Rohan2Global Ekibine!

• Yöneticiler iyi okusun adlı başlık açmamın sebebi bu yazdıklarımı dikkate almaları içindir.
    Siz bizim kötülüğümüzü veya biz sizin kötülüğünüzü tabi ki istemiyoruz, haksız yere ban atmayacağınızı da biliyorum az önce de dedim ya 1,5 yıl sizin oyunculuğunuzu yaptım.
    Bugüne kadar pek çok eşimi dostumu oyuna çekmeye çalıştım, size haksız yere ban atıyosunuz diyenlere, size küfür edenlere hep karşı çıktım.
    Kimse kimseyi haksız yere banlamaz mantığı ile yaklaştım olaylara hep fakat bugün yani 31 Ocak Cuma benim YALNIZKURTT isimli çarıma ban atmanız inanılmaz saçma bir olay.
    Hadi diyelim ki banı attınız peki neden ? sebebi ney yada neden ortada bir sebebi yok bana bunu açıklayın madem bir ban atılıyor. Madem oyun kuralları dışına çıkmışız sözde.
    Hani nerede? söyleyin ne yaptık biz hangi kural dışına çıktık, hiç birşey yapmadık!
    Güzellikle E-mail üzerinden ban sebebine discorda gelmemizi talep etmişsiniz ve ben discorda geldiğimde ban yedim neden yedim ? Microfonum yok hopörlerim yok alamadım bir türlü zamanımda olmadı neden yani neden ?
    Destek sistemi kurup gelen oyuncu neden banlanır 600k'lık item az değil ben çarımın tekrar kontrol edilip bir hata ile banladığınızı düşünüyorum ve tekrar gözden geçirilmesini talep ediyorum. Cevap olarak bana dolandırıcılık yazmışsınız :)) inanın güldürdünüz ADAMCATLI loncasındaki 3 5 adamın sözüne inanıp kanıt, delil veya ispat olmadan yapıyorsunuz bunu yönetim ekibinin günahını almak istemiyorum ne yalanlarla ne şekillerde yaptılar da ikna ettiler bunuda bilmiyorum dediğim gibi ben çarımın tekrar kontrol edilmesini talep ediyorum inanın suçsuz çıkacağım, ortada emek ve hak var sizin bu konu hakkında en iyi şekilde gözden geçirip döneceğinize eminim.
    o insanlarla o loncayla her şekilde tartışmaya açığım, ve yüzleşmeye de kabulum.
    İyi Oyunlar! -YALNIZKURTT :rolleyes:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!