Howelia tarafından yazılan gönderiler

İyi Formlar ,Videoya aldığım şahıs 21 Level kesiyor ve üstüne üstelik küfür ediyor sonrada . Karşısındakine suç buluyor.Zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyor .

İlgili Karakter :BayBedenseL

İlgili Sunucu : Edoras

Video Linki :

İyi Formlar , videomda belirtmiş olduğum kişi tarafıma bu şekilde konuşmuştur .Tarafınıza sunduğum video kaydımda her şey mevcuttur. Gereğin yapılmasını arz ederim .

İlgili Karakter : Sharanna

Video Linki :

İyi çalışmalar ,tarafıma edilen küfür aşağıdaki video kaydımda mevcuttur gereğinin yapılmasını arz ederim .İyi çalışmalar dilerim..

İlgili Karakter : ZallorJTM

Video Linki :

İyi Forumlar ,iyi çalışmalar. Edoras sunucusunda alıp Erebor sunucusunda takas yapılıcaktı . Arkadaş bir süre iyi davranıp sonra küfürler etmeye başladı karşılığında karşımdaki kişiye hiç bir şekilde hakaret içeren bir kelime kurmadım .Fakat arkadaş yazdı elimde videom tarafınıza sundum gereğinin yapılmasını arz ederim.

İlgili Karakter : MeTo41

Video Linki :

İyi çalışmalar , arkadaş sözde Edoras sunucusunda verip Erebor sunucusunda alıcak kendisine sunucuda 3 yıldır oynadığımı ve bana güvenebiliceğini söyledim.Ama baktım arkadaş birden ağzını bozmaya başladı benim ise ona karşılık ağzımdan bi kötü söz çıkmadı . Tarafıma edilen küfürleri videoda en ince ayrıntısına kadar belirttim tarafınıza.Gereğinin yapılmasını arz eder iyi çalışmalar dilerim.

İlgili Karakter : lNPl

Video Linki :

İyi çalışmalar ,arkadaşı uyardım karşılığında bir hakaret etmediğim halde karşılığında bana ettiği hakaret vardır . Kendisi AFK Buflu hesabı kesmiştir sonra böyle tabiri yerindeyse 'dansöz' gibi kıvırarak üste çıkmaya çalışıyor. Chat geçmişini video olarak hazırladım tarafınıza . Gereğinin yapılmasını arz ederim...

İlgili Karakter : MASKED

Video Linki :

İyi çalışmalar. 112AcilServi adlı oyuncu tarafından ailevi küfüre maruz kaldım.Herkesi Kendi annesi gibi ortada sanan arkadaş başkasının annesinide kendi annesi gibi sanıyor . Gereğinin yapılmasını arz ederim.

İlgili Karakter : 112AcilServi

Video Linki :

İşlem yapılabilmesi için ; Saat Tarih ibaresi görüntülenmesi gerekir. Resimlerde işlem yapılmıyor bir kaç kez bendede olmuştu.

İyi Forumlar. Arkadaş bayağı dolmuş kaybol yazdım sonra bir kez kestim bana küfür etti gereginin yapılmasını arz ederim ..

İlgili Karakter : lStrongl

Sunucu : Edoras

Video Linki :

Sayın Forum yöneticisi arkadaşlar ailevi küfürlerde cezalandırma sisteminde azemi 1-3 gün veriyosunuz biraz daha duyarlı olursanız 7-15 gibi çünkü kimsenin annesi ortada değil biraz daha duyarlı olunuz .

İyi forumlar.Mutlu Günler , aşagıda belirtmiş olduğum kişi tarafıma küfür etmiştir.Kimsenin Annesi okadar ucuz değildir. böyle bi kaç lakaid davranan kişiler yüzünden oyunda huzurumuz kalmıyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim .

İlgili Karakter :MORUQ

Video Linki :

İyi Formlar.Aşağıda nickini belirttiğim kişi küfür ailevi hakaret ile karşılık vermiştir.Hiç bi şekilde kışkırtma içermediği halde konuşmalarım karşılığında verdiği cevaplar biraz canımı sıkınca eklemek zorunda kaldım .Gereğinin yapılmasını arz ederim .

İlgili Karakter: Nancy

Video Linki :

Merhaba, iyi çalışmalar öncelikle bu arkadaş kasten buflu bi şekilde iken kulede rezillik yaptı sonra üstüne küfür ve hakaretler etmeye başladı . gereginin yapılmasını arz ederim.

İlgili Karakter : BARTINLI