Ailevi küfür hakaret

• vs atıyoruz kesiyorum arkadaşı hazm edemiyor yan çarına geçip küfür ediyor asıl çarı lBuzBeyaz yan nicki ise PiyasaAltı06 ve ilk defa yapmıyor sürekli 1 oldu 2 oldu artık gına geldi SAYGILAR

• Kardeşim Yanlış Almışşın Video Çekmen Gereklıydı :) Ceza Vermezler bu şahısa :D

Evet Yine zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyor Yalaka Kerim herhalinden belli nerde olsa tanırsınız 'Eski ismi (TroySS) AnqaraliM- PiyasaAlti06-lBuzBeyaz' karakterlerinin sahibi

• Kaybettiğin bir oyunda öğrendiklerin,Kazandığın oyundan öğrendiklerinden daha fazladır.
  • Siz harbi boş adamsiniz. Cekemiyorsunuz yediremiyorsunuz. Yasam manyagi oldu halen haz edemiyor diyorsun yapmaa

Kerim sen benim gözümde bu server de boşboğazın yalakanın tekisin bilgin olsun . Günlerce öncesinde arkasından abiye koştuğun kişiye ortamında yokken farklı itamda bulunman yni diyorum o en son selam söyle yazdığın yeri ulaştıracam bilgin olsun kendine dikkat et.

• Kaybettiğin bir oyunda öğrendiklerin,Kazandığın oyundan öğrendiklerinden daha fazladır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!