• Bakın sayın yetkililer, daha önce ben bu adamı CrysPAZAR isimli yan çarını şikayette bulundum. Gerekli işlemler yapılacak dendi sizler tarafından burada ama bir gün sonra adam benim aileme küfür ederek ne oldu banlatamadın mı dedi. Yaptığı yanına kâr kaldı küfürü yiyen biz olduk. Ve haftalar geçti şimdi de PONKY isimli çarıyla linkte paylaştığım şekilde ağır küfürler savurdu ve kendisinij CrysPAZAR oldugunu itiraf edip nasil da banlatamadın diyip küfürler etti. Gerçekten soruyorum ki adalet bu mudur? Biz etsek küfürü Ip ban yeriz adam gayet rahat her çarından küfür ediyo o kadar videoya alıp youtube'a yükleyip zaman harcayıp buraya post paylasıyorum gereken yapılacak denmesine rağmen adam hiçbir sey olmamış gibi çıkıp oyuna devam edebiliyor. Eğer bu iş böyleyse kimse ceza almıyosa biz de her sinirlendiğimize kendimizi tutmak yerine ana bacı küfürler edelim iş çığrından çıksın. Bu sefer de yine bu adama bir şey yapılmayacaksa gerçekten adaletinizi sorgulamak zorunda kalacağım. Lütfen gerekirse Ip bana kadar her şeyi yapın ama bu adam gözgöre göre kalmasın bu oyunda

• Sanırım küfür sahibi sensin :d Biz efendi efendi oyunumuzu oynarken her şeye rağmen düzgün bir üslup ile konuşurken gelip böyle küfür edebiliyorsan asıl karaktersizin kim oılduğu belli oluyor ve hala yüzsüz bir şekilde buradan gelip abuk subuk konuşabiliyorsun :d İki dakika insan gibi konuşamayıp hemen küfüre başvuruyorsa insanlar ben de gelir burada hakkımı ararım. Ve konuşmaların bütününü atıyorum benim yazdıklarımda herhangi bir sorun olmadığı için :d Ama aile terbiyesi önemli tabii. Ailenden terbiye almadığın o kadar aşikar ki. Edepsiz çok oyunda. Edepsiz çok olunca da ve böyle göz yumulunca yağ gibi üste de çıkmaya çalışıyorsunuz utanmadan :d Ama biz edebimizle kimsenin ailevi değerlerine hele ki şu bayram günlerinde küfür etmeden devam edicez oyunumuza. Sizler ise ailenizden alamadığınız terbiyeyle devam edeceksiniz. Aramızdaki en büyük fark budur :d He bu arada dün küfürden sonra alelacele kaçıp gittin tutuştun tabi itemlerini yan çara aktarabildin mi bari :d Rezil rüsva bir çocuksun sadece başka bir şey değil. Yaşın en fazla 15 ailesi tarafından sevilmemiş içi kin dolu vatana millete hayrı olmayacak bir çocuksun senin için ayırdığım zamana yazık :d hadi bak şimdi işine

• Gerekli cezai işlem? Adam hâlâ oyunda rahat rahat gelip küfür edebiliyor Allah aşkına dalga mı geçiyorsunuz bu kaç oldu ya? Siz böyle bir yönetim anlayışı takınıp şu terbiyesiz gibileri oyunda tutmaya devam ettikçe her açtığınız sv 6 ay sonra yok olmaya yüz tutmaya devam edecek oyuncu kalmayacak. Ben yine gerekeni yapıp bildirim sağlıyorum ama eminim ki yarın ben oyuna girdiğimde bana gelip küfür edecek rahat bir şekilde :d

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!