Loviatar tarafından ailevi değerlere küfür

• Ya kusura bakmayın da sv belli olmasına rağmen hakaret de bariz ortada olmasına rağmen resim çekerim olmaz, video çekerim yine olmaz, tamam bu sefer ban işlemi uygulanır herhalde derim yine olmaz başka bir şey istersiniz. Daha ne kadar açık olabilir bir kanıt? Pc'den ekran görüntüsü de attım telefondan yakınlaştıra yakınlaştıra videosunu çektim her şey ortada hiç adil değilsiniz kusura bakmayın. Sırf siz böyle yaptığınız için bu adamlar bana veya başkalarına rahat rahat küfüre devam edebiliyorlar. Ben 3 kere şikayette bulundum ve 3ünde de her şey bariz olmasına rağmen ban işlemi uygulanmadı. Bütün bu küfürlerin bu rahatlığın sebebi sizlerin bu yanlış politikası. O an pc videosu çekmediğim için bu adam da kurtulmuş oldu ve gidip belki de rahat rahat oyununa devam ediyor ve burada hem küfürü ben yiyorum hem mağdur da ben oluyorum. Ben ve arkadaşlarım bu adaletsizliğe boyun eğmeyeceğiz artık ve bu oyunu oynamayacağız. Size de bu küfürbaz terbiyesiz oyuncuları korumaya devam ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kolay gelsin

• Prosedür de bir yere kadar adam küfür ettiğiyle kalıp hiçbir şey olmadan yoluna devam ediyor ayrıca forumu da takip edip bana pm atıp noldu ufaklık banlatamadın mı gibisinden konuşmalar yapabiliyor. Kimse kusura bakmasın ama bu insanlara bu izni yöneticiler veriyor. Kanıtsız geldim desem eyvallah lafım sözüm olmaz. Ancak bana bir öncekinde video çekimi yapılmalı ve server belli olmalı dendi videonun nereden çekilmesi gerektiği belirtilmediği için ben de telefondan çektim uzun uzun belli ede ede. Ama gel gör ki olan yine bana oldu. Bu böyle olacaksa herkes herkese küfür eder herkes cezasız kalır ne âlâ memleket. Benim sitemim buna.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!