Haksızlık ilgilenin lütfen

• DISCORDA GIRDIM SUDE HANIMLA GORUSUYORUM VE BIRISI GELIP TGM ODA ISMINI HATIRLAMIYORUM AGRESIF AGRESIF BAGIRIP CAGIRIYOR BAN ATIP GIDIYOR

1.SI OYUN KURALLARINDA OYUN SONU YASAKTIR YAZMIYOR. BU SIZIN HATANIZ

2. ASAGIDA BILGILENDIRME GECIYOR SOHBETTE DIYORSUNUZ OYUN SONU YASAKTIR DIYE ODA YAZMIYOR BILIYORUM GUNDE 10 12 SAAT ONLINEYIM NE YAZDIGINIDA GORUYORUM

3. YETKILI KISILER BOYLE BAGIRIP CAGIRIP KONUSABILIYORLARMI

4. OYUNDA O KADAR SAAT EMEGIM VAR O KADAR EP CEKMISLIGIM VAR 1 DEFA OYUN SONU YAZDIM DIYE BANLANIYORUM

5. BIRDEN COK KISI HERGUN OYUN SONU YAZABILIYOR KI BEN PIYASA ALTI TICARET KURMADIM VE VERMEDIMDE.

6. YA BANIM ACILSIN YADA OYUN KURALLARINI KOMPLE DEGISTIRIN. VE KIMSENIN ISMINI VERMIYORUM. 1 KAC ARKADASIM BANI ACILMIS AYNI SEBEPTEN DOLAYI.

BEN GUZELCE BIR SEBEP BEKLIYORUM BU SIZIN HATANIZ OYUN SONU YAZIP OYUN KARALAMADIM.

• Archi DC'de bana üye olurken oyun kuralları yazıyor demişti fakat göremiyorum ve oyun kurallarında oyun sonu yazmıyor bu sizin hatanız rohan2 ekibi. bu hatanın telafi edilmesini istiyorum. !!!

• Server'da çoğu üyeylede görüştüm öyle saçmalıkmı olur diye hep yorumlar alıyorum bakın kimse bilmiyor bunu "OYUN SONU BAN" olduğunu lütfen şu sorunu gideriniz bakıın uyuyamıyorum o kadar emek verdim 10 bin dakikam var oyunda

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!