Bot Kullanımı

• İlk konumu açıyorum, ilk defa forum kullanıyorum. Hatam varsa affoluna. Sabahın erken saatlerinde, 6-8 arası vadide yoğunluklu olarak botlar dolanmakta. Botların ortak özelliği şu ki, kırmızı iksir, çiçek sandığı gibi itemler autopickten alınmıyor, avcı gmmiz vadiden büyülü ormana kadar bütün botları avlasın, avladığı geri dönemesin diyorum. Bu bot arkadaşı, arkadaşım 10 kere kesmesine rağmen(farklı bayrak) yüzümüze dönüp bakmadan metinlere devam etmiştir(bot diye tabii ki). Gereğini siz yöneticilerin takdirine bırakıyorum.

Saygılar.
    -Savior

https://youtu.be/ciYHsz0Xly0

• Merhabalar, öncelikle şunu belirtmek isterim oyun içerisinde botlara karşı olan çalışmalarımız ve cezai işlem uygulamalarımız titizlikle devam etmektedir.Göndermiş olduğunuz video tarafımca izlenip kontrol edilmiştir.Videodaki şahsın oyun içi ismi tam olarak görünür olmamakla birlikte, bot kullandığını belirten herhangi bir işaret görünmemektedir.Ayrıca oyun içi envanteriniz açık olduğundan dolayı oyun içi saat tarih görünmediği için bu video kanıt niteliği taşımamaktadır lütfen bunlara dikkat ederek video veya ekran görüntüsü alıp bizlere ulaştırın ki yardımcı olabilelim.Yinede bildiriminiz için teşekkür eder iyi oyunlar dileriz.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!