Yaratıkları öldür l Görevi

• BU KACINCI ((5)) OLDU YAPTIGIM YARATIKLARI OLDUR GöREVI 1 ÖZUT VERME GÖREVİ BU HAFTA GENE YAPTIM KARAKTERE İŞLENDi ÖDÜL BiR HAFTA OLDU BU GÜNLE BİRLİKTE GENE AYNISI BU GöREV KALICI DEGiLMi EGER DEGiLSE BOşUNA HERSEFERiNDE 140 ILE 160 VON VE GUNLERCE EMEK BOŞA VERIYORUM.. BURDAN CEVABINIZI YAZARSANIZ COK GUZEL OLACAK DC YI KALDIRMIYOR BILGISAYARIM.. ID geben01r9rg9g ------BİLGİ : ÖDÜLÜ ŞUNLAR 15M EXP 5 BIN DERECE 15 BÜYÜLÜ-SAV-SALDIRI DEGERİ VERİYOR------

• yahu arkadas sunu hıc anlamıyorum ben oyuncu oldugum halde 16 saat oyunda yım 8 saat afk yım su soruma bır cevap yazmak bu kadarmı uzun surer anlayamıyorumm..neden bılgı almak benım de hakkım degılmı..

• Merhabalar, öncelikle şunu belirtmek isterim bahsetmiş olduğunuz sorun genel bir sorundur.Kimi oyuncularımızda yapılan görev kalıcı olurken bazılarında silinmektedir.Sorunu geliştiricimize ilettik ve bu sorunla ilgili çalışmalar devam etmektedir.Çözümü sağlandığında duyurulardan paylaşılacaktır.Sorun çözülme süreci hakkında bilgi veremiyoruz.İyi günler.

• Kimi oyuncularımızda yapılan görev kalıcı olurken bazılarında silinmektedir dıye belırtmıssınız bu sorunu gelıstırıcınız karakter veya car ayrımımı yapıyorkı aylardır HATTA YILINI DEVIRECEK kac kez yapmama ragmen S A D E C E BENIM CARDAMI SORUN OLUYOR YANI BU SORUNU COZMEK BU KADARMI ZOR MADEM GOREV KOYDUNUZ BEnDE YAPMAYA CALISIYOR SIZLER ISE AYLAR AYLAR AYLAR GECMESINE RAGMEN HAK ETTIGIM BIRSeYI ALMAK ICIN BIDE BURDA MUCADELE VERdırıyorsunuz. sızden rıcam benım cardan bu ıkı gorevı ıptal etmenız ınanın artık yoruldum bu gorevle ugrasmakdan ben bu sorunun kac ay gecmesıne ragmen Çözülmeyecegıne kanaat getırdım NE ISE MESGUL ETTIM KB YIN BIDAHA KONU ACARAK SIZLERI RAHATSIZ ETTIM KG....

• Merhabalar, şunu belirtmek isterim ki geliştiricimiz oyunun teknik kısmı ile ilgilenir oyuncularla biz yönetim ekibi ilgilenir.Bu durumda geliştiricimizin ayrım yapma gibi bir durumu söz konusu dahi olamaz. Rohan2 ekibi olarak hiç bir oyuncuya ayrıcalık yapmamaktayız.Kanıt ve ispatınız olmadan bu gibi söylemlerde bulunmanın yönetim ekibine hakaret olduğunun altını çizerek şunu söyleyeyim belirtmiş olduğunuz sorun teknik bir sorundur çözümü için geliştiricimizin çalışmaları devam etmektedir.Çözümü sağlandığında duyurulardan paylaşılacaktır.Sorun çözülme süreci hakkında bilgi veremiyoruz.İyi günler.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!