Bosstayken oyun server çökmesi

• KOLAY GELSİN BİZZ BOSSTAYKEN SERVER ÇÖKÜYOR VE O BOSSLARA GİRMEK İÇİN HARCADIĞIMIZ BİLETLERİ VE BİLET PARALARINI KİM KARŞILAYACAK KAÇ OLDU AMA BU YETER YA VALLAHİ YETER ŞUNA BİR ÇÖZÜM BULUN ARTIK YADA BİZE KAYBETTİĞİMİZ ŞEYLERİ İADE EDİN

• KOLAY GELSİN BİZZ BOSSTAYKEN SERVER ÇÖKÜYOR VE O BOSSLARA GİRMEK İÇİN HARCADIĞIMIZ BİLETLERİ VE BİLET PARALARINI KİM KARŞILAYACAK KAÇ OLDU AMA BU YETER YA VALLAHİ YETER ŞUNA BİR ÇÖZÜM BULUN ARTIK YADA BİZE KAYBETTİĞİMİZ ŞEYLERİ İADE EDİN

Hocam benim haddime düşmez fakat, oyunun discord sunucusundan takip edebilirsin bakım olacağını belirtmişlerdi.

• ESTAĞFURULLAH DA HOCAM HİÇ DEĞİLSE WEB SİTEDE YAZSINLAR OYUNDA BİR KAÇ SAAT ÖNCESİNDEN 15 DK ARAYLAR YAZSINLAR SADECE DC DEĞİL Kİ HERKES DC KULLANMIYOR BU OYUNDA BOŞA GİDİYOR HER SEFERİNDE BU BOSSA VERDİĞİMİZ ANAHTARLAR YAZIK

• ESTAĞFURULLAH DA HOCAM HİÇ DEĞİLSE WEB SİTEDE YAZSINLAR OYUNDA BİR KAÇ SAAT ÖNCESİNDEN 15 DK ARAYLAR YAZSINLAR SADECE DC DEĞİL Kİ HERKES DC KULLANMIYOR BU OYUNDA BOŞA GİDİYOR HER SEFERİNDE BU BOSSA VERDİĞİMİZ ANAHTARLAR YAZIK

Herkesin kendince haklı olduğu bir konu var, ben bilgilendirmek için dedim, yoksa bende oyuncuyum senin adına üzüldüm ama.
    Akıl vermek gibi anlaşılmasın.
    Ben oyun oynadığım platformu 4 bir yerden takip ederim işimi sağlama almak için bu tarz sorunlar yaşamayım diye benden sana tavsiye.
    İyi oyunlar tekrar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!