yumi tarafından yazılan gönderiler

ESTAĞFURULLAH DA HOCAM HİÇ DEĞİLSE WEB SİTEDE YAZSINLAR OYUNDA BİR KAÇ SAAT ÖNCESİNDEN 15 DK ARAYLAR YAZSINLAR SADECE DC DEĞİL Kİ HERKES DC KULLANMIYOR BU OYUNDA BOŞA GİDİYOR HER SEFERİNDE BU BOSSA VERDİĞİMİZ ANAHTARLAR YAZIK

Herkesin kendince haklı olduğu bir konu var, ben bilgilendirmek için dedim, yoksa bende oyuncuyum senin adına üzüldüm ama.
    Akıl vermek gibi anlaşılmasın.
    Ben oyun oynadığım platformu 4 bir yerden takip ederim işimi sağlama almak için bu tarz sorunlar yaşamayım diye benden sana tavsiye.
    İyi oyunlar tekrar.

KOLAY GELSİN BİZZ BOSSTAYKEN SERVER ÇÖKÜYOR VE O BOSSLARA GİRMEK İÇİN HARCADIĞIMIZ BİLETLERİ VE BİLET PARALARINI KİM KARŞILAYACAK KAÇ OLDU AMA BU YETER YA VALLAHİ YETER ŞUNA BİR ÇÖZÜM BULUN ARTIK YADA BİZE KAYBETTİĞİMİZ ŞEYLERİ İADE EDİN

Hocam benim haddime düşmez fakat, oyunun discord sunucusundan takip edebilirsin bakım olacağını belirtmişlerdi.

Mordor'umuz var :D

Mordor'a dün başladık hali hazırda serüven uzun, yolumuzda çok uzun eski halimizi almak biraz zorlayacak önce olan bir çok arkadaş var, fakat azimle biraz öne geçme imkanımız var.
    Bakalım mordor bize neler gösterecek.

Arkadaşlar merhaba lafı uzatmaya gerek yok hiç

Mordordayım EgJans İsmi ile tanıyna bilen dostlarımızı beklerim.

Dosta düşmana SELAM !

Birazda sinir bozalım :)

Tanıyan bilen veya tanımayan arkadaşlara herkese selam olsun :)

Kısa bir zaman içinde Rohan2 Geri Geleceğiz.

Bir süre önce rohan2'de yer almıştık KareAs ''yumi & yuumi'' olarak sizlerle iyi vakit geçirdik ben ve nişanlım.

1 Yıl sonra nasip olursa evleneceğiz.

Sanırım vaktimizi sizlerle burada geçireceğiz.

Kısa bir süre sonra görüşmek üzere esenle kalın.

Geçmiş biraz kötü geçsede kimileri için, geleceğe açılan yollar KareAs İçin.

Bu konuyu yeni okuyorum ve hafta boyunca yumi nerede sorusunun cevabını buluyorum. Bırakmış olduğunuzu duymak beni gerçekten çok üzdü :( Hatri sayılır nadir insanlardansin Ertu. Herşey gönlünüzce olsun güzel insanlar <3

Başka bir serüvende görüşmek üzere brother :)
    Bu sefer biraz güçsüz ol ama :P

Hocam ömrüm boyunca hile kullanmadım kullanmayacamda , youtube'da foruma bir sürü video çekip attım ekrandada görebilirsin

1-1 Hile kullandın demedim seçenekleri ilettim
    Bunu yargılamak veya sorgulamak bana düşmez, umarım sorunun çözülür ben olasılıkları sana ilettim kendi görüşüm

Şimdi Bonjr bana düşmez böyle şeyleri söylemek ama açık konuşalım.

İndirdiğin program 3.Yazılıma giriyor ki trojen veya keylogger yemişsin.

3. Yazılım Genelde hile programlarında basit olarak kullanılıyor.

Şimdi seçenekler az;

Ya hile indirmişsin hesabın çalınmış.
    Ya başka sunucuda olan id şifrenin aynısını burada kullandın öyle erişildi.

Ek olarak hesaba başka ip'dende girilse bu tüm online oyunlarda geçerlidir buradada böyledir yanlış bilmiyorsam.

''Hesap Güvenliği Kişiye Aittir''

Umarım sorunun çözülür ben göz önündekileri iletmek istedim.

Öncelik ile herkese Selamlar;

Konu yeri yanlış ise taşınırsa sevinirim.

Oyun içerisindebir çok dost ve arkadaşımız var bu konuyu buraya bırakmak istedik.

yumi & yuumi karakterleri olarak oyun içinde düşmanımızdan başkasının sevmeyeceği bir oyun oynamaya çalıştık, düşmanlarımız haricinde hatamız olan arkadaşlar kusura bakmasın.

Hesaplarımızın kapatılmasını talep ettik, oyun takımı bu konuda çok yardımcı oldular. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkürü borç biliriz.

Hiç kimseye karşı ismimizi kötü duyurma taraftarı olmadık. Aksine bizlerde bir şeyler katmaya çalıştık.

Neden bıraktık ?

Öncelikle çok küfürlü konuşmalar rakiplerimiz tarafından 1 Level hesap ile edilip rahatsız edildik.

Karşımızda ele gelir fazla rakip göremedik [ Bazı arkadaşları tenzih ediyorum ]

Oyun içinde oyuncu bazlı olarak kendimizce yanlışlar veya yanlış yaklaşımlar gördük. [GM'leri kast etmiyorum]

Buraya yazıp lanse etmek istemediğimiz bir kaçta olay mevcut bunlar ile birlikte.

Peki Ne Yapacağız ?

Bir süre kafa dinleyeceğiz.

Sizlerden tek istediğimiz, bu bir oyundur ve oyunu kurallarına göre oynamanızdır. Hiç bir şekilde hiç kimse öldünüz/öldürdünüz diye küfür etme veya edilme hakkına sahip olmuyor.
    Bu bilinçte oyun oynamanızı tavsiye ederim.

Herkese iyi oyunlar dilerim.