hammurabi tarafından yazılan gönderiler

Merhaba. Birleşim yapıldıktan sonra şehirlerin pazarla dolu olması ve bu sayede yeni giren oyuncuların oyuna "vay be full pazar var online sayısı iyi oynanır bu sv" demesi için;
    Pazara item koyarken 999 olan won sınırı daha da arttırılmalı.
    Aynı şekilde envanterde 999 wondan fazla won tutabilmeliyiz. Pazarlara item koyamayacak duruma geldik iyice. Bu yüzden de şehirler bomboş durumda.
    Pazarla dolu olan şehirler her zaman oyuncu çeker.
    Piyasanın durumu ne olursa olsun ben gelip kusursuz yakutumu pazara koyabileyim 100kya gerekirse. Böyle olduğu zaman kimse kafasına göre fiyat da çekemeyecek böyle itemlerde. Çünkü girip pazara bakıp bunun fiyatı buymuş diyebilecek. Bir kişi 100'e koyarsa bir sonraki bakıp he bu 100'e koymuş ben 98'e koyarsam çekerler diye düşünecek ve bu şekilde piyasa da dengelenmiş olacak.
    Kısacası ben bir oyuncu olarak ve Rohan'a gerçekten değer veren bir oyuncu olarak şehirlerin pazarlarla dolup taşmasını ney ne kadar pahalı olursa olsun her şeyi pazarda bulabilmeyi istiyorum.
    Yetkililer bu konuyla ilgilenirse çok daha güzel olur diye düşünüyorum her şey.

Teşekkür ederim.

MERAK ETTİĞİM BİR ŞEY VAR. EREBORDAKİ OYUNCULARLA KONUŞTUM EN AZ OLAN ADAMDA 1 2 MİLYON K PARA OLDUĞUNU SÖYLEDİ. BU PARALAR BU OYUNCULARDA VARKEN OLASI BİR MORDOR BİRLEŞMESİNDE ARADAKİ DENGEYİ NASIL KURACAKSINIZ? BİZDE ORTALAMA 10 15K PARA OLDUĞUNU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURDUĞUMUZDA. FİYATLAR ZATEN UÇUK DİYE ŞİKAYET EDERKEN DAHA DA UÇACAK VE PİYASANIN TEK HAKİMİ EREBOR OYUNCULARI OLACAK? BU KONUDAKİ YANITLARINIZI MERAK EDİYORUM
    KOLAY GELSİN

Isengard'ı açtığınızda "bu demek olmuyor ki diğer svler online kaybedecek" demiştiniz. Ancak açıldı açılalı bir tane adam kalmadı ne ticaret yapılabiliyor ne farm tüm emeklerimiz hiç oluyor oyuna giresimiz bile gelmiyor. Kaç defa yazıldı kendim bizzat burda kaç kere yazdım ama gün geçtikçe daha da azalıyor online sayısı. Bu konu hakkında bir an önce bir şey yapılması lazım. Yapılmayacaksa da bizlere diyin ki yapmicaz kardeşim böyle kalacak ona göre bakalım yolumuza ama sürekli çalışmalar yapılıyor deniyor ve sonrası muamma. Bize artık kesin ve net şeyler söyleyin lütfen. Kolay gelsin

Gerekli cezai işlem? Adam hâlâ oyunda rahat rahat gelip küfür edebiliyor Allah aşkına dalga mı geçiyorsunuz bu kaç oldu ya? Siz böyle bir yönetim anlayışı takınıp şu terbiyesiz gibileri oyunda tutmaya devam ettikçe her açtığınız sv 6 ay sonra yok olmaya yüz tutmaya devam edecek oyuncu kalmayacak. Ben yine gerekeni yapıp bildirim sağlıyorum ama eminim ki yarın ben oyuna girdiğimde bana gelip küfür edecek rahat bir şekilde :d

Sanırım küfür sahibi sensin :d Biz efendi efendi oyunumuzu oynarken her şeye rağmen düzgün bir üslup ile konuşurken gelip böyle küfür edebiliyorsan asıl karaktersizin kim oılduğu belli oluyor ve hala yüzsüz bir şekilde buradan gelip abuk subuk konuşabiliyorsun :d İki dakika insan gibi konuşamayıp hemen küfüre başvuruyorsa insanlar ben de gelir burada hakkımı ararım. Ve konuşmaların bütününü atıyorum benim yazdıklarımda herhangi bir sorun olmadığı için :d Ama aile terbiyesi önemli tabii. Ailenden terbiye almadığın o kadar aşikar ki. Edepsiz çok oyunda. Edepsiz çok olunca da ve böyle göz yumulunca yağ gibi üste de çıkmaya çalışıyorsunuz utanmadan :d Ama biz edebimizle kimsenin ailevi değerlerine hele ki şu bayram günlerinde küfür etmeden devam edicez oyunumuza. Sizler ise ailenizden alamadığınız terbiyeyle devam edeceksiniz. Aramızdaki en büyük fark budur :d He bu arada dün küfürden sonra alelacele kaçıp gittin tutuştun tabi itemlerini yan çara aktarabildin mi bari :d Rezil rüsva bir çocuksun sadece başka bir şey değil. Yaşın en fazla 15 ailesi tarafından sevilmemiş içi kin dolu vatana millete hayrı olmayacak bir çocuksun senin için ayırdığım zamana yazık :d hadi bak şimdi işine

Bakın sayın yetkililer, daha önce ben bu adamı CrysPAZAR isimli yan çarını şikayette bulundum. Gerekli işlemler yapılacak dendi sizler tarafından burada ama bir gün sonra adam benim aileme küfür ederek ne oldu banlatamadın mı dedi. Yaptığı yanına kâr kaldı küfürü yiyen biz olduk. Ve haftalar geçti şimdi de PONKY isimli çarıyla linkte paylaştığım şekilde ağır küfürler savurdu ve kendisinij CrysPAZAR oldugunu itiraf edip nasil da banlatamadın diyip küfürler etti. Gerçekten soruyorum ki adalet bu mudur? Biz etsek küfürü Ip ban yeriz adam gayet rahat her çarından küfür ediyo o kadar videoya alıp youtube'a yükleyip zaman harcayıp buraya post paylasıyorum gereken yapılacak denmesine rağmen adam hiçbir sey olmamış gibi çıkıp oyuna devam edebiliyor. Eğer bu iş böyleyse kimse ceza almıyosa biz de her sinirlendiğimize kendimizi tutmak yerine ana bacı küfürler edelim iş çığrından çıksın. Bu sefer de yine bu adama bir şey yapılmayacaksa gerçekten adaletinizi sorgulamak zorunda kalacağım. Lütfen gerekirse Ip bana kadar her şeyi yapın ama bu adam gözgöre göre kalmasın bu oyunda

DAHA ÖNCE DE YAZDIM AMA SERVER GEÇİT BİLETİNDEN BAHSETTİNİZ. BEN EREBORA GEÇSEM YA DA EREBORDAKİ MORDORA GELSE NE FAYDA EDECEK İKİ SV DE BİTMİŞ DURUMDA ZATEN. KUSURSUZ YAKUT ARABA PARASI OLMUŞ 100K WON NE DEMEK YA BUNLAR NORMAL FİYATLAR MI ALLAH AŞKINA? BU KONUDA BİR ÇALIŞMA YAPILMASI ŞART YOKSA OYNAYACAK OYUNCU KALMAYACAK. 2 AYA ISENGARD DA BU DURUMA GELECEK YENİ SV AÇACAKSINIZ BU BÖYLE Mİ GİDECEK HEP O KADAR EMEKLERİMİZ VAR OYUNU AÇIP FARM YAPASIM BİLE GELMİYOR ARTIK HEP AYNI 5 6 KİŞİ OYNUYOR OYUNU ISENGARD'DAN ÖNCE FULL ÇEKEN KÖYDE ADAM KALMADI BİZ ÜZÜLÜYORUZ YANİ BU DURUMA SİZ BU KADAR KAYITSIZ KALDIKÇA

Merhaba. Mordor'da jotun yapacağım zaman gidiyorum ancak kendi soğuma sürem tamamlanmış olmasına rağmen girişler şu an kapalı şu kadar zaman sonra bir daha deneyin demesinden sıkıldım artık. Girişler kapalı olduğunda zindan takipte neden bu gösterilmiyor? Girişler açık olarak gösterildiği için gidiyoruz ama bekçiye gelince girişe şu kadar dakika var diyo boşu boşuna beklemek zorunda kalıyoruz. Bu durumu bir an önce düzeltmelisiniz

HERKES SANIRIM ARTIK BU KONUDA HEMFİKİR. PİYASALAR UÇMUŞ DURUMDA 20LİK ŞEYLER OLDU 100. BU NORMAL DEĞİL ISENGARD'I AÇTINIZ DİYE MORDOR'U BOŞLAMAMALISINIZ O KADAR EMEKLER VAR BURADA VE OYUNCU BİLE KALMADI İTEM DESEN KİMSE BİR ŞEY SATAMIYOR DA ALAMIYOR DA BU BÖYLE GİDERSE KİMSE KALMAYACAK OYNAYAN BAŞKA SVLERE YÖNELECEK HERKES

YILMADIM. YİNE BİR AĞIR KÜFÜR PROSEDÜRE UYGUN BİÇİMDE PC'DEN VİDEO ÇEKİLDİ SERVER İSİM HER ŞEY ORTADA. UMARIM BU SEFER GEREKEN CEZA UYGULANIR.

Prosedür de bir yere kadar adam küfür ettiğiyle kalıp hiçbir şey olmadan yoluna devam ediyor ayrıca forumu da takip edip bana pm atıp noldu ufaklık banlatamadın mı gibisinden konuşmalar yapabiliyor. Kimse kusura bakmasın ama bu insanlara bu izni yöneticiler veriyor. Kanıtsız geldim desem eyvallah lafım sözüm olmaz. Ancak bana bir öncekinde video çekimi yapılmalı ve server belli olmalı dendi videonun nereden çekilmesi gerektiği belirtilmediği için ben de telefondan çektim uzun uzun belli ede ede. Ama gel gör ki olan yine bana oldu. Bu böyle olacaksa herkes herkese küfür eder herkes cezasız kalır ne âlâ memleket. Benim sitemim buna.

Ya kusura bakmayın da sv belli olmasına rağmen hakaret de bariz ortada olmasına rağmen resim çekerim olmaz, video çekerim yine olmaz, tamam bu sefer ban işlemi uygulanır herhalde derim yine olmaz başka bir şey istersiniz. Daha ne kadar açık olabilir bir kanıt? Pc'den ekran görüntüsü de attım telefondan yakınlaştıra yakınlaştıra videosunu çektim her şey ortada hiç adil değilsiniz kusura bakmayın. Sırf siz böyle yaptığınız için bu adamlar bana veya başkalarına rahat rahat küfüre devam edebiliyorlar. Ben 3 kere şikayette bulundum ve 3ünde de her şey bariz olmasına rağmen ban işlemi uygulanmadı. Bütün bu küfürlerin bu rahatlığın sebebi sizlerin bu yanlış politikası. O an pc videosu çekmediğim için bu adam da kurtulmuş oldu ve gidip belki de rahat rahat oyununa devam ediyor ve burada hem küfürü ben yiyorum hem mağdur da ben oluyorum. Ben ve arkadaşlarım bu adaletsizliğe boyun eğmeyeceğiz artık ve bu oyunu oynamayacağız. Size de bu küfürbaz terbiyesiz oyuncuları korumaya devam ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kolay gelsin