Ork Labirenti

• Kusursuz 5-5 efsanevi simya seti bloklama orklara karşı güç hp absorbe hp üretimi kanama zehir büyüye karşı dayanıklılık 60 level için full +9 item seti ve büyülü silah sura

İlk bakışta basit bir "dirilmiş ork reisi" ni kesmek için çok yeterli görünen bir varlık lakin ölmek üzere olan boss bir anda tek atıyor !!! Karakter hp si 38 k enerji kristalinden full oran sebnemine kadar bastım ama bir türlü kesemiyorum.

Kesenlerde hep kostüm görüyorum ki bize verilen sözün Labirent ten emekcilerin de yararlanabileceği...

Boss lar için gerekli olan savunma lütfen paylaşılsın, açıkçası piyasanın durumu ortada inanılmaz item yokluğu gözleniyor ki bunun sebebi 999 wondan çok daha pahalı fiyatlar istenmesi, biz emekciler bu oyundan kemik hasar ile zevk alamayacak mıyız?

Labirent e ait savunma efsunu varsa paylaşılmasını, böyle bir efsun yoksa bir an önce Orantısız boss gücünün ayarlanmasını, buna gerek yok deniyor ise yetkili birinin benimle labirente giriş yapıp gerçeği görmesini arz/talep ederim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!